Клиники в Истанбул - Тема 6

  • 90 062
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 91
Успех, Еdesa. От сърце ти желая всичко да е Ок.
И ние до дни започваме опит при проф. Кахраман и д-р Фуля.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Edesa, желая ти много късмет ❤ 🤗
Можеш ли да ми кажеш, след колко време излизат резултатите от ПИД ?
До 20 дни ни казаха

# 77
  • Мнения: 268
Здравейте момичета, дали има някой, който е изследвал Инхибин б ?
Какво казват лекарите в ТР за нисък такъв ?

# 78
  • Мнения: 125
Успех, Еdesa. От сърце ти желая всичко да е Ок.
И ние до дни започваме опит при проф. Кахраман и д-р Фуля.


Успех  Lili и Edesa! Ще чакаме подробности и разбира се добри новини  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 91
Благодаря ви, момичета!!!
Аз от 4 дни съм с предменструални болки. Всеки момент очаквам да тръгнем, но то май от чакане и напрежение, цикълът го няма...
Поздрави и успех на всички!

# 80
  • Мнения: 370
И аз бях така - закъсня ми 8 дни. Бях кълбо от нерви, защото и отпуската ми течеше напразно. Но скоро ще ти дойде и ще се успокоиш Simple Smile

# 81
  • Мнения: 726
П всяка вероятност ще ми се наложи аборт по мед причини в 22-23 седмица. Знаете ли колко време след това организма трябва да се възстановява, за да се започне нов цикъл на ин витро, тъй като нямаме повече замразени ембриони.

# 82
  • Мнения: 370
Много жалко, Семана Sad.... В разни други случаи съм чувала 6 месеца, но нека някой по запознат да каже...

# 83
  • Мнения: 1 275
И аз много съжалявам...кураж!
В темата: "Кюретаж и забременяване след това" момичетата пишат,че трябва да се изчака от три до шест месеца,за да се възстанови маточната лигавица.Това е обаче,когато връщате ембрионите,но за стимулация мисля,че ще може много по-скоро.Лекуващия лекар ще каже най-точно.

# 84
  • Мнения: 726
Момичета, знаете ли дали в Мемориал или в в Бахчеджи се прави на всеки ембион PGD (предимпкатационен генетичен анализ)?

# 85
  • Мнения: 20
Момичета, знаете ли дали в Мемориал или в в Бахчеджи се прави на всеки ембион PGD (предимпкатационен генетичен анализ)?

В Мемориал, ние направихме PGD на всички ембриони, които се развиха до 6 ден. По желание на двойката е. Ако имате финансова възможност, препоръчвам ви да изследвате всички.

# 86
  • Мнения: 2 673
Semana15, много съжалявам, мила! Confused
Дано следващия път да се получат нещата!
Може и след 3 месеца да стартираш нов опит.
В Бахчеджи също се прави ПИД. Успех! Hug
Ива Георгиева 589316, изтрий си писмата в пощата. Blush

# 87
  • Мнения: 387
Момичета привет! Да се отчета, че при нас всичко приключи - и двете ни ембриончета имат генетични аномалии. До тук бяхме с този опит, поне един обречен трансфер си спестих. Толкова съм претръпнала вече, че дори не ми е пусто и тъжно - все едно за някой друг става въпрос.
Сега предстои почивка и най-важното решение - как да продължим. За себе си усещам, че нямам сили да си причиня повече стимулации, но времето ще каже.

На започващите сега процедури - успех! На правилното място сте, така че ви пожелавам попътен вяртър.

# 88
  • Мнения: 2 673
phoenix_fire, много съжалявам, миличка! Confused
Сигурна съм, че ще намериш сили да продължиш!
Ти си млада, не трябва да се отказваш!
Почини си, помисли си, понякога, както се казва,
съдбата ни дава знаци накъде да тръгнем.
Аз се чувствам по същия начин, толкова съм претръпнала,
че вече всичко ми е все едно. Искам само да свършва по-бързо,
че да ми отпадне този ангажимент, това постоянно пътуване,
и да реша какво ще правя.
Късмет! Стискам ти силно палци! Hug

# 89
  • Мнения: 387
phoenix_fire, много съжалявам, миличка! Confused
Сигурна съм, че ще намериш сили да продължиш!
Ти си млада, не трябва да се отказваш!
Почини си, помисли си, понякога, както се казва,
съдбата ни дава знаци накъде да тръгнем.
Аз се чувствам по същия начин, толкова съм претръпнала,
че вече всичко ми е все едно. Искам само да свършва по-бързо,
че да ми отпадне този ангажимент, това постоянно пътуване,
и да реша какво ще правя.
Късмет! Стискам ти силно палци! Hug

Мерси Sisi, и аз така мисля. Сега съм на 100% сигурна какво е правилното решение, но все още съм подвласна на някакви емоции. След няколко месеца може до друго решение да стигнем.

Важното е да сме здрави и да се подкрепяме. Като има разбирателство и споделени мечти - всичко се постига.

Общи условия

Активация на акаунт