СЕДМИ клас – 9 – Време е желания да заявим (18.06.2018–24.06.2018)

  • 67 993
  • 1 110
  •   2
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Защото се е сдобила от някъде със списък по старата програма.

# 586
  • Мнения: 8 984
Как без алкохол,бре?!Как се преживява този стрес?!

# 587
  • Мнения: 253
Чете "Хамлет", без ентусиазъм, но със завидна упоритост. Все едно че яде нещо гадно, но полезно, колкото по-бързо се свърши, по-добре.

# 588
  • София
  • Мнения: 12 198
Смърт е тоя списък! Донесе го, но не беше го погледнала. Аз я накарах да го прочете, за да й е гадно, че нещо много весело й беше станало. Smiling Imp А от "Немили-недраги" се оплакваше. Joy

# 589
  • Мнения: 46 574
Нищо не пипва да чете, цял ден мерят улиците, то това им е работата Grin не са им дали списък, ще чете по-натам като го намери.

Направихме списъка с желания, довечера ще го пускаме, цели 7 бр. Тя си иска само първото, всичко надолу е да има нещо на бланката, едва ги избрахме.

За учебници колкото и да е скъпо едва ли ще мине 200 лв., униформи няма, слава богу, в 1-вото желание, че хич не съм съгласна с подобни пари за дрехи.

# 590
  • София
  • Мнения: 12 198
А моята що чете “Крадецът на праскови”?
[/quote]

JoyJoyJoy

# 591
  • Мнения: 217
Има ли подали заявлението на хартия? Кажете ми, мили мами и татковци, кодовете вие ли си ги пишете или длъжностните лица, както е записано в указанията в заявлението? Такива актуални въпроси ме вълнуват все още... Smile

Длъжностните лица попълниха кодовете, ние написахме само името на паралелките.... много внимателно

# 592
  • Мнения: 2 867
По повод опцията за принтиране след подаване на онлайн заявлението:
Трябва ли ни за нещо по-натам или е за лична информация?

# 593
  • София
  • Мнения: 759
Леле, сега виждам списъка за четене, пълен кошмар, 2/3 са нечетивни и още по-малко разбираеми на тази възраст, но затова пък произведенията са бая на брой:wink:

# 594
  • София
  • Мнения: 12 198
По повод опцията за принтиране след подаване на онлайн заявлението:
Трябва ли ни за нещо по-натам или е за лична информация?

Ако се бъгне системата, да имаш доказателство. Grinning  Mr. Green

# 595
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
О, ужас! Този списък е ужасен!  Shocked Аз обаче си познавам детето и не се притеснявам - нищо няма да прочете от него!  hahaha

# 596
  • София
  • Мнения: 10 331
О, ужас! Този списък е ужасен!  Shocked Аз обаче си познавам детето и не се притеснявам - нищо няма да прочете от него!  hahaha
А, аз си мислех, че само моето е така  Joy Joy Joy

Изпратих и го, отговор, списъкът е по желателен, не смятам да чета нищо от него  ooooh!

# 597
  • Мнения: 5 160
"Крадецът" е хубав, какво лошо:)

Ама какви списъци, те не са още записани в 8 клас, вие списъци.
Поне 10 дни ваканция няма ли за изтормозените седмокласници:) Много сте ги яхнали Simple Smile А ще са гимназисти:)

# 598
  • Мнения: 5 391
За заблуда на четящите от МОН симулирам алк.опиянение, иначе съм наред,защото замезвам със сладкории. Детето си ги нареди/ нагнезди/ желанията още снощи, днес- отново, защото системата не пази набрания списък,  разглеждахме чужди области, смяхме се, ....престояхме и умувахме пред екрана още час и детето финализира.
Ако някой нещо спира, то да е от догодина, за тази, за нас- сега и тук - вече е късно. Ние вече сме на ферментация - бЕлУ с черешки, вермутче, мента, узо и т.н с плодове.... Simple Smile
Сега , ако ни огрее в чужда област, ще сме меко казано неподготвени за такова предизвикателство....

ПП Хаххаха, и моето не би прочело и 25 % от дадения списък, който е същият като нашия.

# 599
  • София
  • Мнения: 12 198
Мисля да я почна с Черноризец Храбър. Smiling Imp Както казваше голямата ми дъщеря: "На този и майка му не може да му запомни името." Joy

Общи условия

Активация на акаунт