Детски рожден ден Варна - 12

  • 94 170
  • 630
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Коя escape стая препоръчвате за 13 годишни?

# 556
  • Мнения: 6
Какво ви е мнението за Къщата на Оскар? Вече запазихме, платихме капаро, но като тръгвахме ми направи впечатление, че на една от масите се пушеше, което малко ме притесни. Реално залата за пушачи ми се стори, че не е отделена по никакъв начин от другата. Имате ли впечатления, при провеждане на детски рождени дни продължава ли практиката да се пуши върти?

# 557
  • Варна
  • Мнения: 3 063
За съжаление в тази тема много въпроси, а малко отговори. Е, аз ще опитам да съм в полза на някой. Нашият рожден ден мина преди дни. В Play on Escape тийн стаята на ул. Радко Димитриев. Беше невероятно парти. Страшно уютно направено, оригинални люлки пейки, билярд, много танци, играта много им харесала. Няколко човека персонал, страшни любезни и отзивчиви. Нямаше как да направя по - добър избор.

# 558
  • Варна
  • Мнения: 223
ivka_smile , погледнах сайта ,но не видях тийн стая. Това офертата за РД ли е?
И на нас ни предстои 13 РД и вече е много трудно с предложенията и избора на място.

# 559
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
За съжаление в тази тема много въпроси, а малко отговори. Е, аз ще опитам да съм в полза на някой. Нашият рожден ден мина преди дни. В Play on Escape тийн стаята на ул. Радко Димитриев. Беше невероятно парти. Страшно уютно направено, оригинални люлки пейки, билярд, много танци, играта много им харесала. Няколко човека персонал, страшни любезни и отзивчиви. Нямаше как да направя по - добър избор.
Това Ескейп стаята, която е на гърба на Санита до Централна поща ли е? Бяхме там на РД миналата година и на детето изобщо не му хареса. Празнуваха 10 годишни ако е от значение.

# 560
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте, записвам се и аз да следя. Предстои ни 10 рожден ден края на март и почвам да търся. Звънях в Playground, само куверта за пица и две безалкохолни за 8+2 деца 250лв, отделно вече се заплаща за игрите. Като сложа поне за 8 възрастни питие и нещо дребно за хапване и 140лв за торта, няма и 600лв да ни стигнат. Ще се радвам на предложения.

# 561
  • Мнения: 5 251
Здравейте! Някой празнувал ли е скоро на Трамплин парка в Варна Мол? Да сподели цени, условия и т.н.

# 562
  • До морето
  • Мнения: 7 086
Здравейте, записвам се и аз да следя. Предстои ни 10 рожден ден края на март и почвам да търся. Звънях в Playground, само куверта за пица и две безалкохолни за 8+2 деца 250лв, отделно вече се заплаща за игрите. Като сложа поне за 8 възрастни питие и нещо дребно за хапване и 140лв за торта, няма и 600лв да ни стигнат. Ще се радвам на предложения.

10-годишните вече са достатъчно големи, за да празнуват без родители. Разходът пада на половина.

# 563
  • Мнения: 11 927
Здравейте, записвам се и аз да следя. Предстои ни 10 рожден ден края на март и почвам да търся. Звънях в Playground, само куверта за пица и две безалкохолни за 8+2 деца 250лв, отделно вече се заплаща за игрите. Като сложа поне за 8 възрастни питие и нещо дребно за хапване и 140лв за торта, няма и 600лв да ни стигнат. Ще се радвам на предложения.
Нямам предложение, обаче:
Посочвате 8+2деца 250лв
Минслата година синът ми, стана на 17,искаше сам да организира рожден ден, покани 8 деца, с него 9.
В ХЕПИ, без предв меню, тинейджъри все пак, решихме кой каквото иска да яде и пие(сокове, коли, на 17 все още не пият алкохол) сметката беше 244лв., още си я пазя и аз не зная защо. И трябва да кажа , че детските заведения още от наше време неоснователно "извиват ръце". Ако има клуб с възможност за внасяне на храна и с обствени забавления, по-добре

# 564
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Има една зала в Тополи, която може да се наеме за поводи. Аз също ненавиждам кувертите за ДР. Преди 3г.празнувахме РД на детето във Фратели без куверт. Спечелиха ме с този жест. Тази година пак бяхме на басейн без куверт. Миналата година пропуснахме.

# 565
  • Мнения: 11 747
На кой басейн бяхте?


17-годишни в Хепи става, те си стоят и си говорят, макар че не е лошо и да танцуват, но на 10-годишните още им се играе, не е за тях да стоят седнали. Без родители, подкрепям.

# 566
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Вчера бяхме на рд на трамплините в мол варна, като цяло трамплините са 1 час, после сядат на маса да ядът пица, вкарана от вън, дъщерята каза, че имало някъде билярд и още нещо хвърляли, не разбрах какво, но като са повече и се карат и дърпат кой къде да хвърля и удря, на моята госпожица не и е харесало, само скачането било добре, празнуваха 8-9 годишни

Последна редакция: вт, 14 фев 2023, 16:22 от С. Алекс

# 567
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
На кой басейн бяхте?


17-годишни в Хепи става, те си стоят и си говорят, макар че не е лошо и да танцуват, но на 10-годишните още им се играе, не е за тях да стоят седнали. Без родители, подкрепям.
Празнувахме в Брилянс. Нямаше часово ограничение, което е още един плюс.
Били сме гости на Трамплин парка в Мол Варна. 9 годишни бяха рожденичките. Жив ужас беше в нея стаичка. Същата работа-караници, дърпаници заради билярдна. Трагедия. Стаята е супер малка.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 3 063
ivka_smile , погледнах сайта ,но не видях тийн стая. Това офертата за РД ли е?
И на нас ни предстои 13 РД и вече е много трудно с предложенията и избора на място.
Да, офертата за РД, escape стараята е за деца до 14 годишна възраст, това имах предвид. На улица Радко Димитриев. Под земята е цялото помещение. В залата за почерпка има и билярд и джага, ползват се без ограничения.Пейките от едната страна на масата са като люлки със синджори от тавана, много е уютно някак. Правиха им дискотека след играта в escape room, сервираха, отсервирваха, можете да си донесете само домашна храна, ако искате...Според мен е изключително подходящо за целта, идете на място и вижте и преценете.

# 569
  • Мнения: 133
Здравейте, някой празнувал ли е скоро в Сити център Аспарухово ?
Може ли да сподели горе-долу на каква цена е излязъл празника ?
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт