Прахосмукачка робот- 15

  • 133 824
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 359
При мене се заплитат, а навсякъде имаме косми от косата ми.
Момичета с Мая, кажете ми, когато се слага мопа, трябва ли да се махат четките? Само веднъж мих, но става много мокро, а уж съм го сожила на минимално. Не смея да пробвам на ламината.
Доста прах събира, но на килимче не се справя добре. В общи линии върши работа.

Здравейте,
А пробвахте ли със затворени клапани?

Аз имам обратния проблем.
Мих веднъж - идеално беше.
Тази вечер решавам да мия, напълних контейнера, сложих мопа и нищо - стои сух. Въртя половин час в едната стая и не се намокри. Не мога да разбера защо не минава течността. Някакви идеи?

# 61
  • Мнения: 2 069
Кое са клапани? Нали има едни дупчици и аз оставих само една отворена. Мислех да опитам да са затворени. Това ли имаш предвид...?
Как така е сух? Не мога да си го обясня. Като е отворено, трябва да мокри?

# 62
  • София
  • Мнения: 3 853
Бих искала да попитам ползващите ЛГ, дори и най-високите серии, имат ли проблеми с качването по килими? Аз имам килими, сегашния ми робот Румба се справя и съм доволна,но все пак искам нещо, което да чисти по-систематично и да не се блъска в мебелите Simple Smile

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Не мога много да ти помогна с лично мнение.Нито аз ,нито дъщеря ми имаме килими.Аз имам две мокетени пътечки пред входните врати-там се качва и си пуска сама турбо режима.Ще попитам няколко познати,на които съм купувала,но за едните съм сигурна ,че нямат килими.Не съм прочела тук някой да се оплаква ,но пък и всичко зависи от материята на килима.Ако е с дълги косми не знам дали четките не се заплитат.Имаше доста коментари в предишни теми ,но подробности не помня

# 64
  • Мнения: 2 288
Здравейте,
Някой може ли да ми каже къде да изпратя за ремонт, така омразното Миле, заспа и няма събуждане. Някой някакви идеи?

# 65
  • Мнения: 5 234
Аз ресетнах румбата с изваждане на батерията, може и ти да пробваш това с твоя робот.

# 66
  • Мнения: 359
Кое са клапани? Нали има едни дупчици и аз оставих само една отворена. Мислех да опитам да са затворени. Това ли имаш предвид...?
Как така е сух? Не мога да си го обясня. Като е отворено, трябва да мокри?

Да, тези дупчици отгоре имах предвид.

Трябва да мокри, но парцалът остава сух. Всички дупки оставих отворени и пак не става. Нещо не съм направила като хората, но не мога да разбера какво. Имам някакви подозрения, че е от препарата, който сложих, но днес пак ще пробвам и ще видя какво ще стане.

# 67
  • София
  • Мнения: 613
Здравейте,  ще ви следя с удоволствие! От много, много време съм с идеята някой ден да си взема робот, с две котки сме вкъщи, нон стоп сме с косми и вече ми се повръща!! 🤢 Нямам възможност да  чистя всеки ден.
Само да питам - за колко време почистват площ от около 20 кв?  

# 68
  • Мнения: 1 336
Бих искала да попитам ползващите ЛГ, дори и най-високите серии, имат ли проблеми с качването по килими? Аз имам килими, сегашния ми робот Румба се справя и съм доволна,но все пак искам нещо, което да чисти по-систематично и да не се блъска в мебелите Simple Smile

Моята е девета серия и има проблем с килимите ( тип персийски). Качва се на килима, но не може да слезе, или слиза на половина и засяда. Има проблем  и с пяська от котешката тоалетна, който сьбира частично, но после посипва на входа на стаята, кьдето е прехода от паркет на теракот, вьпреки че почти няма разлика вьв нивата и контейнера е празен. Не чисти систематично, хола ни е коло 65м2 заедно с кухнята. Много често не стига до кухнята, но за сметка на това се врьща на места които е чистила. Не сьм сигурна дали всички са така, аз сьм доста не доволна, като цяло от почистването, а не сьм чела тук друг да се оплакват от LG. Нямам база за сравнение, предолгам, че има голяма вероятност да има някакьв дефект. За сьжаление сьм я купила с асестирано пазаруване и врьщането се оказа трудно, така че ще я ползвам докaто позволява и докато намеря добра оферта за Нийто.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 14:36 от blue75

