Какво правят жените в менопауза, когато ... 7

  • 83 704
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 16 197
3, през месец. ММ не усеща разлика (което аз не мога да проверя), аз усещам като че ли някакво по-стегнато, но пък може и плацебо ефект да е. Не съм имала осезаеми проблеми: инконтиненция, сухота, така че там как се е отразило не мога да преценя.

# 346
  • Мнения: 258
3, през месец. ММ не усеща разлика (което аз не мога да проверя), аз усещам като че ли някакво по-стегнато, но пък може и плацебо ефект да е. Не съм имала осезаеми проблеми: инконтиненция, сухота, така че там как се е отразило не мога да преценя.

Извинявай,  а тогава кое наложи да започнеш с тези процедури, щом си нямала сериозни проблеми?

# 347
  • София
  • Мнения: 16 197
Тиана Николова, АГ лекарката, ми я препоръча профилактично. Аз съм от онези, лудите, които предпочитат профилактика пред лечение.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Тиана Николова, АГ лекарката, ми я препоръча профилактично. Аз съм от онези, лудите, които предпочитат профилактика пред лечение.
Ама не си луда ,напротив браво ,че мислиш занапред !!!
Повечето сме ,като ти дойде до главата тогава започваш да се замисляш какво да правиш .

# 349
  • Мнения: 4 239
Обърках терапиите Smiling ImpSmiling ImpSmiling Imp , исках да кажа Мона Лиза лазер. Ужас. И като си помисля, че вчера съм успяла да излъжа и професор-ендокринолог по същия начин и се чудя къде да се скрия от срам.

http://www.monalisatouch.com/monalisatouch-the-laser-therapy/

По принцип в БГ го изписват основно за инконтиненция, на мен ми го предписаха превантивно, все пак имам 3 естествени раждания и отпускане на мускулатурата още след второто (което беше преди 27 г.). Сухота нямам (да чукна на дърво...пфу, и това прозвуча двусмислено).
        Искам да попитам къде си прави процедури с Мона Лиза лазер?
 През м. юли  ми бяха отстранени тръбите и инконтиненцията, която имах от доста време, след операцията ми се влоши. Гинеколога ми предписа лекарство - терапията започнах отпреди два дни и все още е рано да видя ефект, но си мисля, че само с таблетки няма да се оправя... Ужасно некомфортно се чувствам, защото изведнъж получавам позиви за уриниране и докато стигна от стаята до тоалетната е мъчение...

# 350
  • София
  • Мнения: 16 197
В Св. Лазар.

# 351
# 352
  • София
  • Мнения: 16 197
Ново е, работи с различни честоти на лазера. При положение, че става дума за мускулатура, а не повърхностна кожа, не знам кое е по-добро.

# 353
  • Мнения: 258
Тиана Николова, АГ лекарката, ми я препоръча профилактично. Аз съм от онези, лудите, които предпочитат профилактика пред лечение.

Абе да ти кажа въобще не си луда. Малко са жените, които отдават значение на профилактиката. Особено когато стува дума за женското интимно здраве.

# 354
  • UK
  • Мнения: 5 999
Тук съм чета ви, но не съм запозната със споменатите процедури.
Шарки, това за коленете, го няма и тук в costco.  Явно, само в Америка го продават 🤔

# 355
  • Мнения: 20 172
Шарки вземи си Флекс код премиум, в Ремедиум беше на добра цена. Моето коляно с него мина, след много месечни болки и тъпкане с какви ли не нспв-та.

# 356
  • София
  • Мнения: 16 197
Lemy, по изключение този път не съм аз пациента, а "лечителката", лекувам краката на бабите около мен с Глюкозамин с МСМ от Костко.

# 357
  • Мнения: 20 172
Шарки, вярно, ти беше лечителката 😊

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Lemy, по изключение този път не съм аз пациента, а "лечителката", лекувам краката на бабите около мен с Глюкозамин с МСМ от Костко.
Ще взема и аз да пробвам ,само това още не съм пила .
На мен само единия крак долу на глезена се подува ,а отдолу на петата боли яко.

# 359
  • София
  • Мнения: 16 197
Твоето се лекува с друго: по-малко сладко.

Общи условия

Активация на акаунт