RYANAIR -12

  • 68 120
  • 777
  •   1
Отговори
# 705
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ако системата им бе блокирана за писане на друг език, освен общоприетия, нямаше да има подобно трошене на нерви. Например да светва в червено. При мен казусът дойде след купуването на ваучерите и пак никъде не пишеше, че трябва да е на латиница. И понеже ги взех за подарък, реших, че за да е четливо от дарувания, ще е по-добре да ги изпиша имената на кирилица.
За багажа пък не ми се коментира. Явно не им е напълно готова системата в съответствие с новите им правила.

# 706
  • Мнения: 270
Има много отменени полети за ноември и декември до станстед, дали е някаква грешка в системата, дават , че има по два полета на седмица.

 

# 707
  • Milano
  • Мнения: 3 701
Вероятно някои от вас са забелязали, че от април Раян изместват полетите до Милано от Малпенса в Бергамо.

Днес обаче гледам, че е изчезнал целия ноември и декември до около Коледа.

пп. оправиха ги.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 15:53 от regina di cuori

# 708
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Трите ни полета за ноември и декември са канселирани. Ще помоля тия, на които им предстои полет за тия два месеца, да си проверят статуса. Все още няма никакво официално становище от превозвача. Не знам бъг в системата ли е, но са на път да ни провалят всички планове!

# 709
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
Виж на сайта им мисля, че четох, че закриват линията от ноември от Пловдив.
https://www.economic.bg/bg/news/10/ryanair-spira-dva-marshruta-ot-plovdiv.html

# 710
  • sf
  • Мнения: 10 225
Лелееееее, отменили са полета до Милано и обратно, на 05.11.
Имам планове за ходене на един мач. За втори път ми се случва са ми отменят така полет, отврат.

# 711
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Избързах с паниката. Отговориха ми, че ще отнеме няколко часа, но полетите ще бъдат възстановени.
Чудесен старт на седмицата, ще ме побъркат тия от Райънеър!

# 712
  • sf
  • Мнения: 10 225
 Т.е. няма да отменят нищо ?
Вашите дестинации кои са?
Чудя се да чакам или да купувам с wizz,  които не ме устройват чак толкова?!

# 713
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
София-Дъблин, Дъблин-София за различни дати за ноември и декември. Ще си чакам, дано наистина ги възстановят. Иначе да ми връщат парите и да си търся други варианти.

# 714
  • sf
  • Мнения: 10 225
Аз имам една седмица да реша. Wizz така ми съсипаха едно ходене на мач. Сега и тия. Накрая ще си купя кон и ще си пътувам с него 😂

# 715
  • Мнения: 2 681
Сигурно нещо въвеждат по сайта. Сега  няма полетите до Баден Баден през ноември.
А сутринта си бяха там, че и декемврийски гледах.
Сега погледнах в сайта на летището - там са си полетите, но със сменени часове.  Praynig

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 14:04 от Emi Daniel

# 716
  • Мнения: 4 936
Избързах с паниката. Отговориха ми, че ще отнеме няколко часа, но полетите ще бъдат възстановени.
Чудесен старт на седмицата, ще ме побъркат тия от Райънеър!

Чата им е все зает - аз пътувам на 31,10 и се връщам на 4,11 - дава ми полета на отиване но не и този за връщане в полетното разписание. Нямам @ за отменен полет. Ти къде се свърза с тях?

на чата на български ли пишете или на английски?

# 717
  • Мнения: 2 681
аз пиша на англ. ако се налага.

# 718
  • Мнения: 4 808
Избързах с паниката. Отговориха ми, че ще отнеме няколко часа, но полетите ще бъдат възстановени.
Чудесен старт на седмицата, ще ме побъркат тия от Райънеър!

Чата им е все зает - аз пътувам на 31,10 и се връщам на 4,11 - дава ми полета на отиване но не и този за връщане в полетното разписание. Нямам @ за отменен полет. Ти къде се свърза с тях?

на чата на български ли пишете или на английски?
Чатът им е на английски, за жалост, проблем е за такива като мен, които не знаят добре езика. Веднъж ми се наложи, дъщеря ми писа от мое име.

# 719
  • София
  • Мнения: 13 263
Избързах с паниката. Отговориха ми, че ще отнеме няколко часа, но полетите ще бъдат възстановени.
Чудесен старт на седмицата, ще ме побъркат тия от Райънеър!

Чата им е все зает - аз пътувам на 31,10 и се връщам на 4,11 - дава ми полета на отиване но не и този за връщане в полетното разписание. Нямам @ за отменен полет. Ти къде се свърза с тях?

на чата на български ли пишете или на английски?

Започнаха да го оправят. До Кьолн не се виждаха полети от ноември до март, но вече се появиха без тези в неделя.

Пише се на английски. Операторът не е в България.

Общи условия

Активация на акаунт