Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 892

на 48 години съм, с много тънка кожа, почти нямам подкожни мазнини на лицето, имам филър под очите. Търся лифтинг ефект, стягане и намаляване на мимически бръчки

Вече коментирахме, че уреди, работещи със затопляне, повлияват филърите и по- бързото им разграждане.
Между другото, понеже не бях запозната, дали и при ботокс има подобен ефект, коментирах с няколко дерматолози, които са на мнение, че и при ботокса дълготрайността намалява.

# 511
  • Мнения: X
Поръчах си го. С какви серуми го използвате?
На устни дали става?
Ако имаш филъри или си правила мезотерапия не ти препоръчвам работа с уред. Когато си направих мезотерапия и филъри в устните спрях уреда.
Още повече, че не виждам защо да ползвам уред след като филъра и мезотерапията подобряват вида на кожата.

# 512
  • Мнения: 1 611
Не мога да си поставя филъри, затова търся алтернативи.

# 513
  • Мнения: X
Уредите наистина вършат чудесна работа, при мен определено имаше полза.

# 514
  • Мнения: 4 739
Поръчах си го. С какви серуми го използвате?
На устни дали става?
Ако имаш филъри или си правила мезотерапия не ти препоръчвам работа с уред. Когато си направих мезотерапия и филъри в устните спрях уреда.
Още повече, че не виждам защо да ползвам уред след като филъра и мезотерапията подобряват вида на кожата.
TEDI  дай повече отзиви за мезотерапията,замислила съм такава процедура напролет,след като спра с третиноина .

# 515
  • Мнения: X
Поръчах си го. С какви серуми го използвате?
На устни дали става?
Ако имаш филъри или си правила мезотерапия не ти препоръчвам работа с уред. Когато си направих мезотерапия и филъри в устните спрях уреда.
Още повече, че не виждам защо да ползвам уред след като филъра и мезотерапията подобряват вида на кожата.
TEDI  дай повече отзиви за мезотерапията,замислила съм такава процедура напролет,след като спра с третиноина .
В темата за естетически корекции има повече, това което аз мога да кажа е, че правих мезотерапия с Apriline Dermal Filler с 25 убождания, не усещах болка но моят праг е по-висок /без обезболяване/, скоро е правя и трета процедура. Правят се поне 3 през 2-3 седмици. Вкарва се ХК и витамини в кожата. Цената беше 80лв. на процедура.
След процедурите не се ползва уред с ув лъчи, защото разгражда филъра.

# 516
  • Мнения: 574
Аз го имам този уред, който се споменава тук на www.novakoja.com обаче нямам никакви филъри и тн по лицето. Не знам как ще ти се отрази такъв тип уред. Не смея нищо да ти кажа. Този от Амазон ми се вижда същия като действия , можеш и от там да го вземеш според мен.
Бях доста доволна, но забременях и го спрях. От доста време ползвам ретинол 1% на Paula's choice. Но и него съм го спряла заради бременността. Сега гледам, че са го пуснали и него в новата кожа. Много ми липсва и само да родя, ще го подхвана пак. Виждам, че си има разлика в общия вид на лицето. Но не е толкова агресивен като трета. Ползвах го всяка вечер без проблем.

на Данито майка му, трябваха ми почти 2 години за да свикна с крема и досадното лющене на кожата, 0.5 % ползвам за околоочния контур и шията, а 1.0 % за лицето, ползвам го през ден от есента до късна пролет. Сега нямам лющене като го ползвам през ден, но всеки ден кожата ми не би го понесла. А може ли да ми препоръчаш уред с мезопорация  и радиочестотен лифтинг ?
Притеснявам се да не загубя съвсем обем и малкото подкожна мазнина, която ми е останала, а и също филъра под очите. Обмислях  и HIFU, но като чета отрицателните отзиви  в тази  насока не мога да се престраша.

# 517
  • Бургас
  • Мнения: 877
Здравейте! Само да споделя за който има интерес, че в момента в Дъглас има разпродажба на уредите на REMINGTON, и днес си закупих почистващата четка на 111 лв (само за сравнение, навсякъде другаде са между 160 и 190 лв., дори в чуждите сайтове най- добрата оферта с доставката която намерих беше за около 100на лв, но пък без гаранция и чакаш), като ако регистрираш на сайта на REMINGTON покупката в 20 дневен срок, получаваш още 1 година допълнителна гаранция.
Бих искала да попитам дали някой знае каква е разликата между тези 2 продукта:
1.
https://ru.aliexpress.com/item/5IN1-Multifunction-Galvanic-Ion-U … 6a03f3bbe84e3c4e1
2.
https://ru.aliexpress.com/item/5-In-1-RF-EMS-Radio-Frequency-Ele … 07.13338.125185.0

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 01:27 от DolliGi

# 518
  • Мнения: 670
Аз го имам този уред, който се споменава тук на www.novakoja.com обаче нямам никакви филъри и тн по лицето. Не знам как ще ти се отрази такъв тип уред. Не смея нищо да ти кажа. Този от Амазон ми се вижда същия като действия , можеш и от там да го вземеш според мен.
Бях доста доволна, но забременях и го спрях. От доста време ползвам ретинол 1% на Paula's choice. Но и него съм го спряла заради бременността. Сега гледам, че са го пуснали и него в новата кожа. Много ми липсва и само да родя, ще го подхвана пак. Виждам, че си има разлика в общия вид на лицето. Но не е толкова агресивен като трета. Ползвах го всяка вечер без проблем.




