Звездни компромати- 367 част

  • 75 100
  • 764
  •   1
Отговори
# 540
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Не прочетох на тази противна женица поста. Стигнах до "Долу ръцете от дъщеря ми!" и ми кипна.
Защо дъщеря ти, госпожо, има право да си пуска гнусните ръчички, върху майки и деца, борещи се за живот, а обществото да няма право да отвърне?!?!
Защо, госпожо, очаквате хората да замълчат, та нали се борите да сте публични личности, разбира се, че ще има много реакции?!
Защо, госпожо, не наемете един ПР на дъщеря Ви, за да не се налага повече да пишете посотве в защита на това малоумно грозновато същество?!

# 541
  • Мнения: 355
Не обиждайте жената. Не е виновна, че толко й е умствения капацитет. Няма и смисъл да се спори с подобни. Загуба на нерви енергия. Толкова си може и така ги разбира нещата.
П. П Майка има подобно плетена на една кука шалте или мильо нз точно как се вика. Постила се на легло, пък виж жената си го облякла. Трява си поръчам едно за тира. Явно е тренд.

# 542
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 406
Другата им дъщеря - Виолета ми беше симпатична, но след този случай нещо цялото им семейство ми станаха противни Rolling Eyes
Тази Славея дали щеше да е модел или там каквато се изживява, ако не беше дъщеря на Наско и Илиана Stop

# 543
  • Мнения: 355
Къв модел ве? Направо има страаашни очи. Изпъкнали. И мършаво, гърчаво и с тия очи. Страх ти държи.
Дано скоро отмине тая мания по възкльощавите жени. Грозна картина, на момчета приличат. Хубавите жени за мен са с извивки, не ръбати кльощрамби със силиконови изродски бюстове.

# 544
  • На ръба..
  • Мнения: 2 134
Отдавна не съм изпитвала такава погнуса..гнусни са и двете майка и дъщеря, и постовете им, и снимките им и дано се извинят за своето съществуване..

# 545
  • Мнения: 1 050
Аз друго се чудя, с какъв акъл всеки път прикачаш снимка към някакво си мнение, което толкова държиш да споделиш? Наистина ми се струва малоумно Satisfied

# 546
  • Мнения: 4 717
Тази жалка женица Илияна Раева загуби 2 дни време да съчини и публикува поредния си безмислен пост. Можеше да използва времето за да научи дъщеря си на малко толерантност и дипломация. И двете никога няма да разберат, че силата е в това да умееш да замълчиш, когато трябва.
А милата й щерка е време да разбере, че в тоя живот е важно да успееш сам, защото мама няма да ти е протекция цял живот.
И да спрат и двете с тия "клетви" и прочие, никой никъде не ги е клел. Айде jogg-on!

# 547
  • Мнения: 10 697
Аз друго се чудя, с какъв акъл всеки път прикачаш снимка към някакво си мнение, което толкова държиш да споделиш? Наистина ми се струва малоумно Satisfied
Peace
До колкото съм я чела винаги има снимки към мненията си, кога подходящи, кога не  Laughing
А отговорите на госпожата?! Високомерни и нагли от сорта "Иди, прочети какво съм написала, БЕ"
Миналата година защитаваше задника на дъщеря си по същия разпален начин във фейса.

# 548
  • Мнения: 2 199
Ако някоя мила душа има желание да пусне отделна тема за Илияна, че тази тема да се пълни с нея не заслужава.🌸

# 549
  • Мнения: 9 786
"да се нахвърлят върху една млада жена, която е имала “наглостта” да напише това, което сърцето и е диктувало. Защо върху нея, “смелчаци”?! Защо я кълнете, а говорите за възпитанието и?! Защо я обиждате, а говорите за интелекта и?! Защото е дъщеря на Илиана и Наско! И това ли не можете да и простите, че кълнете и родителите и? "

Ся и на мен ми се догади... Илияна винаги съм се опитвала да я подминавам, за мен лично е много нагло и просто същество. Но защо, защо навсякъде се вре и все се бута да си изкаже некомпетентното мнение? По телевизиите са я канили да коментира въпроси от спорт, през какви гащи са модерни, до световната политика. WTF?

# 550
# 551
  • Мнения: 3 794
Една снимка на Андреа ала кацнал щъркел по дупе 🙈 https://instagram.com/p/BkQ0ilDDbWy/

P.S. Милото детенце! Ужасен срам изпитва Sad

# 552
  • Мнения: 3 692
Илияна Раева се опита да избърше насраното дупе на голямата, пораснала дъщеря!
Ноо, по-добре щеше да се получи, ако или мъдро замълчеше, или с две думи да дадеше разяснение на иначе недоразбралите прости хорица, каквито сме явно ние за тях, че видите ли, момичето на мама е много заангажирано с благотворителност, че се е включила спонтанно в темата!
Но, уви! Г-ЖО Илияна Раева, мама на Славейка, който умно мълчи, той и умно говори! Вие нито едното, нито другото го можете!

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 14:27 от koki1

# 553
  • Мнения: 9 933
P.S. Милото детенце! Ужасен срам изпитва Sad
Сексът продава и то вече го е разбрало. Интересно ми е дали ще тръгне по подобен път или ще лежи на кушетката на някой намазан психотерапевт, разказвайки за травми в детството си...

# 554
  • Мнения: 1 050
Все пак, има ли доказателство, че точно на това реагира по този начин?

Общи условия

Активация на акаунт