Идея за подарък

  • 5 368
  • 13
  •   1
Отговори
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Много се извинявам ако има много такива пускани теми, но съм в безизходица! На съпруга ми вуйната ще празнува 50 годишен юбилей другата седмица, а аз не знам какво да й купим! Те живеят в Англия от 4 години, като преди това бяха 8 години в Кипър! Всичко си има и злато и кристал, абе квото се сетя тя все го има! Навремето много неща си е накупила да не прозвучи пресилено ако кажа че ги има в изобилие! Просто незнам вече и акъла ми не го побира! А не можем да идем с празни ръце!Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете с някакви идеи!

# 1
  • Мнения: 5 313
Някакъв сувенир или статуетка. Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Луксозен шал, луксозен албум за фотоси, някакви бижута от нещо нестандартно, но качествено (галерии нявсякъде с уникати), кутия за бижута...
Какви интереси има тази жена?
Може да се вълнува от Интернет например (подарък, свързан с компутера), да обича чужди езици (речник, книга чуждоезикова, рядък книжен екземпляр), билети за Опера или Театър (ако харесва, но се  сеща да ходи редовно)... Луковици от незнайни лалета или розови корени, от скъпоценна порода, да ги тури в градината...

Що за човек е въобще?

# 3
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Икона?
Аз в такива случаи правя пано - пачуърк, та нямам много опит, но за моята майка завърших гоблен, които е започнала докато е била бременна с мен, рамкирах го, опаковах го с гръб... Очакваше картина, че рисувам /и това е идея за теб!/ и беше потресена Wink
Хоби акоима, нещо за него, дори символично.
Специална семейна снимка, може и на хубава чаша.
От предишния пост - орхидея или нещо подобно, но да ти го доставят там.

# 4
  • Мнения: 8 917
Някакъв уред за "глезотийки"...масажор за крака или нещо такова.... newsm78

# 5
  • Мнения: 2 040
И аз съм за Икона  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не би ми допаднал подарък икона, за 50г юбилей. Жената живяла половин век и няма имен ден или обикновен рожден ил идруго събитие... На юбилей се подаряват други неща, ще ме прощавате.

# 7
  • Мнения: 2 040
Що пък не .. ако си има всичко друго .. пък и всичко зависи от финансите.  На човек който има всичко, много е трудно да му избереш подарък, затова трябва да му се подари нещо, което независимо цената му, да му стане приятно, че го има и да не го захвърли в някой шкаф или гардероб  ...

# 8
  • Мнения: 7 474
Ако не е вярваща иконата не е добра идея, аз бих се чудила къде да я смотая после.  newsm78
Бижу най-добре  newsm78

Някакъв уред за "глезотийки"...масажор за крака или нещо такова.... newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Иконата не е толкоз лично, затова не ми допадна.  Grinning
 А религиозна ли е госпожата юбиляр?

Дуданка не зная где точно живее, обаче ако и тя е в Англия, икона май няма откъде да намери.

# 10
  • Мнения: 2 040
А религиозна ли е госпожата юбиляр?

Ха, затова не помислих ... оттеглям предложението си  Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Струва ми се, че е твърде възможно, мадамата да  обича да се конти и да носи доста бижута по себе си, затова съветвам посещение на галерия или подобна бижутерия за уникати разни от сребро и камънаци и меНтални елементи, щото има разкошни джаджи, които са единствени по рода си и са възхитителен подарък.
Щом е презадоволена, нещо семпло и елегантно ще й пасне веднага. Нещо любимо има ли? Кон, кокошка, котка, бухал? Някоъ хора не могат да се наситят на всичко, свързано с любимото им животно....

# 12
  • София
  • Мнения: 650
картина или рисунка върху керемида, или нещо българско национално

# 13
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Благодаря ви момичета! Предложенията ви са страхотни! но ще изберем нещо лично за нея, като луксозния шал от Небесна Краставица, луксозна пижама, халат и знам ли вече и аз какво! Иконата също ми харесва като предложение, но не знам как ще си я занесе до Англия (дали няма да има много разправии по митниците), а няма смисъл да й стои в апартамента в България, който за момента е необитаем!
Отново ви благодаря на всички за отговорите!

  bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт