Дневникът - тема 93 - Да отслабнем всички заедно!

  • 50 276
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Сиска, от гледна точка на семейния мир, сигурна ли си, че е добра идея да гладувате в един и същи ден Mr. Green
Четох те в дюканската тема, аз на вода и чай по- лесно изкарвам, отколкото на айтян и протекн, този петък - успешен по изключение на протеин

Съдията е железен Mr. Green
Не знам какво трябва да сътворя, че да му разбутам спокойствието Mr. Green
Днес правих кардио 55 минути, след това се прибрах, мих си косата, водих Мина на гимнастика, пих кафе с приятелка, ходих да й взема свидетелството, след това пазарувах, готвих, пих второ кафе с друга приятелка, взех я от стадиона, после на работа, а там пък имах много работа и сега пия кефира и мия зъбите.Изкарах го де Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 067
Гери, днес пак си припомних една статия на Любо, как за 30 минути може да се направи добра интервална тренировка на велото.
Искаш ли я?

# 32
  • Мнения: X
Гери, днес пак си припомних една статия на Любо, как за 30 минути може да се направи добра интервална тренировка на велото.
Искаш ли я?

Само ако не те затруднявам Heart


Ядох хляб. Прясно изпечени брецели и сега се гърча от стомах. Не ми понася тестото и това е. Преди време така умирах от едни мекици. Дали понеже не съм яла много времe? Имате ли такива наблюдения върху себе си?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз много се издънвам със сладоледа.На всичко устоявам , но на сладолед не мога. Имах много тежко ПМС и загубих контрол.
Кажете нещо за мотивация, че много ми е депресивно.
На вода мога да издържа цял ден , но няма да мога да заспя.

# 34
  • Мнения: 7 738
Гери, протеиновата дюканска палачинка замества хляб, само два чаени лъжички трици слагам, ей години не съм яла това
И не е хляб

# 35
  • София
  • Мнения: 4 122
Гери, днес пак си припомних една статия на Любо, как за 30 минути може да се направи добра интервална тренировка на велото.
Искаш ли я?

Само ако не те затруднявам Heart


Ядох хляб. Прясно изпечени брецели и сега се гърча от стомах. Не ми понася тестото и това е. Преди време така умирах от едни мекици. Дали понеже не съм яла много времe? Имате ли такива наблюдения върху себе си?

Аз бях така вчера с месото и 1 филия хляб. Яко ме сви стомаха, но след 10-тина мин ми мина....ама се изчервих и препотих от спазмите.

# 36
  • Мнения: 3 067
Гери, днес пак си припомних една статия на Любо, как за 30 минути може да се направи добра интервална тренировка на велото.
Искаш ли я?

Само ако не те затруднявам Heart


Ядох хляб. Прясно изпечени брецели и сега се гърча от стомах. Не ми понася тестото и това е. Преди време така умирах от едни мекици. Дали понеже не съм яла много времe? Имате ли такива наблюдения върху себе си?

Заповядай http://lubomirivanov.com/656/

Да
 Не ме боли, но ми става кофти.
Направи ми впечатление изказването на Херцли. Че като яла череши днес имала Хипогликемия. Май има нещо вярно. Аз ядох два бонбона и цял ден ми се яде сладко. А в предишните 14 дни без сладко (само малко мед в кафето) не съм се и срещала.

# 37
  • Мнения: X
Благодаря.  Ще  го пробвам.
То и мен не ме боли но ми е некомфортно,  подут е, пука, гърми, не мога да му намеря място,  скапано ми в такова....
За сладкото е така. Аз съм от хората дето трудно минаван с нещо малко веднъж на няколко дни. Бонбон да взема така ме разяжда че като тасманийския дявол омитам кутията за нула време

# 38
  • Мнения: 10 012
Таня, весела ваканция ти желая! Благодаря за темата! bouquet

Вихрогонче, добре дошла и успех! Hug

В старата тема някой ме пита дали съм видяла таблицата в първия пост....
Там има само една, с постиженията ни.
Та, има ли друга, която съм пропуснала?И каква връзка има с това колко въглехидрати ям АЗ?
Съвсем сериозно питам, защото никак не разбрах връзката между двете....


Ставаше дума за таблицата в първия пост на ВМ-НВХ. И не във връзка с това колко въглехидрати ти конкретно приемаш, а за различните въглехиратни нужди при различни здравословни състояния и начин на живот. Там са отбелязани препоръчаните грамажи, в дясно.

Герганче, аз съм така, че и по-зле. Към нищо хлебно не посягам, и от малки количества пшеница в други храни имам реакция. Лошото е, че ми скапва червата за дни напред.

Заминавам на спортен уикенд в петък и се чудя как ще изкарам с мояите хранителни непоносимости. Ще сме в планините (ниските), без магазин наоколо.
Нали имам още по-силна непоносимост към глад, ще трябва да си нося нещо. Дано се притеснявам излишно.

Успешен ден на всички!

