април си замина и вече всички са двамина

  • 11 898
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 503
Ами Сминшчо,с това ,че нашата главичка не съм я и видяла.Само се вижда подутичка ,но скрита навътре.Доки каза нищо да не правя,ама аз се чудя на какъв доФтор да отидем и да ни каже тази пишка нормална ли е или е нужна некаква намеса newsm78.
При обикновен хирург ли се ходи за обрязване или си има някакъв специалист?Сори за тъпия въпрос ,ама незнам Blush
Мой бебо спи и на шум и на тишина.Както дойде Mr. Green
Аз съм ЗА календар,но незнам от тук как ще стане newsm78
Вие водите ли бебоците всеки месец на фото?
И ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС newsm78На някой да са преписали някакво лекарство за бебешките зъбки? Зимафлор май беше

# 301
  • Мнения: 5 103
Здравейте и от мене.
Наде от другата седмица съм свободна и идвам на кафе, че пак имах изпити да  му се.....
Спиме на всякакви шумове.
Столчетата за кола аз имам , но го возя в коша от количката, спряха ме полицаи за рутинна проверка нищо неказаха Hug
За таза аз нищо, че съм секцио, но се е разширил от самата бременост малко, но не е болка за умирачка, 2см, не си личат на мойта фигура.А иначе знам, че  около година се прибира.
На някой бебок да му се промениха очите от раждането newsm78
И аз съм ЗА календар.

# 302
  • Мнения: 1 027
Мимка, чакам си кафето  Crossing Arms
Все пак съм обещала на Стенли да го водя на кафе с една хубава кака, която е по-голяма от него с един ден. Той пита всеки ден  Joy
sminscho, взехме на Бертони от Штъркел и е 60 лв. тъмно и светло синьо. На мен много ми харесва. Казват, че и те са минали всички краш тестове. Става за люлеене и носене като кошница. Има ги в сайта на пакостник, същите са.

# 303
  • Мнения: 2 631
sminscho, взехме на Бертони от Штъркел и е 60 лв. тъмно и светло синьо. На мен много ми харесва. Казват, че и те са минали всички краш тестове. Става за люлеене и носене като кошница. Има ги в сайта на пакостник, същите са.

а така, Данчето ми го похвали също, значи такова ще е Peace

# 304
  • Мнения: 1 284
и ние сме за календара   Hug
и ние спим на всякакви шумове и нищо не ни буди
Зимафлор пием всеки ден по 4капки педито ни ги предписа преди 2седмици

# 305
  • Мнения: 1 027
sminscho, не само ние сме с такова. petia_p_p също каза, че си е взела такова и е много доволна.

# 306
  • Мнения: 3 478
Бурка, мерси за инфото. Тя и сестра ми вика че Лекса изглежда много голяма по снимките, ама си е дребничка още, само 3900 сме. Обаче все иска да седи милата или да я носим като големите деца, все да е изправена, хич не обича да си полегне. Килцата и при мен са +4,5 за сега. Мързи ме да правя упражнения, диета не пазя, обаче и не ям много.

Енвия, ние спим на всякакъв шум, от начало още така я свикнах, че много трудно после да пазиш тишина за бебе.

Роси, аз си мислех че коликите при нас отшумяха ама не, два вечера подред се дра малката от рев, нямам търпение да направим 3 месеца, че да не се разправяме с това повече.

Наде, и нашата все иска да е на масата с нас, само да си гледа ей така, ама да присъства и тя, пък ние да се редуваме кой да я държи, че да се нахраним.

# 307
  • Мнения: 2 631
Какъв дъжд заваля тукаааа...  #Crazy И прясно измитите ми прозорцииии... #2gunfire
Добре, че са под козирка!

Вили днес е толкова спокойна  Heart Eyes- остави мама на воля да си изчисти!