Много ти благодаря за информацията. Свързах се с продавача в амазон и той ми отговори, че уреда по никакъв начин няма да повлияе филърите защото той не третира дълбоките слоеве на кожата, където се инжектират филърите. Сега чакам заплатата и ще си го поръчам. Решила съм да си взема и дарсонвал. Много добре ми влияе на кожата, когато си правя по 2 процедури на седмица, ако ги разредя ефекта се губи, но нямам толкова свободно време за да ходя по козметици . Харесах си този дарсонвал, някакви отзиви за него ?
https://www.amazon.co.uk/Frequency-Darsonval-Firming-Anti-Wrinkl … eywords=darsonval

# 519
  • София
  • Мнения: 2 298
Здравейте момичета,
От известно време чета от първата тема, но преди да изчета всичко, поръчах и утре чакам шпатула и уред за мезотерапия с наноспрей. В контейнер се слага серум, който се "впръсква" (без игли) в кожата. И сега чуденката ми е от къде да купя серуми/ампули на водна основа за антиейдж за мене и акне за дъщеря ми. Сигурно има инфо някъде по темите, но не успявам да изчета всичко. В началото на тази тема има линкове, но не виждам на повечето неща цени.
И още един глупав въпрос: серумите, на които пише "за ултразвук" на водна основа ли са и стават ли за мезотерапия?

Последна редакция: пн, 18 фев 2019, 20:09 от nati_nat

# 520
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
От известно време чета от първата тема, но преди да изчета всичко, поръчах и утре чакам шпатула и уред за мезотерапия с наноспрей. В контейнер се слага серум, който се "впръсква" (без игли) в кожата. И сега чуденката ми е от къде да купя серуми/ампули на водна основа за антиейдж за мене и акне за дъщеря ми. Сигурно има инфо някъде по темите, но не успявам да изчета всичко. В началото на тази тема има линкове, но не виждам на повечето неща цени.
Може ли линк или снимка, марка на мезотерапията с наноспрей?

# 521
# 522
  • Мнения: 1 611
Момичета, получих този уред
https://novakoja.com/collections/уреди-за-красотва-1/products/безиглена-мезотерапия-1
И сега не знам какво да го правя.
Четох, четох и в главата ми е каша от толкова уреди.
Ще се радвам някой да ми каже стъпка по стъпка какво да правя.

# 523
  • Мнения: 574
Взимаш си едно хубаво серумче. Тук доста хора ползват от iherb или the ordinary. И си го слагаш на лице, пускаш мезото на най-леката степен и си правиш масаж на лицето. Там в упътването трябва да са описани движенията. И аз имам от този сайт, но стария модел. Тоя е по-джижан твоя.
Можеш да ползваш каквито серуми те се струват за подходящи за твоята кожа - хиалуронова киселина, витамин с, разни антиоксиданти и тн. Само не си слагай гликолова или салицилова киселина, или ретинол с уреда, че не било ОК да се вкарват.
Аз много го ползвах с 3% resveratrol + 3% ferulic acid  или EUK134 на the ordinary и за мен имаше чудесен ефект. От витамин С-тата и от хиалуроновите им киселини не съм доволна. Все едно нищо не слагаш с хиалурона, а пък от 3-те вит С, които пробвах все черни точки ме избиваха. Но пък сега от кожа до кожа.
А и някви ампули някои взимаха от DM или от Лилито, ще те излъжа. Нека каже там, който каквото ползва.
Сега съм бременна и не го ползвам уреда, но като родя, пак ще си подновя процедурите.

Момичета, получих този уред
https://novakoja.com/collections/уреди-за-красотва-1/products/безиглена-мезотерапия-1
И сега не знам какво да го правя.
Четох, четох и в главата ми е каша от толкова уреди.
Ще се радвам някой да ми каже стъпка по стъпка какво да правя.

# 524
  • Мнения: 1 611
Благодаря. Ще се радвам да споделят за ампулите от ДМ.
Аз използвам серум на  Estee - advanced night repair. С него дали става да се използва?
Ординари доставят ли до Бг или трябва с превозвач?

Общи условия

Активация на акаунт