Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 845
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 282
Ама Хъмбълита, откога свиря на тая плоча. Първо ще се репчат Марио и Банков, а после така ще му се омотае въжето, около врата на Банков, че ще е все едно да риташ по някой умрял. И ще има айде Банков дай да ходим да пием по едно, стига си гледал като отровен. Joy

# 691
  • Мнения: X
Много бързо омекнахте към Банков......Grin

Аз пък ще се кефя тъста да го гърчи малко аххахаха

# 692
  • Мнения: 9 374
Хъмбелина напомня, в случай, че сме забравили. Joy Maрио да вземе един психолог да става, че ще има много да му се жалват и да му споделят. Joy

Дона, малко ли? Цял сезон това ще гледаш. Joy

Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 13:19 от yanitsa.s

# 693
  • София
  • Мнения: 9 559
Хич не мога да съжалявам Банков. Каквото е дробил, това ще сърба.
А относно реабилитацията на Зорница, продължаеам да смятам, че Банков не дължи нищо на никого, освен извинявай на Зорница. А подмятанията в началото на 5-ти сезон бяха толкова безумни и такава издънка на сценаристите, че нямам думи. Уж всички знаеха, че Банков е вдовец, за живата жена разбра само Генадиева, а всички се държаха все едно Зорница е искала да разведе Банков. Кога и от кой разбра цялата болница за съществуването на  Банкова, кога забравиха, че доцента е вдовец не е ясно.
Банков си тръгна с мотива за неотложни дела в Германия и поне до тогаеа никой не знаеше за живата жена.

# 694
  • Мнения: X
Хич не мога да съжалявам Банков. Каквото е дробил, това ще сърба.

Ама абсолютно! Сам си е виновен за всичко. Е, сега, за катастрофата не нали, но за другото си е виновен и си заслужава всичко, което ще му се стовари на главата - приказките по негов адрес, драмите, когато жена му научи за Зорница, търканията с тъста....

# 695
  • Мнения: 9 374
На Зорница, реабилитирана или не, й е все тая какво приказват. Цял сезон я гледахме пълен непукист (с много малки изключения). Въпрос на чест е обаче, Банков да каже истината, защото лъжата и тайните вредят не само на Зорница.

Дона, и още, и още.... Wink

# 696
  • Мнения: 9 628
Дона, е ми състрадателна съм Grinning, a той по начало не е лош човек, защо да се радвам на мъките му, които ще има от всички страни....

Зорница е желязна и сама се оправя с клюкарите без помощта на някой от мъжете, даже по-добре и от тях го прави.

# 697
  • Мнения: X
Дона, е ми състрадателна съм Grinning, a той по начало не е лош човек, защо да се радвам на мъките му, които ще има от всички страни....

Не, не е лош човек.
Я си пусни 4ти сезон да си припомниш някои работи.

# 698
  • Мнения: 9 374
Аре ся всички тръгнаха да правят реклама на новия инстаграм профил на Вергов. Чак спонсорирана публикация във фейса има. Grinning

Доне, той е лош човек с добри намерения. Не е искал да става така. Joy Само скри някои истини, определи бебето й като проблем, плясна един шамар на Зорница, качи се на ескалатора и духна към Германия.

# 699
  • Мнения: 2 282
Ясно, че на Зори не и пука, особено след като си има Марио. Просто някакси ми се иска Банков, да направи нещо с което поне малко да си компенсира гадостите, които трябваше да понесе, заради връзката им.

# 700
  • Мнения: 9 374
Когато тъстът те хване на тясно...Grin


Последна редакция: нд, 29 юли 2018, 13:39 от yanitsa.s

# 701
  • Мнения: 9 628
Яни, туй е за другата къща Wink

# 702
  • Мнения: 9 374
Яни, туй е за другата къща Wink
Ох, мани сетих се, ама късно хахаха. Айде кацай там, ще я махна тук.Joy

# 703
  • Мнения: X
Когато тъстът те хване на тясно...Grin




ХАхахахахаха, снимките са един път! Ама аз наистина нямам търпение да видя как тъстът ще трие сол на главата на Банков Grinning Професор Асен Simple Smile

# 704
  • Мнения: 9 374
Време е някой да почне да трие сол и на главата на Банков, няма вечно той да прави това на другите я. Joy

Общи условия

Активация на акаунт