АГ клиника Селена-18

  • 107 501
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 283
Момичета знам че ще ми каже все някоя да видя първия пост,видях го и все пак какво освен попълненото там си носихте когато отидохте да раждате в Селена.Предстои ми в най скоро време и на мен и още не съм стегнала сака.
Ами то малко ли е?! Сега, ако ще правим списък на нещата, извън списъка... И да не речеш, че се зяждам - ще се смееш на дреболиите, което са те занимавали. Но явно е нормално с наближаване на събитието. Аз като си спомня за какви глупости съм питола във форума...

Имах предвид 1-2 неща допълнително които може да ми потрябват,не да правим нов списък. Предполагам е нормално да питам тъпи въпроси когато до сега не съм се сблъсквала с това и на всеки се е случвало.Но да не спамим излишно

пп:Не приемам нищо за заяждане.Нали за това са темите да се питаме и всеки има право на мнение

# 76
  • Мнения: 26
Гримове и тоалетни принадлежности. Винаги могат да ти донесат, ако нещо ти потрябва.

Суит- винаги можеш ти да си избереш друг лекар. Какво значи разбрали се били кой ще го замества. Няма такъв филм. Това да не ти е ЛЛ в поликлиниката. И аз като раждам най- вероятно моя АГ ще е в отпуска, отидох в Селена и си казах кой е следващия ми избор. Не са ми налагали никакви готови решения.  За Петрова е писано достатъчно много.

Нямам друг избор тъй като не познавам докторите там. А и в случая ако се наложи тя да ме поеме ще поддържа постоянна връзка с моя доктор.
Ако знаех как да постъпя нямаше да питам!!!

# 77
  • Мнения: 1 604
Доста наивно е да мислиш, че ще поддържа постоянна връзка с доктора ти. Ще разгледа документацията и това ще е.

# 78
  • Мнения: 26
Доста наивно е да мислиш, че ще поддържа постоянна връзка с доктора ти. Ще разгледа документацията и това ще е.

Май ще е по наивно да повярвам на теб, отколкото на това което е казал лекаря ми.
Заради теб направо съжалих че попитах в тази група Simple Smile

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
bubolina17,на първа страница нещата са достатъчни.Даже някои може и да са ти излишни.
Вече не дават шишета с мин вода,а има диспенсър в коридора.В този смисъл бутилчица за вода ще е полезна

Sweets21 ,имай доверие на твоя лекар.Щом те прехвърля на Петрова,значи тя е добрия избор в ситуацията,че него го няма.

# 80
  • Мнения: X
Най-важното, което според мен не бива да се забравя е зарядното на телефона. И място за снимки на него, било то в SD-картата и във вътрешното хранилище. Може и да се смеете, но една приятелка се сблъска с проблема в първо лице.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 14 918
Аз си изпозабравих сума ти неща, вкл. медицинския картон, и ми ги донесоха после.
Е, телефон и зарядно носех.

# 82
  • Мнения: 26
Благодаря Ви Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 604
Sweets- другия път ще гледам да те излъжа, за да чуеш това, което искаш, а не да ти кажа това, което мисля. Леко раждане ти желая....

# 84
  • Мнения: 884
Най-важното, което според мен не бива да се забравя е зарядното на телефона. И място за снимки на него, било то в SD-картата и във вътрешното хранилище. Може и да се смеете, но една приятелка се сблъска с проблема в първо лице.
Наистина ми стана смешно, но пожелавам на всички майки именно това да наричат проблем. Истината е, че няма нещо от битов характер, което да не може да се намери в болницата или в радиус 50 м от нея, или да бъде донесено по-късно от близък. Спомням си, че от цялото напрегнато очакване първия път мозъкът ми беше прегрял от глупости. После се оказа, че е трябвало да се интересувам не от биберони, четки за зъби или зарядни, а от това дали в болницата има неонатология, на какво ниво са специалистите и апаратурата. Това го казвам абсолютно добронамерено и с цялото разбиране в какво състояние е една жена, очакваща първо раждане. И още веднъж пожелавам на всички майки проблемите им да бъдат от такова естество.

# 85
  • Мнения: 3 459
Трябва да направя ФМ в 20-та седмица.
Чудя се към кой да се насоча? Пърата я правих при Стратиева в Селена, сега се чудя между нея, Кръшков и Апостолова, или пък в Медлайн при Борислав Иванов?

При Стоилов, Троянчев и Даскалов знам че със сигурност не искам.

Към кой ще ме насочите?

# 86
  • Мнения: 1 604
Ходила съм при Стратиева и Борислав Иванов. Докторът е много симпатичен, изчерпателен, но лично мен много набързо ме прегледа. Може би е било извънреден случай, защото от близки знам, че е по- обстоен и спокоен. Иначе всичко ми каза, поне така мисля. Успокои ме, че няма малоформации, обясни ми защо и какво гледа. От Стратиева също съм доволна.

# 87
  • Мнения: 3 459
Стратиева мен ме прегледа за 15 минути, не казвам че не съм доволна. Обясняваше, но някак ми се струва че много набързичко мина всичко.

# 88
  • Мнения: 1 604
И на мен толкова горе долу ми отдели. Айде 20 мин да са били, но за втора ФМ. Днес съм на трета, при моя си доктор, с нова модерна апаратура ще ме гледа и ще кажа колко време ми е отделил. Може  това време да е достатъчно за един обстоен преглед. Знам ли....

# 89
  • Мнения: 2 615
Аз също бях при Стратиева, но имаше и стажантка, та прегледа беше 1 час.Направо издивях от толкова натискане по корема.

Общи условия

Активация на акаунт