Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Имот в Гърция? Какво ни трябва?

• 43 614
  • 416
  •   1
Отговори
# 405
  • софия
Сезонно, масово, от няколко години в Северна Гърция. Крадците основно не са гърци.

# 406
Сезонно, масово, от няколко години в Северна Гърция. Крадците основно не са гърци.
Притеснително е да.
Майка ми докато спяха влезли крадци и й задигнали чантата. Щяха и повече неща да вземат, но тя се събудила и ги подгонила( с какъв акъл незнам) не е викала, за да не събуди децата. Хвърлили й документите в градинката до блока, за да не подава сигнали в полицията и да ходи по посолства.
Още по притеснително е, че са били българи и са знаели, че в този апартамент има хора.

# 407
  • софия
Това е малка част от споделеното само този и миналия месец, само тази година.
Скрит текст:

# 408
  • Пловдив
За Ираклица мога да кажа хубави неща. От няколко години всяко лято сме тук. Последните две - в собствен имот.

# 409
Някой да е приавил инспекция на имота преди продажба от фирма - да се види състоянието на имото и какво трябва да се ремонтира и съответните документи които се изискват?

# 410
  • София
Никой не е е перфектен. Аз вече пуснах първите туристи. Говорихме си 20 пъти, уж всичко са направили, изчистили и накрая са забравили нещо в хладилника и коша в банята. /Уговорката отначало беше те да си почистят/.
В момента мисля върху някакъв вариант за жена за почистване там. Възможен е.

# 411
  • София
А на сметка ли е? Т. Е като извадиш разход, почистване и разправии, излиза ли на сметка. Чудя се просто. Особено ако не си там на място.

# 412
  • София
Ами да. Говорим за еднократно почистване.
Ток и вода така или иначе ще си платя.
Други разходи нямам.

# 413
Момичета, какво ви е мнението за Аспровалта? Има ли такива от вас, които имат имот там? Какви са плюсовета и минусите?

# 414
Здравейте!
Търся съвет,относно закупуване на ваканционен апартамент с мениджър.
Към каква агенция да се обърна?

# 415
Пиша тук, защото на лично не отговаря.
Aqua Marina изпратих ти съобщение, пиши когато можеш. Благодаря.
На всички успех, Гърция е прекрасна и скоро се надявам ние да се сдобием с имот там, следя темата с интерес.

# 416
  • Атина
Пиша тук, защото на лично не отговаря.
Aqua Marina изпратих ти съобщение, пиши когато можеш. Благодаря.
На всички успех, Гърция е прекрасна и скоро се надявам ние да се сдобием с имот там, следя темата с интерес.
Отговорих на личния, от доста дни не бях влизала тук.

Общи условия

Активация на акаунт