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Мога да ви дам смислено обяснение за котешката тоалетна.Това са  доста едри и доста тежки частици.Това не са трохи ,които нищо че са едри са леки.При преминаването се получава не знам как да се изразя нещо като раздрусване и те изпадат.Имала съм по принуда две котки и само рейнбоу се справяше с тоалетната им.Дайсън не успяше.
По повод килимите.Едната жена има дебел мокет с спалнята от край до край на стаята-казва ,че няма проблем.Другата имала в хола персийски килим ,но не обхващал цялото пространство.И тя каза ,че няма проблем.И двете са със 6 серия

# 70
  • Мнения: 1 336
Renydent, Напьлно вьзможно е робота да има проблем. Не мога да го вьрна на Амазон, защото не сьм аз кьпувача (оказа се, че няма да мога да го вьрна и чрез купувача) и представителя на LG кьдето живея не предлага роботи, сьответно няма сервизно обслужване. Котешкият пяськ е изкючително фин, колкото зрьнце киноа, обикновената прахосмукачка го сьбира перфектно.
Много ми се искаше да успея да го ъпдейтна, може би тогава работата работата му щеше да се подобри, но за съжаление и това не мога да направя

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Защо не можеш.Във сайта на лг Испания си намери модела и от там изтегли файла.Трябва да е на празна флашка.До този файл има подробни инструкции какво точно да направиш.Мисля че трябваше да е изключена,да не вадиш флашката докато не даде сигнал и тн.
Ако не се ориентираш прати ми модела си-аз ще ти намеря линковете.
Много е възможно и робота да има някакъв проблем,но едва ли щом си работи .Така ли е от началото ,от къде го стартираш,програмиран ли е

# 72
  • София
  • Мнения: 592
Здравейте,
въпросът ми е към притежателите на Xiaomi 2, преди известно време се ъпдейтна приложението Mi home и ми изчезна историята на почистването. Показва само последното. Някой има ли подобен проблем? И имам чувството, че след тоя ъпдейт почна да се лута и да се чуди повече. ..Disappointed Нали би трябвало като е опознала терена да действа по-целенасочено?

# 73
  • Мнения: 1 336
Защо не можеш.Във сайта на лг Испания си намери модела и от там изтегли файла.Трябва да е на празна флашка.До този файл има подробни инструкции какво точно да направиш.Мисля че трябваше да е изключена,да не вадиш флашката докато не даде сигнал и тн.
Ако не се ориентираш прати ми модела си-аз ще ти намеря линковете.
Много е възможно и робота да има някакъв проблем,но едва ли щом си работи .Така ли е от началото ,от къде го стартираш,програмиран ли е
Mисля, че изтеглих правилния ъпдейт, но знам ли...все пак съм руса . Ще сьм ти много благодарна, ако ми изпратиш ъпдейта, за да пробвам отново. Имаче го изтеглих на празна флашка и следвах инструкциите, но не тръгва. В началото беше по добре, пускам я от бутона Старт/стоп на самия робот. Относно дали е програмирана, ако имаш тред вид да е програмирана да чисти в определено време ( ако изобщо има такава опция) не е.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 110
Здравейте.
Записвам се при вас - да следя темата.
Купихме си romba 861. Бях много доволна, но след поредното почистване на четките от наша страна започна да издава по-различен звук и не може да установим от къде идва проблемът. Надявах се да се намести от самосебе си, но не се получава. Няколко пъти махахме и слагахме четките, не виждам от къде идва. Все си е по-тракаща някак. Купена е от EMAG, понеже там я издебнах с почти 200 лв- по-евтина. Още си е гаранционна - на около половин година е. Чудя се заради този шум дали да се занимаваме да я пращаме на сервиз. От една страна много ме дразни, от друга като си помисля да я пращам по куриери и да я чакам месец примерно....
Някаква идея какъв може да е проблемът Confused.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт