Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 832
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 714
Наум нали беше писал, че  скоро започват да снимат - в множествено число, като не изключваше себе си. Вероятно е значи да участва.

# 46
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Наум нали беше писал, че  скоро започват да снимат - в множествено число, като не изключваше себе си. Вероятно е значи да участва.

И Бинев също!
Знам за един наш мафиот, който върти не знам си колко хотела от затвора. А има доживотна....

# 47
  • Мнения: 3 732
Не дочетох предната тема защото не можах да гледам последния епизод по тв.

Изгледах я в събота. Гласувах с първа опция от анкетата.

Единственото което ме интересуваше беше Фотеви - Тасев. Края им е отворен. Дано в шести сезон Фотев има по - централна роля. На сцените на покрива и в ресторанта му беше страховит. Тръпки ме побиваха от гласа и визията му.

Останалото, което мисля сте го казали и няма да се повтарям.

# 48
  • Мнения: 14 635
Не следя редовно серияла,но Борис и Ина мн.ме развълнуваха,а по принцип хич не си падам по любовни истории.Не го искам този Фотев повече! #Cussing outЗаради тях,гласувам със става.Ако нямаше яснота при тях,щях да побелея до следващият сезон.Страшна тъпня с Жекова.В 1ви сезон ли беше,арестуваха д-р в б-цата по престилка,сега хм...младоженеца (колко да е млад?)Васил на сватбата. ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 12 411
Вчера на "Мадрид" снимаха някакъв филм и аз бързо дърпам децата да не пропусна. То пък било "София ден и нощ", не можах да попадна на ОЖ, за да събера инфо. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 712
Фотева и Тасев мира не ми дава не избягаха ли всъщност и евентуално да не ги видим повече? Щото Фотев й каза, че могат да заминат веднага и ще гледат детето където поиска. После в колата...не знам, чудно ми е с тях какво ще стане.


Те тука като са в кола катастрофират, заминават си само със самолети. А и той Боцко й викаше, че тръгват веднага заради Фотев. Сега той е в затвора и няма защо да си тръгнат. А и ако не снимат в следващия сезон историята и на тримата е незавършена... Той Фотев няма да седи дълго в затворен... Болницата все още е тяхна... С или без тоя един милион Фотеви притежават 51%, а реално те нямат развод, значи болницата е и на Ина... С тая кола отиват да се разходят до Панчарево без опасност да ги издавят 

# 51
  • София
  • Мнения: 7 886
Може да имат и предбрачен договор и Ина да не получава нищо.
Фотев е от стара коза яре, опекъл си е работите той.

# 52
  • Мнения: 712
Някак си много ме съмнява сценаристите да задълбочат чак до там... А и той сам й каза, че от нея не го е очаквал. През ума му не беше минало, че тя ще му изневери, че и сигнали в полицията за пуска.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 411
О, Фотев в затвора ще подготви подобаващо отмъщение за всеки. Бързо ще излезе и ще ги почне. Дано не направи нещо на бебето.

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
И се появява Владо Карамазов + Теодора Духовникова, за да разследват случващото се.

Надявам се нещата около това да се изяснят, защото нямам спомен някоя криминална нишка да е стигнала до края си - парите на Генадиев, откраднатите пари от апартамента, продажбата на бебета...

# 55
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
О, Фотев в затвора ще подготви подобаващо отмъщение за всеки. Бързо ще излезе и ще ги почне. Дано не направи нещо на бебето.

Чакайте, какъв затвор? Той е просто задържан към момента, никой не го е съдил, че да ходи в затвора. След максимум 72 часа ще е свободен и ще се вихри, а разходката до Панчарево ще им излезе солена на младите Wink  По-добре да хващат пътя за някои острови на другия край на света.

# 56
  • София
  • Мнения: 12 411
Да, права си. Едва ли ще стигне до затвора, целия нов сезон очаквам да върти далавери. Ина не знам как ще се разведе, едва ли Фотев ще даде така лесно развод. А Бобчо много го мисля, какво му дойде до главата. Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 059
Бобчо още този сезон го виждах пътник. Изненадах се, че не плува с рибите. Grinning Не знам как ще се измъкне в другия. Само големите мускули няма да му помогнат.

# 58
  • Мнения: 12 406
Фотев какво има да дава развод? Ина подава молба, посочва мотиви (достатъчно е да спомене насилствения опит за аборт, за който има свидетели), развеждат се. Тук не сме като в САЩ да се иска съгласие от съпруга.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 558
Бобчо, с тези мускули може и да върви срещу Фотев, но срещу горилите му е като запетайка.
Та интересно ще е как ще го измъкнат. Може новия герой на Карамазов да играе ролята на телохранител - полицай. Той поне е с доста по-добро телосложение.

Общи условия

Активация на акаунт