Дневникът - тема 93 - Да отслабнем всички заедно!

  • 50 345
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ей, защо не пишете. Темата заминава на втора страница, срамота!
Аз съм разочарована от себе си. Сутринта кантара показа 55 кг. Бях стигнала до 54,300.  Ама пак се въртя в онзи кръг с нередовното хранене и преяждане.
И с планка се поизложих вчера. 2*1 Мин, 2*45 сек. и един от 50 секунди. Очаквах градация, но бях физически изморена и сигурно това ми се отрази. А и топличко си стана тук, с влагата едва се търпи.
Дребния е с кашлица от вчера. Днес го водих на лекар. Изписаха му .... плаж! Те такъв илач още не му бяха предписвали Simple Smile

# 661
  • Мнения: 15 112
Чуден илач и аз искам от него. Аз не съм стигала до кантара, че днес малкият е рожденик и голяма подготовка пада. Опитва се да ми дойде, ама странна работа този път, ще видим какво ще се получи. Иначе с храненето съм ок.

# 662
  • Varna
  • Мнения: 201
Аз днес и 1м не издържах, имам мускулна треска навсякъде.
20м тренировка ,втори ден няма - Sad
Днес съм на 2яйца със шопска и после още 2.

# 663
  • Мнения: 5 262
Аз нямам какво да се хваля. Днес на обяд хапнах малко спагети и то без да съм гладна или да ми харесват особено. Защото в порцията ги имаше. Такова прегрешение от много месеци не бях вършила. Но си седяхме на обяда , хапвахме и си приказвахме и аз между другото, за компания и хоп. сега се ядосвам на себе си.

# 664
  • Мнения: 7 814
и аз съм разочарована от себе си, но утре ще ми мине, чакам МЦ
всичко ми се яде, късно снощи си изядох днешните обедни кюфтета
килограмите са добре, обиколките не чак

# 665
  • Мнения: 5 262
...
  късно снощи си изядох днешните обедни кюфтета
...

ами другия път направи супа топчета и ще има по-малко щети. по мънички кюфтета - по-малки щети Simple Smile

# 666
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 315
Аз вчера си направих разтоварващия ден защото в четвъртък имаме семеен празник и ще хапна обилно днес съм -500 гр. но очаквах повече и от днес очаквам да качвам защото и времето се затопли Simple Smile Като е хладно времето тялото ми не задържа вода и ми е по-леко на краката Simple Smile
з. Огромно кафе с много мляко и чай.
о. Пилешко бутче, домати, айсберг, сирене, кисело мляко
в. Предполагам салата със скара и семки за мача

bella_ciao, какви щети нанасят кюфтетата не разбрах? Simple Smile

# 667
  • Мнения: 7 814
о, да-да, да бълбукам цяла нощ със супа в шкембето
аз спя по корем, знаеш ли каква е мъка късното ядене  Laughing

вачева, какъв ти е разтоварващия ден, сега в петък е новолунието

# 668
  • Мнения: 5 262
...
bella_ciao, какви щети нанасят кюфтетата не разбрах? Simple Smile


Прелъстителни са. Особено късно нощем и ако си ги определил за утре. И аз снощи изядох 1 кюфте и няколко виенера. Но пък останалото което ядох бяха семки.

Herzen спането по корем е вредно за кръста и не само. Получават се болки. Ела питай моя ортопед . За каквото и да отида са му се оплаквам все ми вика > ами не спи по корем, спи по гръб.

# 669
  • Мнения: X

Танче да се оправя малкия. И моя кашля като магаре. Основно сутрин, така че явно е от сополи.

Минах  на изследване. Ще нося резултатите на лекарката утре.
Инсулина на гладно е 13. След натоварването само глюкоза ми е била пуснала. На гладно 6, на първия час 13, на 2рия час 9 мисля, ще кача снимка. Какво мислите?
На щитовидната всичко е топ.

# 670
  • тук и там
  • Мнения: 11 758
Герганче, по-добре попитай във темата за ИР. И до колкото знам е добре като се прави обременяване да се изследва и инсулина ,не само глюкозата.Не ми се струва окей инсулин на гладно -13 .Моят е 3.9 сутрин на гладно.но не съм много наясно по принцип, та да не те подвеждам..
Днес първи ден на фитнес! Купих си карта за два месеца и така..Два дни хапвам предимно домати,краставици,яйца, и един катък "Елит" ,който не   е много окей за диетата,но пък ми е много вкусен в съчетание със зеленчуците. М,да - и слънчоглед чоплих две вечери...което пък хич не е окей .Нямам намерение да се тегля,меря и т.н.В крайна сметка съм на почивка,това ми е годишната ваканция-не мисля да се тормозя със мисли за килограми,мерки и теглилки.Е,ако вземат да ми хлопат дрехите-ще се претегля де..Trollface
Съни,да ти е жив и здрав рожденика !

# 671
  • Мнения: 1 005
Съни, жив и здрав да ти е рожденикът! 🎂
Кайсия, успех с фитнеса, стискам палци да се мотивираш да ходиш редовно.
Герганче, резултатите нищо не ми говорят, пиши след консултацията и дано всичко е наред!
Днес на тренировката ми се стори, че паласките малко са се посвили, но има вероятност да е и от тениската, нова е. Трети ден издържам на течности през деня, и с ядене вечер. Знам, че трябва да е обратно, но ми е адски трудно...

# 672
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 315
Разтоварващия ми ден е на белтъчини на обяд ям печена риба само с чай без захар, а на вечеря варено телешко с айрян направен от мен без сол Simple Smile
За петък видях, че е новолуние ама нещо вече не мога да карам само на течности Simple Smile
Моя разтоварващ ден също е около 500 калории както препоръчват на фаст 5-2 сега оставя и да го направя в петък и ще докарам перфектна седмица Simple Smile
Герганче, а лекаря какво казва ще те лекува ли Simple Smile

# 673
  • Мнения: 227
Здравейте.
Вече съм  52.400  кг., но при мен се получи от нерви.
Иначе и аз  бях стигнала до 53.00 и затова не съм писала. Хляба тотално , го изключих 😊 Като ми се прияде нещо си хапвам, но в малко количество. Успех, момичета.

# 674
  • Мнения: 5 262
...айрян направен от мен без сол Simple Smile
...

Ох аз без сол не мога . Може без друго, но солта ми е направо необходимост. 

Общи условия

Активация на акаунт