RYANAIR -12

  • 68 061
  • 777
  •   1
Отговори
# 720
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Аз им писах във ФБ, защото чатът им в страницата пак не беше активен. На английски. Отговориха изненадващо бързо.
Вече всички полети са ми активни, дано няма други неприятни изненади като наближат датите.

# 721
  • Мнения: 4 936
За Баден Баден още няма за периода 01,11-31,03,2019 г
Ще ги изчакам до довечера и ако няма ще трябва да им пиша във фейса.
Ако само връщането ми е отменено мога ли да искам да върнат и за двата полета  платената сума
или ще ми предложат по-ранни полети

# 722
  • Мнения: 14
Здравейте, имахме запазени билети със съпруга ми за края на месвц януари 2019, но днес като влязах в приложението си, видях че са отменени, а запазихме и хотел. Някой имал ли е подобен случей и възползвал ли се е от услугите на кампаниите за обезщетения... flyhelp, aeroisk и т.н. Благодаря за отговора предварително!

# 723
  • Мнения: 2 681
Спокойно, явяват се полетите постепенно.
Баден  вече е наличен.
Явно са обновявали сайта.

# 724
  • sf
  • Мнения: 10 197
Преди малко гледах,че полета ми Сф-Милано-Сф не е отменен вече 😣
Да се побърка човек, добре че не си купих нови билети. Обаче ме изхвърли от профила и ми обяви,че трябва да вляьа по друг начин, за да се регистрирам. Усещам още нерви, а имам закупен билет и на друг човек, пфу

# 725
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Здравейте, имахме запазени билети със съпруга ми за края на месвц януари 2019, но днес като влязах в приложението си, видях че са отменени, а запазихме и хотел. Някой имал ли е подобен случей и възползвал ли се е от услугите на кампаниите за обезщетения... flyhelp, aeroisk и т.н. Благодаря за отговора предварително!
Като решихте да задавате въпрос, направихте ли си труда да прочетете поне 2-3 от последните мнения?
Проблем със системата е, работят по отстраняването.

# 726
  • Мнения: 14
Ако трябва да съм честна доста се паникьосах и веднага зададох въпрос, Извинявам се!

Здравейте, имахме запазени билети със съпруга ми за края на месвц януари 2019, но днес като влязах в приложението си, видях че са отменени, а запазихме и хотел. Някой имал ли е подобен случей и възползвал ли се е от услугите на кампаниите за обезщетения... flyhelp, aeroisk и т.н. Благодаря за отговора предварително!
Като решихте да задавате въпрос, направихте ли си труда да прочетете поне 2-3 от последните мнения?
Проблем със системата е, работят по отстраняването.

# 727
  • Мнения: 14
Всичко е ок при мен!

Ако трябва да съм честна доста се паникьосах и веднага зададох въпрос, Извинявам се!

Здравейте, имахме запазени билети със съпруга ми за края на месвц януари 2019, но днес като влязах в приложението си, видях че са отменени, а запазихме и хотел. Някой имал ли е подобен случей и възползвал ли се е от услугите на кампаниите за обезщетения... flyhelp, aeroisk и т.н. Благодаря за отговора предварително!
Като решихте да задавате въпрос, направихте ли си труда да прочетете поне 2-3 от последните мнения?
Проблем със системата е, работят по отстраняването.

# 728
  • Мнения: 4 936
Спокойно, явяват се полетите постепенно.
Баден  вече е наличен.
Явно са обновявали сайта.

аз не го виждам - само до края на октомври са - ноември - февруари няма - после има март
Моля, пусни линк, откъде ги виждаш налични

# 729
  • София
  • Мнения: 3 171
Голд, има полет, спокойно. На пръв поглед не се виждат, но ако заредиш търсене примерно отиване 28.10 и връщане 31.10, после ще ти даде възможност да купиш за връщане на 4.11 Това ми говори, че си ги има полетите през ноември. Явно още не са оправили системата както трябва.

# 730
  • Мнения: 4 936
 Shocked даже за 7,11 дава цена 9,99  Shocked

като си правят нещо по сайта не могат ли да сложат едно съобщение " Профилактика" или др подобно, ами ни подлудяват?

# 731
  • София
  • Мнения: 3 171
Shocked даже за 7,11 дава цена 9,99  Shocked

като си правят нещо по сайта не могат ли да сложат едно съобщение " Профилактика" или др подобно, ами ни подлудяват?
Да, все на такива цени летях минали години...

# 732
  • Мнения: 111
Здравейте,

При закупуване на разни неща от безмитния магазин имам ли право да си кача торбичката на самолета или трябва да бъде прибрана в ръчния багаж? Въпроса е, че имам право само на 1 чанта, а покупките от безмитния няма да се съберат в нея и се чудех дали трябва да доплатя за още 1 чанта/куфар или мога да си внеса торбичката свободно.

# 733
  • София
  • Мнения: 6 572
Здравейте,

При закупуване на разни неща от безмитния магазин имам ли право да си кача торбичката на самолета или трябва да бъде прибрана в ръчния багаж? Въпроса е, че имам право само на 1 чанта, а покупките от безмитния няма да се съберат в нея и се чудех дали трябва да доплатя за още 1 чанта/куфар или мога да си внеса торбичката свободно.
Може торбичката да е отделно, даже съм виждала и с по 2-3 торбички. Аз редовно нося по една.

# 734
  • София
  • Мнения: 16 111
За да не се паникьосвате следващия път при обновяване на сайта просто проверете сайта на летището, на което кацате. Ако полета си е наличен там - няма проблеми.
Стоки от безмитния се качват в отделна торбичка. Не правят забалежка.

Общи условия

Активация на акаунт