# 39
  • тук и там
  • Мнения: 11 531
Днес се качих на кантара-83,5 кг.От толкова теглене и самонаблюдение-изводът е че при мен 2 килограма варират и въобще не трябва да се впечатлявам или шашкам(в зависимост нагоре или надолу е мръднал кантара).Не знам как става, защото ги качвам за ден и ги свалям пак за ден-обаче е  факт!Записвам всеки ден тегло от доста време,и това показват данните. Значи сега целта е да падна до 80 кг за месец.Ще се отчета след 30 дни пак.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 434
Днес се качих на кантара-83,5 кг.От толкова теглене и самонаблюдение-изводът е че при мен 2 килограма варират и въобще не трябва да се впечатлявам или шашкам(в зависимост нагоре или надолу е мръднал кантара).Не знам как става, защото ги качвам за ден и ги свалям пак за ден-обаче е  факт!Записвам всеки ден тегло от доста време,и това показват данните. Значи сега целта е да падна до 80 кг за месец.Ще се отчета след 30 дни пак.
Когато си хапна повече зеленчуци или нещо твърде солено (аз не ям мн.сол, но се случва от колбас примерно) - задържам вода и също варирам, но не ме притеснява.

# 41
  • Мнения: X
От страсти по Ролан Гарос времето ептен не ми стига за нищо! Сутринта, обаче, се замерих. Резултатите за един месец не са никак зле- ханш и талия с 2 санта надолу, бедър- 3, бицепс и рамо с по 1. За да има баланс в природата, обаче, имам и покачване в прасеца- от 1 см. Съвсем закономерно, имайки предвид какви разстояния пеша изминавам, особено последните 10 дни. Ще спадне, повече от убедена съм. И всичко това се развива на фона на един кг разлика "живо тегло".  Laughing За огромно мое съжаление при бюста промяна няма. Там си стои константа, която само преди цикъл увеличава размера си.  Crazy

Нали имам още по-силна непоносимост към глад, ще трябва да си нося нещо.

И аз съм така. Не мога да търпя и нося на глад. Затова усетя ли, че приближава- много ми е важно да има какво да ям. Иначе става зле, много зле.

Наритвам се да си направя тренировката сега, че червените кортове няма да ме чакат да се накумя.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 266
Днес се качих на кантара-83,5 кг.От толкова теглене и самонаблюдение-изводът е че при мен 2 килограма варират и въобще не трябва да се впечатлявам или шашкам(в зависимост нагоре или надолу е мръднал кантара).Не знам как става, защото ги качвам за ден и ги свалям пак за ден-обаче е  факт!Записвам всеки ден тегло от доста време,и това показват данните. Значи сега целта е да падна до 80 кг за месец.Ще се отчета след 30 дни пак.

Кайсийка, и при мен така. Simple Smile
Последните дни бях 80 кг. Снощи нещо се усетих подпухнала - вечерта се претеглих, като знам, че е тъпо да се тегля вечеряла - 82 кг.
Тази сутрин контролно - 81 кг. Т.е едно килце варира.
Тези дни, до тегленето в четвъртък, ще намаля една идея порциите. Дупе знае две и двеста. Wink
Важното е да взема мерки навреме. Оценявам кантарчето си!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Благодаря на всички за пожеланията! Херци, аз съм на морето, свеки е на 500 километра от него Simple Smile
За сега удържам фронта, нищо нережимно не ме изкушава. Ама едни сладки дребни ягодки има в градината ... За черешите дори няма да споменавам.
Дребният ме е метнал от вчера насам едни стълби да катерим нагоре-надолу, май бая тренировки за крака ме чакат Simple Smile
И да, началото на септември е по-спокойно и хубаво за плаж от август обикновено. Морето се успокоява и изчиства, вятър няма.
ТиЛи, браво! Я кажи лесно ли влизаш във форма с тренировките.

# 44
  • Мнения: X
ТиЛи, браво! Я кажи лесно ли влизаш във форма с тренировките.

Явно прекалено лесно, защото често допълвам. В зависимост от времето, с което разполагам, както и с начина, по който се чувствам след тренировка- или с кардио /от тези на Румяна, които праща с режимите си/, или с пилатес, или с йога /при избора на йога много зависи от това как се чувствам към момента и какво иска душата ми- релакс или натоварване на определени зони/. Но явно се "предобрям" с тези допълнителни неща, защото често след 3- 4 ден пропускам следващия и така реално не тренирам напълно ефективно, както е по съответната програма. Ако говорим за 5- дневна такава, разбира се. Затова сега съм решила да го раздавам по- лежерно и да си правя само тренировките за деня по програмата, отделно ходенето и многото ми движение през деня, включително и карането на колело привечер, остават без промени.
Но и започнах да си лягам по- рано и реално вече спя повече от 7 часа. Рядко стигам до 8, не съм от поспаливите, но все по- често докарвам по 7 и половина, което за мен не е никак малко. Веднага усетих ефекта от тези допълнителни 30- 40 минути.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт