Кралски работи и клюки - 14

  • 65 015
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 166
Мда. Правило номер едно е да си остане в семейството. Ако Шарлът беше родена преди Джордж, щеше да има подарък, т.к. ще е бъдеща кралица. Едно време не е имало разводи и взимане обратно на подаръците, но сега като го има това - и нови не се правят.

За Сара направиха нова, т.к. тя е аристократка без титла и си няма. Всички останали, които се омъжиха за синове са с тиари за под наем.

Подозирам, че баба Бети ще подари нещо от старата колекция бижута на Юджини, т.к. тя е дъщеря на любимия й син. Вариант е и Юджини да носи старата тиара на мама, но се надявам Бети да отвори хазната за нея и да й даде малко от наследството, което иначе няма да получи т.к. Чарлс и Андрю не се харесват много.

Като цяло е по-добре за подарък бижу на умряла кралска особа, отколкото ново бижу. Новите струват пари, но не са нещо кой знае какво, т.к. нямат историческа стойност.

Ето сега- бижутата на Мария Антоанета, с които тя се появява по картините, ще струват милиони заради историческата стойност. И в нашия исторически музей имаме такива бижута. Забравих от коя царица са ни, но са много красиви и елегантни и ако се обявят на търг ще струват в пъти над цената на камъните.

# 46
  • Мнения: 8 919
На мен пък малко остарял аксесоар ми се виждат тиарите или поне големите тиари. Но те повечето са големи. Или прекалено много свикнах с кралските шапки. А помня като малко се чудех защо кралицата е с шапка, а не с коронка. Разбира се, че ги приемам като символ на власт, както и като произведения с историческа и особено с ювелирна стойност, но само като аксесоар за глава бих предпочела нещо по-малко и деликатно.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 007
Да, ще е интересно да видим Юджини с каква тиара ще бъде. Тази на Сара е красива, би било хубаво дъщерите ѝ да я ползват.
Бижутата, който са на короната, а не лични, няма да подари Бети,  според мен. Те си остават към короната.

# 48
  • Мнения: 6 166
Gifts to U.S. citizen spouses are free of gift tax. Gifts of up to $100,000 per year to a non-U.S. citizens spouse can be given free of tax.

Пръстенът струва към четвърт милион, подарък. Роклята за годежа някъде там. Роклите и аксесоарите на всяка поява преди сватбата - и те към 100-200 хиляди отиват. Ако се добави и корона за четвърт милион като подарък, ще питат данъчните за своята част от печалбата. В един от таблоидите бяха написали че само бижутата в 6те месеца до сватбата й са на над един милион паунда.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 7 382
Тези сватбени тиари на различни принцеси гледахме ли ги?
И другите кралски семейства имат интересни тиари
https://us.hellomagazine.com/royalty/12018041626624/royal-weddin … ld-royal-family/1

# 50
  • Мнения: 15 708
Тези сватбени тиари на различни принцеси гледахме ли ги?
И другите кралски семейства имат интересни тиари
https://us.hellomagazine.com/royalty/12018041626624/royal-weddin … ld-royal-family/1

Направо ми останаха очите в повечето тиари. Прекрасни са  Heart

# 51
  • До морето
  • Мнения: 7 120
На Шарлийн Монакска най ми хареса. Много оригинално я е сложила отзад на кока. Много нежно стои. На Виктория Шведска ми е най-грозна тиарата.

Мегън и Кейт нямат рекламни  договори с Живанши и Зара.100 пъти се обясни в темата, че те един парцал нямат право да получат подарък, камо ли да носят нечии дрехи срещу заплащане. А ако имаха, със сигурност щяха да промотират английски дизайнери, а не най-испанската марка на света.

# 52
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Благодаря за темата, мн е хубава... гласувах за сватбените тиари, харесвам и някои от посещения на държавни личности....

Роклята на Кейт от рд на баба ми харесва без цвета, на Мегън бива, за разлика от тази с баба, където роклята е много стилна...

Мен Кейт ми харесва слаба. Снимките с децата са мн яки Simple Smile

А защо Андрю да е любимият син на баба?

# 53
  • До морето
  • Мнения: 7 120
И защо не се харесват с Чарлз?

# 54
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
И защо не се харесват с Чарлз?

Щото Чарли ревнува, Хаха Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 8 667
На Виктория наистина е грозновата короната.
На японката също не ми харесва, като от детски магазин е.
Другите са си красиви.
Иначе от първата страница, сватбената най-много ми харесва.

# 56
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ооо, сега се загледах задълбочено в аут-фита на Мегън и баба... много ми харесва на Мегън роклята, обувките, чантата, много добре... на баба обувките също са супер, това зеленкото малко ми идва в повече яркостта, но пак мн добре и честно казано Хич не й давам 92... ще удари стотака, да е жива и здрава... той Чарли по-дърт от нея изглежда...

Снимки на Уили с Даяна и Чарли, които не бях виждала:

https://instagram.com/p/BjRRpb7he3k/

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 15:40 от benitabeni

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 7 382
Следващото "интересно " кралско събитие ще е кръщенето на Луи. Ето тук има колекция от снимки от различни кралски кръщенета:
https://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2018061249401/a-lo … s-prince-louis/2/

# 58
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Гласувах за Бразилската и Сватбената тиара. Тази на Камила също ми хареса много и много добре й стои.
Обаче ми липсва една тиара. Виждала съм я баба Бети с нея, но не знам как се казва. А може и да греша де. Ако намеря нещо ще кача допълнително

О, липсва и не една. Това са по-често и на по-официални поводи носените от Кралицата.
Тази ли ти липсва?
Скрит текст:

Скрит текст:
Тя също е с руски произход - в 1888 година е подарена на кралица Александра (съпруга на крал Едуард VII) от сестра й - императрица Мария Фёдоровна, съпруга на Александър III.

Между другото Сватбената (или наричана още The Girls of Great Britain and Ireland Tiara) е любимата тиара на Елизабет.

На мен страшно ми харесва Indian Tiara from Cartier, обаче явно е малко носена.
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 15 708
Гласувах за Бразилската и Сватбената тиара. Тази на Камила също ми хареса много и много добре й стои.
Обаче ми липсва една тиара. Виждала съм я баба Бети с нея, но не знам как се казва. А може и да греша де. Ако намеря нещо ще кача допълнително

О, липсва и не една. Това са по-често и на по-официални поводи носените от Кралицата.
Тази ли ти липсва?
Скрит текст:

Скрит текст:
Тази да. Благодаря  Simple Smile

А и другата, която си показала е невероятна

Ето няколко красоти и от мен

Скрит текст:





Общи условия

Активация на акаунт