Мъж Скорпион - 4

  • 54 186
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 17 775
Ако ти се гледа театър, като ти каже "има повече от секс тука", кажи му, че "да, има и бебе". Joy Joy
Егати лигавите и сръдливи същества. Какво м е мъжкото на това. Все някакви проблеми ги гонят в живота.

# 721
  • Мнения: 50
Проблемът е, че вече си влюбена и той го е осъзнал преди теб! Тук не става въпрос за зодия, а за напасване между мъж и жена.

# 722
  • Мнения: 3 044
Ооо, ма той реално ми заговори за ЕМОЦИОНАЛНИ ТРАВМИ! Днес ми се обясняваше 6! часа в офиса. Шест. Кой се обяснява толкова време? Не искаш нещо - ми чао.. Ма не.. Той емоции, чувства, привързване, ама етапи, травми, не. И колко съм му кликнала и как отдавна не се бил чувствал така, пък колко бързо ставали при него нещата, кофти му било много, ама по - добре сега кофти, отколкото после страдание, пък той знаел, че ще е, защото сега не бил на етап, в който може да бъде емоционална опорааа... Пък с бившата му, вс усилия и пари отивали в нейната кариера и той не развивал своята, та от 1 год откакто не са заедно той гледа себе си, записва музика, албуми, а-у. Това е целта сега. Как да ме направи мен хепи, ако той не си е открил неговото щастие още?
Тц, не съм влюбена, но ми е приятно. Ядосва ме, че ми прецаква приятното.

# 723
  • Мнения: 50
Той е искрен, ти не можеш да го оцениш. Това е доста гадно! Не ми се навлиза в чужди отношения, оправяйте се. Тук не става въпрос за архетип, а за лични драми.

# 724
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
На Рачетата май не ни се получава само секс. Обикновено мъжете вземат, че ни харесат за връзка...или ние тях Joy

Той е искрен, ти не можеш да го оцениш. Това е доста гадно!
Гнусничко вменяваш вина и подменяш реалността от разказа. Скорпион ли беше?! Trollface

# 725
  • Мнения: 3 044
Джулая, а нали помниш, че той е и с асцендент Рак? Grinning

# 726
  • Мнения: 20 162
На мен биха ми засветили червени лампички от това, някак не ми се връзват такива обяснения и мъж. Или те проверява, или те пуска по пързалка.

# 727
  • Мнения: 50
На Рачетата май не ни се получава само секс. Обикновено мъжете вземат, че ни харесат за връзка...или ние тях Joy

Той е искрен, ти не можеш да го оцениш. Това е доста гадно!
Гнусничко вменяваш вина и подменяш реалността от разказа. Скорпион ли беше?! Trollface

Нямам за цел да вменявам вина, нито да подкрепям лични драми, особено театри и циркове. Мен като не ми е добре с някой не се занимавам. Чисто и просто!

# 728
  • София
  • Мнения: 17 775
На Рачетата май не ни се получава само секс. Обикновено мъжете вземат, че ни харесат за връзка...или ние тях Joy

Той е искрен, ти не можеш да го оцениш. Това е доста гадно!
Гнусничко вменяваш вина и подменяш реалността от разказа. Скорпион ли беше?! Trollface

Да, и по двете точки. Laughing

Кажи ся къде работите, че да се цаним и ние- по 6 часа (wtf) на сладки приказки. Joy

# 729
  • Мнения: 3 044
То 1 сладки, то 1 чудо хахахах, драми по скайп, през залите. Довечера на живо 😂. Ще му кажа да спре с цирковете, че са малко излишни

# 730
  • София
  • Мнения: 17 775
Оп, дочетох те. Бившата, драма, травма, неразбран,не искал да се влюбва,не мислил, че ще може да се влюби пак, но си се появила ти. Тралала и три пъти ура.
Ооох, прибери си вересиите, Господи

# 731
  • Мнения: 3 044
Това е вторият скорпион с такъв сценарии, с първия някакси изкарахме близо година. Ма кво им става на тия мъже?!

# 732
  • Мнения: 50
Който се вързва на шаблонни номера сам си е виновен, не после да се оплаква 3- 4-5 дена. Може и 20г, то зависи от това колко акъл има.

# 733
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
То 1 сладки, то 1 чудо хахахах, драми по скайп, през залите. Довечера на живо 😂. Ще му кажа да спре с цирковете, че са малко излишни
Раче, научи се да режеш смело. Hug Не оставяй да те правят на маймуна докато даваш пореден безсмислен шанс на поредния драма недорасляк.

# 734
  • Мнения: 3 044
Read The Rows, първо бил искрен, а аз не съм оценявала, ся шаблонни номера. Последно?

Общи условия

Активация на акаунт