Westworld- Welcome to the new world- Тема II

  • 33 298
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 320
Прочетох една откачена теория за евентуалния край на целия сериал. Обясняват всичко с Phase space (Фазово пространство?), било някаква система, в която всичко се случва едновременно, няма сега, бъдеще, минало...Rolling Eyes Не съм се задълбочавала в подробности, но ми звучи като онова с котката на Шрьодингер, която е едновременно и жива, и мъртва.
Не мисля, че е възможен такъв развой на събитията или поне хич няма да ми хареса. Искам да си има начало и край. Blush

# 361
  • Мнения: 36 460
Едва ли. Сигурно тази теория е породена от това, че един от епизодите този сезон се казваше така - опитват се да развият идеята, но не вярвам, че това е целта на създателите на сериала.

# 362
  • Мнения: 6 379
Едва ли. Сигурно тази теория е породена от това, че един от епизодите този сезон се казваше така - опитват се да развият идеята, но не вярвам, че това е целта на създателите на сериала.
Дано. Щото за нас времето си е време. Паралелни вселени - мога да разбера, но безвремие - не знам, ще паднат доста обяснения и думата за време ... не, много сложно ми се вижда.

# 363
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
И на мене не ми допада тази теория за фазовото пространство. Много е далеч от всичко, което можем да си представим.

Вчера даже търсих повече инфо за това. Нищо не разбрах Sad

# 364
  • Мнения: 25 350
Ето победителите на Емитата.
Награда за Танди Нютън


# 365
  • Мнения: 36 460
Трябваше повече награди да отидат при Западен свят, но Емитата от край време мразят фантастиката!

# 366
  • София
  • Мнения: 27 157
Абсолютно!

И браво все пак за Танди!

# 367
  • Мнения: 8 209
Разкошна Танди!

# 368
  • Мнения: 36 460
Моето ревю най-после излезе - лятото се занимавах с твърде много неща и нямах време за него... Не че съм писала нещо ново, де. Дадох пълно 6 на сезона, въпреки, че не е идеален, най-вече защото отнесе незаслужени критики... И сложих доста снимки на Акечита - той също трябваше да вземе Еми за поддържаща роля Simple Smile Two Hearts
Скрит текст:

# 369
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Моето ревю най-после излезе - лятото се занимавах с твърде много неща и нямах време за него... Не че съм писала нещо ново, де. Дадох пълно 6 на сезона, въпреки, че не е идеален, най-вече защото отнесе незаслужени критики... И сложих доста снимки на Акечита - той също трябваше да вземе Еми за поддържаща роля Simple Smile Two Hearts
Скрит текст:

Two Hearts

Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Петя, хиляди благодарности!

# 370
  • Мнения: 6 379
Моето ревю най-после излезе - лятото се занимавах с твърде много неща и нямах време за него... Не че съм писала нещо ново, де. Дадох пълно 6 на сезона, въпреки, че не е идеален, най-вече защото отнесе незаслужени критики... И сложих доста снимки на Акечита - той също трябваше да вземе Еми за поддържаща роля Simple Smile Two Hearts
Скрит текст:

Two Hearts

Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Петя, хиляди благодарности!

Абсолютно! Благодарим! Grinning

# 371
  • Мнения: 36 460
Дано да  ви е интересно Simple Smile Ние и без това обсъдихме всичко в темата, но е хубаво да се пускат и положителни ревюта, след като хората, които пишат отрицателните, са толкова активни... За мен това беше един от най-добрите фантастични сериали за годината!

# 372
  • Мнения: 25 350
Петя, много благодаря. Четох го два пъти и се върнах да чета и предното ревю отново. Hug Не знам с какво се занимаваш, но, ако решиш да се занимаваш с писане ще имаш успех според мен. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 373
  • Мнения: 36 460
Благодаря Simple Smile Не съм сигурна дали в България някой изобщо може да изкарва пари от писане на подобни статии - предполагам, че за повечето е хоби.

# 374
  • Мнения: 6 379
Благодаря Simple Smile Не съм сигурна дали в България някой изобщо може да изкарва пари от писане на подобни статии - предполагам, че за повечето е хоби.
Петя, това наистина е много труд и време, знам ли ... защото е прекрасно хобито да ти е работа. Grinning
Скрит текст:
Още не съм го прочела, но съм сигурна, че ще ме завладее. Grinning И в този дух - кога се очаква 3-тия сезон? Догодина по същото време (т.е. по година и половина между сезоните)? Wink

Общи условия

Активация на акаунт