Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 32 836
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 36 186
Да, аз пропусках сцени в първи сезон. Между другото, една от критиките към втори сезон, която виждах често в Туитър и коментарите във Фб е, че сериалът вече не бил толкова секси...С тези хора явно гледаме заради различни неща...

# 316
  • Мнения: 1 356
 Laughing "секси"?!...Ужас...
И малко ОФ:
Скрит текст:
Наистина не гледаме един и същи филм. И живеем и на различни /духовни/ "планети", нищо, че привидно обитаваме едно и също небесно тяло. Нивото пада.../нивото на..."мат,ряла"/...Не всичко, дето е в тяло на хуманоид е човек.../крайна съм, но пък казвам истината.../ На планетата Земя има ...текучество...И който покрие норматива и си вземе изпитите отива другаде. Който не - цикли тук. И понеже има сведения, че земното училище си сменя категорията, в хуманоидни тела вече се инкарнира...какво ли не...от по - нисшите нива...и от чужди светове...С други думи - не всичко, дето се е напъхало в тяло на хуманоид, отвътре е човек... Wink Факт.

# 317
  • Мнения: 6 352
И аз есента и зимата гледам много сериали, но в момента май са ми останали само два-три...
Скрит текст:
Когато се гледат на компютър не е трудно да са много наведнъж - сериите може да се гледат на части в удобно време Simple Smile
...

Аз на "Западен свят" гледах повторенията така (на части). Обаче първото гледане на сериите ми беше по ТВ-то наведнъж. Много по-завладяващо ми е. (Аз затова сега "рева", щото няма вече такава емоция. Grinning)
Скрит текст:
Западен свят наистина е прекалено сложен, липсва (или въобще не може да се проследи) някаква последователност: Перлените двери ги попретупаха, измислиха, че едва ли не всички са хостове, не изясниха от бележките на Емили какви са онези квадрати, в една от сериите дето постоянно свиреха една и съща песен - кога мислят да дадат смисъла...

Малко прекалено ми идват напъните да са интересни и загадъчни, нямам време да гледам клиповете на разни нърдове в тубата да ми обясняват всяка серия.
Е, има толкова много други сериали, лесно смилаеми. Не се затормозявай с този,ако не ти е кеф. Simple Smile

Аз обичам да се затормозявам, но в определени граници за да не изчезва кефа. Stuck Out Tongue Winking Eye

Спестете си снизхождението, може някъде другаде да ви потрябва.


Аргументът ти, че Западен Свят ти е много сложен и неразбираем, в контекста на наградите Еми, е меко казано нелеп и несъстоятелен.

Ако беше коментирала нивото на актьорска игра, щеше поне да бъде релевантен.


Мм, не се дразнете така, бре хора. Обичайте се. Позволявайте на другия да бъде различен. И не пишете, когато сте подразнени от нещо. Peace MissChanandlerBong се ядосва за неизяснените неща в сериала, Eleonora_27 пък се дразни на реакцията й. Е да, ама на лошото се отговаря с лошо. Ако единият тръгне с добро, другият веднага омеква. Grinning

Laughing "секси"?!...Ужас...
И малко ОФ:
Скрит текст:
Наистина не гледаме един и същи филм. И живеем и на различни /духовни/ "планети", нищо, че привидно обитаваме едно и също небесно тяло. Нивото пада.../нивото на..."мат,ряла"/...Не всичко, дето е в тяло на хуманоид е човек.../крайна съм, но пък казвам истината.../ На планетата Земя има ...текучество...И който покрие норматива и си вземе изпитите отива другаде. Който не - цикли тук. И понеже има сведения, че земното училище си сменя категорията, в хуманоидни тела вече се инкарнира...какво ли не...от по - нисшите нива...и от чужди светове...С други думи - не всичко, дето се е напъхало в тяло на хуманоид, отвътре е човек... Wink Факт.

solar_fields, плашиш направо. Wink
Скрит текст:
Още не съм дочела книгата "Бунта на роботите". Бях писала, че засега ми е много подобна на "Не пипай тази книга" на Ян Ван Хелзинг. Ти чела ли си я и мнение? Grinning

Последна редакция: сб, 14 юли 2018, 10:33 от ina.ina

# 318
  • Мнения: 8 084
Laughing "секси"?!...Ужас...
И малко ОФ:
Скрит текст:
Наистина не гледаме един и същи филм. И живеем и на различни /духовни/ "планети", нищо, че привидно обитаваме едно и също небесно тяло. Нивото пада.../нивото на..."мат,ряла"/...Не всичко, дето е в тяло на хуманоид е човек.../крайна съм, но пък казвам истината.../ На планетата Земя има ...текучество...И който покрие норматива и си вземе изпитите отива другаде. Който не - цикли тук. И понеже има сведения, че земното училище си сменя категорията, в хуманоидни тела вече се инкарнира...какво ли не...от по - нисшите нива...и от чужди светове...С други думи - не всичко, дето се е напъхало в тяло на хуманоид, отвътре е човек... Wink Факт.

Off на off-а

Скрит текст:
Цитат
Нивото не пада, то от 3 надолу няма за нас. А някой минал на по-високо назад няма да се върне. И който не си е "взел изпита" пак тук няма да остане, защото вибрацията ще е друга Wink

# 319
  • Мнения: 1 356
Laughing "секси"?!...Ужас...
И малко ОФ:
Скрит текст:
Наистина не гледаме един и същи филм. И живеем и на различни /духовни/ "планети", нищо, че привидно обитаваме едно и също небесно тяло. Нивото пада.../нивото на..."мат,ряла"/...Не всичко, дето е в тяло на хуманоид е човек.../крайна съм, но пък казвам истината.../ На планетата Земя има ...текучество...И който покрие норматива и си вземе изпитите отива другаде. Който не - цикли тук. И понеже има сведения, че земното училище си сменя категорията, в хуманоидни тела вече се инкарнира...какво ли не...от по - нисшите нива...и от чужди светове...С други думи - не всичко, дето се е напъхало в тяло на хуманоид, отвътре е човек... Wink Факт.
Off на off-а
Скрит текст:
Цитат
Нивото не пада, то от 3 надолу няма за нас. А някой минал на по-високо назад няма да се върне. И който не си е "взел изпита" пак тук няма да остане, защото вибрацията ще е друга Wink
Скрит текст:
Права си. Казаното от мен важеше за ДО СЕГА. Но този процес /това СЕГА/ е леко разтеглен във времето и за момента все още важи казаното от мен /стария вариант/. Според мен.  Като се огледа човек в ДУШИТЕ на тези, които се инкарнират и се вижда, че май съм права... Да, има и много напреднали, но като цяло се инкарнират...новобранци...Peace

# 320
  • Мнения: 6 352
Laughing "секси"?!...Ужас...
И малко ОФ:
Скрит текст:
Наистина не гледаме един и същи филм. И живеем и на различни /духовни/ "планети", нищо, че привидно обитаваме едно и също небесно тяло. Нивото пада.../нивото на..."мат,ряла"/...Не всичко, дето е в тяло на хуманоид е човек.../крайна съм, но пък казвам истината.../ На планетата Земя има ...текучество...И който покрие норматива и си вземе изпитите отива другаде. Който не - цикли тук. И понеже има сведения, че земното училище си сменя категорията, в хуманоидни тела вече се инкарнира...какво ли не...от по - нисшите нива...и от чужди светове...С други думи - не всичко, дето се е напъхало в тяло на хуманоид, отвътре е човек... Wink Факт.
Off на off-а
Скрит текст:
Цитат
Нивото не пада, то от 3 надолу няма за нас. А някой минал на по-високо назад няма да се върне. И който не си е "взел изпита" пак тук няма да остане, защото вибрацията ще е друга Wink
Скрит текст:
Права си. Казаното от мен важеше за ДО СЕГА. Но този процес /това СЕГА/ е леко разтеглен във времето и за момента все още важи казаното от мен /стария вариант/. Според мен.  Като се огледа човек в ДУШИТЕ на тези, които се инкарнират и се вижда, че май съм права... Да, има и много напреднали, но като цяло се инкарнират...новобранци...Peace

Ми да питам (не мога да се сдържа - както в една реклама се казваше Grinning) ние/вие от кои сме? Дайте поне малко материал и по тази тема. Ако може, де. Grinning

# 321
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946


Мм, не се дразнете така, бре хора. Обичайте се. Позволявайте на другия да бъде различен. И не пишете, когато сте подразнени от нещо. Peace MissChanandlerBong се ядосва за неизяснените неща в сериала, Eleonora_27 пък се дразни на реакцията й. Е да, ама на лошото се отговаря с лошо. Ако единият тръгне с добро, другият веднага омеква. Grinning



ina.ina, права си Hug Hug Hug Hug Simple Smile

Ох, много ми се искаше, с не толкова добро, да оплюем играта на Evan Wood във форума, но повечето я харесват и ми се налага да уважа тяхното мнение.
Според мен, Evan нЕма никакъв актьорски талант и не заслужава Еми. Мисля, че тя не е the one.

# 322
  • Мнения: 6 352
...
Ох, много ми се искаше, с не толкова добро, да оплюем играта на Evan Wood във форума, но повечето я харесват и ми се налага да уважа тяхното мнение.
Според мен, Evan нЕма никакъв актьорски талант и не заслужава Еми. Мисля, че тя не е the one.

Eleonora_27, Hug и от мен! Grinning
Ми, не знам, запитай се дали просто не ти е антипатична като лице и затова не можеш нищо да й харесаш? :newsm78:

# 323
  • Мнения: 1 356
Скрит текст:
Ми да питам (не мога да се сдържа - както в една реклама се казваше Grinning) ние/вие от кои сме? Дайте поне малко материал и по тази тема. Ако може, де. Grinning
Скрит текст:
То в това е интригата на тази планета - да разбереш какво има вътре в другия, и най - вече да разбереш какво точно има вътре в теб самия. Нямам универсална рецепта. Но имам своя. Първо - очите на човека. Като погледнеш в очите на един човек и можеш да видиш всичко. Ако гледаш внимателно. Защото контакта не е /само/ зрителен, а тече обмен на енергия, който е много информативен /ако "слушаш" енергиите внимателно/. Нещо като емпатия. Един човек даде формулировка на красотата по следния начин: "Красотата е комбинация от интелект, искреност и доброта" /брилянтно!/. Като добротата не е /цитирам друг човек/ "Да правиш добрини", а "Неспособност за правиш зло". И отново един отговор отваря други десет въпроса: "Какво е доро и какво е зло?", "Има ли разлика между добро и зло?", "Има ли универсално добро?", "Злото вътрешно присъщо на душата ли е или е привнесено в нея от вън"?, "На кои нива съществува тази дуалност?"....и т.н. Та..."красотата" е присъща на по - напредналите души.
Извинявам се за многословието.

# 324
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Eleonora_27, Hug и от мен! Grinning
Ми, не знам, запитай се дали просто не ти е антипатична като лице и затова не можеш нищо да й харесаш? :newsm78:

ina.ina, не е това. Красива е, чак ми е изящна.
Явно съм очаквала по-добра игра, а може би на фона на останалите таланти в шоу-то, бледнее. В моите очи, тя е много слабо звено в каста.

# 325
  • Мнения: 1 356
На мен пък именно тя ми прилича в лице на робот Laughing Малко подвижно лице, без резки смени на изражението, плавно и бавно изобразяване /чрез лицето/ на емоциите...За мен си е точно на мястото. Точно като прототип.

# 326
  • Мнения: 36 186
Аз също предпочитам Мейв като актриса, но за Евън не мога да си съставя мнение - ролята й е твърде специфична - предполага се да се държи изкуствено на моменти... Ако я бях гледала и в други роли, щях да имам по-категорично мнение, но не съм...

П.п. Аз се дразня от Елизабет Мичъл - не я намирам грозна, нещо в излъчването й ми е неприятно...

# 327
  • Мнения: 8 084
И аз предпочитам Танди Нютън пред Еван, но си я харесвам още от Rogue. За мен Анджела Сарафян ми е ужасна. Мега ужасна и стресираща. Пък толкова народ я харесва.

Скрит текст:

# 328
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Хахах и аз това щях да кажа. тя е направо с тези огромни очи прилича ми на извънземно. сигурно ще се парализирам ако е видя на живо и ме погледне в очите!

А актьора на Бърнард съм го виждала в някои доста смотани и нелепи роли , в разни комедии и то не главна роля - обаче ето тук в този сериал направо изгря. така че повечето имат потенциал просто трябва да си открият правилната роля , правилния режисьор и сценарии.

# 329
  • София
  • Мнения: 11 699
Хахах и аз това щях да кажа. тя е направо с тези огромни очи прилича ми на извънземно. сигурно ще се парализирам ако е видя на живо и ме погледне в очите!

А актьора на Бърнард съм го виждала в някои доста смотани и нелепи роли , в разни комедии и то не главна роля - обаче ето тук в този сериал направо изгря. така че повечето имат потенциал просто трябва да си открият правилната роля , правилния режисьор и сценарии.
Имаш късмет на живо можеш да я видиш в София септември 👍

Общи условия

Активация на акаунт