Мъж Скорпион - 4

  • 54 109
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Мисли за себе си на първо място! Като не се чувстваш ок с този човек спри контакт с него и не се занимавай по форуми, това няма да ти донесе мир и спокойствие. Няма да намериш отговор тук. Сама трябва да знаеш най-добре!

# 736
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Той е влюбен и търси същото от теб, явно ти не си напълно отдадена и той има съмнения. Ако не си сигурна бягай, Флейм.

# 737
  • Мнения: 3 044
esstela, как го реши това хаха, нали ми прочете ферманите. Те точно връзка този не ще и баш от обвързване и ангажименти бяга.. Той човекът 7 пъти си каза, че връзка не иска, не че съм го питала, ама той превантивно, нали затва се и дърпа ся, щото мн сами се задълбочили отношенията..

# 738
  • София
  • Мнения: 17 772
Аз имам въпросче- вий, като се влюбите в някого, за бившите и травмите от детството ли му разправяте Joy

# 739
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Аз имам въпросче- вий, като се влюбите в някого, за бившите и травмите от детството ли му разправяте Joy

Да,защо не, това е мое минало, не мога да избягам, да го зачеркна. Аз съм вдовица, нали не мислиш, че не говоря за него пред приятеля ми? В началото даже имената бърках.

Флейм, именно, опитва се да се направи на твърд и над нещата, това е защитна реакция.

# 740
  • Мнения: 3 044
Ами, ще си седи сам със защитните си механизми значи Simple Smile. Аз го блокирах навсякъде, с молба да ми изтрие личния номер и да ми звъни на служебния, ако има нещо по работа

# 741
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Ами, ще си седи сам със защитните си механизми значи Simple Smile. Аз го блокирах навсякъде, с молба да ми изтрие личния номер и да ми звъни на служебния, ако има нещо по работа

Стой и гледай как ще откачи и ще те търси, ако наистина държи на теб, това ги побърква. Ще ти дойде на крака. 😁

# 742
  • София
  • Мнения: 4 883
Казват, че Скорпиона е пословично искрен... Така ли е наистина?

# 743
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Казват, че Скорпиона е пословично искрен... Така ли е наистина?



По принцип да, но не всички са така.

# 744
  • Мнения: 3 044
Ами, ще си седи сам със защитните си механизми значи Simple Smile. Аз го блокирах навсякъде, с молба да ми изтрие личния номер и да ми звъни на служебния, ако има нещо по работа

Стой и гледай как ще откачи и ще те търси, ако наистина държи на теб, това ги побърква. Ще ти дойде на крака. 😁

Ооо, не мисля. Нали все пак той се дръпна и искаше да прекратим всичко, щото налЕ.. Паника Simple Smile няма да се осмели да прави такива неща, пък и е инатливо хлапе, прав или не - това е.

gabiplus - скорпионите, с които аз съм била, не са лъгали, но пък всичко е мега драматично, мега театрално, мега дълбоко и гранде 😂 преекспонират всичко до невиждани висоти

# 745
  • София
  • Мнения: 17 772
Казват, че Скорпиона е пословично искрен... Така ли е наистина?
Не, много лъжат според мен.

Естела, друго визирах. Да останеш вдовица е трагедия, но момченцата, които още в началото разправят за тегоби, просто се опитват да впримчат някого. Ако се дръпне,ще я търси, но не от любов, а от его. Как така тя ще се дръпва. Ако тя лапне, ще започне пак да изчезва и да е "студен". Не знам, аз на това му викам к**венсски номера, не друго.

# 746
  • Мнения: 90
Наблюденията ми върху мъжките Скорпиони (макар че и женските не ми харесват от опита ми) са следните:
1. Един октомврийски ходеше с приятелка октомврийска Везна, ревнуваше за щяло и нещяло, сърдеше се, караше я да ревнува нарочно, когато не е неговото. Накрая напук на нея след спор, замина на Италия да работи уж, а там разпускал боклукът и любовница си хванал. И тя го заряза. После още драми й правеше, преследваше я, разпространяваше слухове.
2. Друг ноемврийски ходеше с позната ноемврийски Стрелец, опитал се да й прави фасони, ама тя след няколко седмици му би шута и той се разплямпя, даже се силеше нещо и първо, че тя го направи за смях, второ викна нейни братчеди - борци, които го посплашиха и едвам не се насра. Сега като я види се държи като войник пред генерал.
3. Последният пак ноемврийски беше най-фрапантен, женен за жена Близнаци, която заболя от Рак и той драсна. Тя жената пребори болестта и п*тьото се върна да я моли на колене, ама тя си намери грижовен и добър Козирог и се разведе с боклука.

Единственият читав дето знам, както вече съм казвала, е чичо ми (13 ноември). Не защото ми е чичо, а защото е изключително всеотдаен и емпат. Обаче е самичък и не му се занимава след като една Лъвица му разказа играта. Няма деца, отнася се с мен като с дете и казва, че не му трябва друго. И го обичам повече от баща си, не го крия! Но цялостно мнението ми за скорпитата е... че са дъното. Моите познати.

# 747
  • София
  • Мнения: 4 883
Наблюденията ми върху мъжките Скорпиони (макар че и женските не ми харесват от опита ми) са следните:
1. Един октомврийски ходеше с приятелка октомврийска Везна, ревнуваше за щяло и нещяло, сърдеше се, караше я да ревнува нарочно, когато не е неговото. Накрая напук на нея след спор, замина на Италия да работи уж, а там разпускал боклукът и любовница си хванал. И тя го заряза. После още драми й правеше, преследваше я, разпространяваше слухове.
2. Друг ноемврийски ходеше с позната ноемврийски Стрелец, опитал се да й прави фасони, ама тя след няколко седмици му би шута и той се разплямпя, даже се силеше нещо и първо, че тя го направи за смях, второ викна нейни братчеди - борци, които го посплашиха и едвам не се насра. Сега като я види се държи като войник пред генерал.
3. Последният пак ноемврийски беше най-фрапантен, женен за жена Близнаци, която заболя от Рак и той драсна. Тя жената пребори болестта и п*тьото се върна да я моли на колене, ама тя си намери грижовен и добър Козирог и се разведе с боклука.

Единственият читав дето знам, както вече съм казвала, е чичо ми (13 ноември). Не защото ми е чичо, а защото е изключително всеотдаен и емпат. Обаче е самичък и не му се занимава след като една Лъвица му разказа играта. Няма деца, отнася се с мен като с дете и казва, че не му трябва друго. И го обичам повече от баща си, не го крия! Но цялостно мнението ми за скорпитата е... че са дъното. Моите познати.

Дай да намерим на твоя идеален чичо някоя булка. Simple Smile

Не може така да се похабява такъв скорпионски диамант. Simple Smile

# 748
  • Варна
  • Мнения: 10 508
Със сигурност сте прави, че има и много полуидиоти от нашата зодия, вярно е, че сме особняци, но колкото и нескромно да звучи аз се имам за добър човек, може би има значение семейство, приятели, среда работна, коя декада. Аз лично не съм се повлияла от това, което изброих, научих се на почти всичко от мъжа ми и свекърва ми, особено от мъжа. Много хора не тачат и Девите като зодия, обаче аз живях като принцеса 17 години с Дева. Сега от две един ноемврийски скорпион ми обещава това, да видим, за сега е добре. Съжалявам, че повечето тук сте срещали гадни скорпита.

# 749
  • София
  • Мнения: 17 772
Ама ти си жена Joy

Общи условия

Активация на акаунт