За столчетата за кола - ще го пише в Закона за движението по пътищата и Правилника към него. Но сега не съм настроена за такова четиво... Rolling Eyes

# 308
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Бурка, мерси за инфото. Тя и сестра ми вика че Лекса изглежда много голяма по снимките, ама си е дребничка още, само 3900 сме. Обаче все иска да седи милата или да я носим като големите деца, все да е изправена, хич не обича да си полегне. ...

За нищо!   bouquet

И Дани все иска да стои седнал или прав, на крака...

И да питам другите, защото водите бебетата на ортопед, а при нас няма такива работи, какво смятат са седенето/стоенето прави? Естествено, с подпиране и държане.

Цвети, аз го снимам Дани почти всеки ден, не можем да смогнем с разпечатване на снимките, но дигитално го пращаме на бабите в БГ-то няколко пъти седмично, че те много страдат. Сега съм решила и видео да им пращам... На официално фото не сме ходили, но това е идея!

Също съм за календара, ако приемате кандидатури международни Simple Smile

# 309
  • Мнения: 1 503
тъй като софийските мами се канят на среща,аз предлагам и пловдив да се размърда newsm78

# 310
  • Мнения: 4 362
Привет и от мен.
Аз съм за календара и имам идея- да се направят календар с месеците (такъв тип който се премята) и пак да има облика на малчуганите,но точно март/април месец на всяка дата пак да се премята и на всяка дата да има пак децата които са родени на този ден ,дано ме разбрахте  Rolling Eyes

За протеста за майчинството,аз така и не взимам абсолютно от никъде нищо та незнам дали ако се приеме нещо в заварено положение като мен ще има ефект,но можем да се организираме тук в Бс а Тачи и Танина? Rolling Eyes?

# 311
  • Мнения: 3 205
тъй като софийските мами се канят на среща,аз предлагам и пловдив да се размърда newsm78

Ето. Размърдвам се. Кога и къде? Аз предлагам градската градина, ама нека малко да поспрат дъждовете. Не че беб има нещо против, нали е с дъждобран, но горката му майка ще прогизне.

# 312
  • Мнения: 7 605
Привет,

ееее, zна4и вие ни пратихте хубавото време, от в4ера тук е слън4ево и топли4ко, най после спрях парното  Mr. Green  и се раzходихме обилно.  Peace

За килограмите, преди една седмица се претеглих zа сефте (нямаме кантар тук в квартирата) и бях 5кг от горе, т.е. 10 съм свалила. Корема по4ти се е прибрал, но zа ханШа не питайте  Embarassed  Проблемът е, 4е преz деня не смогвам да си приготвям неЩо zа ядене и присягам към бисквити и тем подобни  Sad  
От другата седмица тръгвам на следродилна гимнастика zа прибирането на таzа, можело да се прави най рано 6 седмици след раждането.

И аz съм zа календар, не дискриминирайте 4ужбинските мами  Wink

Другата седмица и ние Ще се ваксинираме, Ще сложим 6валентната ваксина. Педито каzа да я сложим най малко 1 седмица преди да летим. Тоzи месец Ще вадим и паспорт zа бебка, zа да можем да минем границите  Wink  

Косата ни е много странна. От zад и от страни е гъста, но от пред и в средата има много малко  Sad  Така ли Ще остане?  Shocked

Да се похваля, днес zабеляzвам първи ресултати от сеанса при остеопата, Милена е по спокойна, спи хубави4ко, о4ите й са zна4ително по добре, zа дупето да не говорим, няма и следа от пъпките. Иzумена съм от успеха. Хили се доста, и на глас, много сладко  Heart Eyes  И днес си сложи палеца в устата  ooooh!  ужас, а zалъгалката не Ще, как ли Ще я иzлъжим да не си су4е пръстта???

# 313
  • Мнения: 298
Цвети, мисля че се ходи при уролог за пишоците.

И аз съм за каландара. Това ще е един чудесен спомен и за малчуганите.

# 314
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
За календара глесувам с 2 ръце - по една за мен и за Маги Hug

Общи условия

Активация на акаунт