Съкрошена сам!

  • 4 488
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Хормона на бременността не е прогестерона, а ЧХГ. Възможно е дори и при съвсем нормална бременност теста да остава дълго отрицателен.

xubavina, пишеш от компютъра на мама на 2 деца, която пише с клуба /това ми е много странно все пак/ - тя поне може да ти обесни, че при извънматочна е въпрос на часове да си загубиш живота, а ти се чудиш как да се справяш с болката по наранената любов....

Това с АБОРТ не се оправя - прави се коремна операция и в зависимост от усложненията може и да загубиш не само яйчник или тръба, а и всичките си детеродни органи, операцията води понякога до сраствания в тръбите и НЕВЪЗМОЖНОСТ никога да имаш деца по естествен път.

Въобще не се опитвам да те плаша - просто това е истината.

Един съвет от мен - иди на лекар - в най-близката болница ВЕДНАГА! - нека те оперират по спешност (А кои са тея безотговорни лекари дето не са го направили след като са видели какво става  #Crazy)
пък после си добре дошла да плачем заедно и да ти подадем ръка как да се справиш с мъката по загубеното бебе и да опитаме да дадем съвет как да се оправиш с приятеля ти.

Но в момента ТВОЯ ЖИВОТ е в опасност! и това е първото което трябва да разбереш и да действаш!

Говори с родителите си и не отлагай НИКАК!!!!!

Не искам да съм груба, знам, че много те боли сега(Боже, та ти си дете!) но живота е пред теб и неможеш сега да си безотговорна към себе си.

Напълно споделям мнението на [desi].
Нямаш никакво време за губене!!! Стискам ти плаци всичко да прилючи максимално бързо за теб.
Приятелят ти наясно ли е какво точно ти предстои?

Да ви попитам нормално ли е теста за бременност да е отрицателен ,ходих на три гинеколога и трите са убедени че е извън мато4на пуснаха ми изследвания дори не се се6там то4но през 48 4аса и показа 4е сам с извън мато4на ,но теста е отрицателен нормално ли е????

Аз съм била с извънматочна бременност, тестовете ми бяха ВИНАГИ положителни.

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 08:58 от anuschka

# 16
  • Мнения: 549
мамо Нели......научи се първо да пишеш и тогава казвай кой е мъж и кой не. пише се иЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗпит.
A otnosno momcheto...нормално е да мисли заи зпитите...все пак от това му се определя живота след това.
случват се грешки,като гледам и на теб също! А относно темата,всеки има право на мнение.Момичето и проблема и не са маловажни.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 941
Права си аз сам дете още но сам адски влюбена чак до лудост и сам много притеснена ,а моят приятел даже не иска да баде с мен за да ме подкрепя каза оправяи се сама имам нужда от неговата подкрепа се пак това бебе е и негово.... Имам нужда от любов и силна прегръдка !За да сам силна
Да си влюбена е много хубаво, но поизтрезней малко. Като сложиш нещата на кантар, според теб кое натежава неговия проблем с изпитите или твоят, който е жизненоважен. Мисля, че спешно трябва да посетиш лекар. Ако имаш извънматочна и е установена рано може да ти направят лапароскопска операция, която е доста по-лека.

# 18
  • Мнения: 3 166
Мила хубавина, видях ти съобщението, но не мога да ти отговоря на лични, защото не си регистрирана. Моля те, регистрирай се, за да можем да осъществим контакт. Прегръщам те.

# 19
  • Мнения: 419
Мила,хубавина,искрено съжелявам за това,което ти се е случило.Ти направи ли аборт вече.А ако не си-не отлагай.Знам че при извънматочна друг изход няма!А колкото до приятеля ти щом те обича трябва да е до теб.Вярно е че изпитите му са много важни,но си права че бебето е и негово.А ти си неговото момиче,което в момента има най-голяма нужда от подкрепата и обичта му.Поговорете си и дано всичко се оправи.Стискам ти палци и те прегръщам!

Общи условия

Активация на акаунт