Откраднат живот 52 - Успокояване на страстите... до следващото изпитание

  • 38 850
  • 728
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 628
За Диана се сещам епизода, когато Врабчев ги хвана на покрива, е ми седеше доста равностойно на Велислав.

Добре де, ето промо снимка, няколко сантиметра ги дели двамата

# 511
# 512
  • Мнения: 9 374
Ама как са се наредили - като аптекарски шишета. Grinning

# 513
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Жената правила снимката с момчето, която пуснах е 1.72 и каза, че Зорница е по-ниска от нея.
Според мен при някои снимки  има шашма с ъглите. Гледах снимки, където Вергов и Диана изглеждат еднакви на височина и други, където не е така. Същото и при Велислав и Димитър. Не, че има значение, но се потвърждава идеята, че киното внушава неща, които са малко по-различни! Simple Smile

# 514
  • Мнения: 747
Здравейте, виждам че темата се е раздвижила. Айде и от мен една снимка на Фотев
Скрит текст:

# 515
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Гледам, гледам снимката. След това отмествам поглед на наляво, после надолу Simple Smile  sway911029, интересно се получава

# 516
  • Мнения: 780
Димитър е 180см - от сигурен източник.

# 517
  • Мнения: 4 059
Димитър е 180см - от сигурен източник.
Сега ще трябва да кажеш и сигурния източник. Animal Joy Cat

# 518
  • Мнения: 780
Не мога, но не е това, което си мислите ( много по-скучно е).

# 519
  • Мнения: 5 846
Не мога, но не е това, което си мислите ( много по-скучно е).
Моля те, разкажи нещо повече за Митето, ако източникът ти е разказал. Например ходят ли още с Теодора Кулева😎

# 520
  • Мнения: 4 059
Не мога, но не е това, което си мислите ( много по-скучно е).
Попринцип аз нищо не си мисля Animal Smiley Cat


Кога пък са ходели с Теодора? Аз нещо съм изпуснала

# 521
  • Мнения: 12 422
Девойки, айде за любовния живот на Митето да спамите на съответното място Wink

# 522
  • Мнения: 780
Никой нищо не ми е казвал за него, и съжалявам, че не мога да ви зарадвам с нещо интересно ☹

# 523
  • Мнения: 18
Здравейте , днес Милошев беше гост в студиото на БГ Радио, интервюто може и да бъде качено някъде по някое време , но ще се опитам да споделя в скрит текст това което чух и дано да успея , понеже не ползвам форума често , основно ви чета Relaxed . Не е кой знае какво според мен, но все пак ...В случай ,че не се получи това със скрития текст следва СПОЙЛЕР! Smile
Скрит текст:
Много от вас познаха, че ще ни върнат назад в момента на катастрофата и ще разкажат  как е станала  това което издаде с две думи , че са били с два мотора , че изскача камион с ремарке , ремаркето занася и така става инцидента в който дъщерята умира а жена му изпада  в кома . Също така сме щели да видим какво се случва през едната година която прекарва в кома , както и какво се е случило и как са се развили нещата след като се събужда. Това е което аз успях да чуя от интервюто .
Не каза нищичко за никого от другите персонажи в ОЖ , но пък и водещите питаха само за Вергов , предполагам че ако бяха се поинтересували щеше да издаде нещо и за тях.

# 524
  • Мнения: 9 628
Благодаря ти за инфото Simple Smile
А каза ли дали вече жива и здрава ще се върнe жена му България? Тъй като тук сме доста раздвоени Grinning

Общи условия

Активация на акаунт