Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 834
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Време е някой да почне да трие сол и на главата на Банков, няма вечно той да прави това на другите я. Joy

Мисля си, че в началото Професор Асен и Врабеца хич няма да се любят, ама накрая може да станат аверчета Simple Smile

# 706
  • Мнения: 9 374
Проф. Асен Цонев ще е май, бях прочела из някоя група.

# 707
  • Мнения: X
Проф. Асен Цонев ще е май, бях прочела из някоя група.
Да, точно. Той искал да е Бонев, ама сценаристите не се навили, защото вече имало герой с Б

# 708
  • Мнения: 9 374
Проф. Асен Цонев ще е май, бях прочела из някоя група.
Да, точно. Той искал да е Бонев, ама сценаристите не се навили, защото вече имало герой с Б
Какъвто ще да е, искам да ми е интересно. Wink

# 709
  • Мнения: 2 653
Хич не мога да съжалявам Банков. Каквото е дробил, това ще сърба.
А относно реабилитацията на Зорница, продължаеам да смятам, че Банков не дължи нищо на никого, освен извинявай на Зорница. А подмятанията в началото на 5-ти сезон бяха толкова безумни и такава издънка на сценаристите, че нямам думи. Уж всички знаеха, че Банков е вдовец, за живата жена разбра само Генадиева, а всички се държаха все едно Зорница е искала да разведе Банков. Кога и от кой разбра цялата болница за съществуването на  Банкова, кога забравиха, че доцента е вдовец не е ясно.
Банков си тръгна с мотива за неотложни дела в Германия и поне до тогаеа никой не знаеше за живата жена.

Нали онзи от Министерството беше разбрал за жена му и се опитваха да използват този факт, за да го уязвят.
Това го имаше в записа на Виолета, които беше разпространен в защита на Банков, така че има откъде да разберат всички в болницата.
Въпросът е, че никой не знаеше, че Зорница не е знаела, когато се захвана с него.

# 710
  • Мнения: 12 406
Което, Вере, е много малоумно от тяхна страна, защото всички знаят, че той се представяше за вдовец. Не виждам какво ги кара да си мислят, че Зорница е имала повече информация.

# 711
  • Мнения: 5 846
Скрит текст:
Тъстът Асен Се завръща с приятелят си от Япония. В ролята Владо Карамазов,
Който е лекар, изгубил права, затова започва в болницата като санитар. НоДиректор Асен ще промени това. Ще започне да разрешава на санитаря да наблюдава операции, и в един драматичен момент и ще му разреши да извърши такава. Което ще вбеси Врабчев, и всички останали. Само Марио ще го подкрепи 😁 

# 712
  • Мнения: 6 833
Humble, официално инфо ли е това?

# 713
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 815
Хм, интересни новини. Може би това е обяснението какво дири Банков в България. Тъстът идва да е директор и иска дъщеря му и зет му да са при него, за да наглежда нещата Simple Smile
Прическата на Пенев ми е трън в очите и се надявам да я държи зализана назад, а не да я подхвърля наляво и надясно. Вече имаме един Шопов със същата коса.

Не виждам Зорница какво трябва да очаква от Банков. Вече са си говорили за жена му, тя знае истината и какво що. Разделиха се на летището, тя го преживя. В момента е в нова връзка, влюбена и обичана. Това, което трябва да направи е да не се забърква с него и с кахърни погледи да се опитва да го утешава и да му бъде приятелка. Видяхме в предния сезон, че по отношение на Тони нещата не се оказаха много удачни. Марио е достатъчно протекционно настроена личност, за да бди над нея. Като нищо може да каже на Банков, ако го види да проявява интерес да говори със Зорница, да си стои и гледа жената и да я остави на мира.

Надявам се скоро да започнат да въртят някакви промота /освен задължителните с Банков/ , за да придобия някаква представа за Галя, Марио и Ина. Красена ми беше отговаряла, че ще има нещо общо с Марио и Зорница, но още се съмнявам, след като пусна стара снимка на Велислав от миналата година.

# 714
  • Мнения: 9 374
Това, което трябва да направи е да не се забърква с него и с кахърни погледи да се опитва да го утешава и да му бъде приятелка. Видяхме в предния сезон, че по отношение на Тони нещата не се оказаха много удачни. Марио е достатъчно протекционно настроена личност, за да бди над нея. Като нищо може да каже на Банков, ако го види да проявява интерес да говори със Зорница, да си стои и гледа жената и да я остави на мира.

По отношение на Тони нещата бяха различни - тя му беше просто приятелка, нямаше чувства, нямаше лоши спомени, нито някаква история с него. А с Банков е обратното, затова не мисля, че би се хванала да го утешава след всичко. Все едно до някаква степен да се върне при него. А и тя знае, че това не би се харесало на Марио, няма да иска да го наранява и да имат конфликти, сега когато нищо не им пречи да бъдат заедно. И аз съм на мнение, че трябва да не се мярка пред очите му, освен по работа.  Както и той пред нейните.

# 715
  • Мнения: 6 833
Абе и аз така си мисля, ама като знаем сценаристите как търсят драма на макс, със сигурност ще включат и връзката с Огнянова към неволите на Банков.
Няма как да ги подминат току така.

# 716
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 815
Може да включат и разказа, най-накрая, на Зорница за връзката й с Банков. Мисля, че тя остана с повече скрити неща за сметка на Марио, който си изпя всичко.

# 717
  • Мнения: 1 190
Нещо рязко ми се уби желанието за 6ти сезон. Ще бъде тоолкова Банков ..... Предвиждам 80% Банков и фамилия и 20% между другите.
Банков си заслужава цялата каша, която ще му се изсипе върху главата. През целия 4ти сезон действаше като човек не знае какво иска, противоречиво и неадекватно. Даже не искам да намесвам отношението му към Зорница. Надявам да се си я взела Зори поука и да не се доближава до Банков(единствено по работа) - излишно е да му трие сополите .... Банков искам да види, че Зорница е щастлива с Марио и получава отношението, което заслужава.Което той не можа да и даде. Сега нека си гледа жената, при която така упорито не искаше да замине (Ясно си спомням как Зорница почти не му купи билетите)

# 718
  • Мнения: 6 833
Може да включат и разказа, най-накрая, на Зорница за връзката й с Банков. Мисля, че тя остана с повече скрити неща за сметка на Марио, който си изпя всичко.

Тя не му разказа как възкръсна Банкова нали?
Марио май само за аборта знае...? И според клюките в болницата тя съвсем доброволно му е била любовница един вид.

# 719
  • Мнения: 9 374
Може да включат и разказа, най-накрая, на Зорница за връзката й с Банков. Мисля, че тя остана с повече скрити неща за сметка на Марио, който си изпя всичко.

Не мисля, че има нещо останало скрито от Марио. Той знае за връзката с Банков, знае за аборта от него, стана му ясно, че тя е страдала след раздялата и не виждам какво има да му обяснява повече. Излишно отваряне на стари рани според мен.

Ванилия, той за жената знае от странични хора. Мисля, че Пенев го светна по въпроса.

Общи условия

Активация на акаунт