СЕДМИ клас – 9 – Време е желания да заявим (18.06.2018–24.06.2018)

  • 67 922
  • 1 110
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 559

Ред. Bibi, кодовете на училищата са 7 цифрени (с тях щателно се запознах снощи Joy), отделно паралелката е с 4 цифри...
И кой код се пише ? Щото във файла, закачен на първа стр. са кодове на паралелки с по 4 цифри ? Според мен би следвало да е 7 цифрения код, който е сбор от кода на у-щето ( 3 цифри) + кода на паралелката (4 цифри)

# 61
# 62
  • Мнения: 21 455
И кой код се пише ? Щото във файла, закачен на първа стр. са кодове на паралелки с по 4 цифри ? Според мен би следвало да е 7 цифрения код, който е сбор от кода на у-щето ( 3 цифри) + кода на паралелката (4 цифри)
Кодът на паралелката.

# 63
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Така и правя,  мандаринка, попълвам ЕГН и кода, но няма нищо. Дали това означава, че още не е подадено от училището?
и при мен е същото положение. Нищо не излиза.

И при мен така, да им се чуди човек. Имат  34 седмокласници и не могат да смогнат. 🤨

# 64
  • Мнения: 21 455
Регистърът на Дипломи и свидетелства за завършено основно и средно образование и придобита степен на професионална квалификация се поддържа от Министерство на образованието и науката за документи, издадени след 1 януари 2007 година.

Този раздел на Регистъра дава възможност за справки за въведените документи за всяко училище.

Данните за изпратени документи се виждат в Регистъра, след като бъдат обобщени.
За файлове, изпратени по ftp, това обикновено е на следващия календарен ден.
За файлове, изпратени на CD - на следващия календарен ден, след като бъдат получени в МОН.


Като се има предвид, че след 15. 06. имаше два почивни дни и училищата не работят, предполагам, че днес ще е голямото изпращане и утре ще има доста появили се в регистъра свидетелства.

# 65
  • Мнения: 5 160
Да, има деца, които чак утре ще си получат свидетелствата.

# 66
  • Мнения: 5 386
И аз мисля, че днес ще е денят на гол. изпращане/въвеждане на данни от свидетелствата. Проверих, нашите още не са въведени при положение, че става въпрос само за 35 седмокласници....

# 67
  • София
  • Мнения: 2 845
Аз също получих комплект с документи от училището ни срещу подпис, но сред тях не виждам характеристика. Дали е пропуск или ще я изпращат служебно в новото училище като му дойде времето. Какво да правя - да я търся ли тази характеристика или не?

# 68
  • София
  • Мнения: 207
Здравейте Wink Най-вероятно това е коментирано доста в предните теми, но не мога да намеря отговорите на тези въпроси при онлайн подаване на Заявлението - Кои документи се сканират и се прилагат към него ?:

1. Служебна бележка с резултатите от Матурите;
2. Свидетелство за завършен 7-ми клас;
3. Медицинско свидетелство ( НТБГ, НФСГ и т.н.... )

Как се удостоверява, че си подал онлайн Заявлението - пращат ти някакво потвърждение по мейла и входящ номер или по друг начин ? Simple Smile

Благодаря за отговорите предварително

# 69
  • София
  • Мнения: 10 309
Здравейте Wink Най-вероятно това е коментирано доста в предните теми, но не мога да намеря отговорите на тези въпроси при онлайн подаване на Заявлението - Кои документи се сканират и се прилагат към него ?:

1. Служебна бележка с резултатите от Матурите;
2. Свидетелство за завършен 7-ми клас;
3. Медицинско свидетелство ( НТБГ, НФСГ и т.н.... )

Как се удостоверява, че си подал онлайн Заявлението - пращат ти някакво потвърждение по мейла и входящ номер или по друг начин ? Simple Smile

Благодаря за отговорите предварително
Моля, научете се да четете първа страница.... през страница се задават едни и същи въпроси!

Он-лайн, само сканирано медицинско, другото си го има в системата.

# 70
  • Мнения: 5 160
Здравейте Wink Най-вероятно това е коментирано доста в предните теми, но не мога да намеря отговорите на тези въпроси при онлайн подаване на Заявлението - Кои документи се сканират и се прилагат към него ?:

1. Служебна бележка с резултатите от Матурите;
2. Свидетелство за завършен 7-ми клас;
3. Медицинско свидетелство ( НТБГ, НФСГ и т.н.... )

Как се удостоверява, че си подал онлайн Заявлението - пращат ти някакво потвърждение по мейла и входящ номер или по друг начин ? Simple Smile

Благодаря за отговорите предварително
Моля, научете се да четете първа страница.... през страница се задават едни и същи въпроси!

Он-лайн, само сканирано медицинско, другото си го има в системата.
Peace
Да допълня - системата не връща нищо. Тя не разполага с е-мейл, на който да връща.
Всичко си стои в нея - в меню Желания може да си видите подадения списък.

# 71
  • Мнения: 305
Мерси за темата.

Желанието при нас е само едно. Ще го подаваме онлайн.

# 72
  • Мнения: 21 455
Защо никой не чете първа страница.? Joy
Сканира се и се прикачва само медицинското. Извадка от указанията, които неколкократно пусках в темата.

11. След попълване на горната декларация, Ви се съобщава за успешното подаване на заявление с
генериран от системата уникален номер. Входящият номер на заявлението няма нищо общо с
Входящия Ви номер от служебната бележка. Той е необходим на системата, за да се гарантира
уникалност на всяко подадено заявление.

# 73
  • София
  • Мнения: 207
Мерси Wink

Защо никой не чете първа страница.? Joy
Сканира се и се прикачва само медицинското. Извадка от указанията, които неколкократно пусках в темата.

11. След попълване на горната декларация, Ви се съобщава за успешното подаване на заявление с
генериран от системата уникален номер. Входящият номер на заявлението няма нищо общо с
Входящия Ви номер от служебната бележка. Той е необходим на системата, за да се гарантира
уникалност на всяко подадено заявление.


# 74
  • Мнения: 36
И аз се записвам да следя новата тема. Ще подаваме онлайн заявление. Не открих публикации  за констатирани проблеми при избор на този вариант за миналата година. Би трябвало и сега да е така😀

Общи условия

Активация на акаунт