ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 6

  • 20 209
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Дона, много ме засегна да знаеш, чак се чудя как ще те търпя вече. Joy Няма да се разберем. Joy

Зайко, на мен дето съм жена ми беше секси, а за мъжете не знам, сигурно те са изпоприпадали. Joy За сцената и аз съм навита, ще сме под масата няколко дни после. Joy

Ти си ми ясна като Марио след дълъг душ Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

Накрая някоя ще вземе да обърне резбата с тази Диана Simple Smile Ех, ех!!! Сериозно искам някой да ми покаже как да си оравя такива хубави селфита Joy

# 481
  • Мнения: 9 374
Дона, много ме засегна да знаеш, чак се чудя как ще те търпя вече. Joy Няма да се разберем. Joy

Зайко, на мен дето съм жена ми беше секси, а за мъжете не знам, сигурно те са изпоприпадали. Joy За сцената и аз съм навита, ще сме под масата няколко дни после. Joy

Ти си ми ясна като Марио след дълъг душ Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

Накрая някоя ще вземе да обърне резбата с тази Диана Simple Smile Ех, ех!!! Сериозно искам някой да ми покаже как да си оравя такива хубави селфита Joy
Хахах разбира се. Да знаеш цял сезон тайно плюя по Тони от теб, искам да изчезне, даже  Ванчето я исках повече, беше ме яд като изчезна. Joy

# 482
  • Мнения: 2 282
Питам аз нещо съвсем сериозно.Знам ги тези приказки как те били професионалисти,за тях това е работа,те са свикнали.Обаче като имаш едно такова същество насреща като Диана,дето те гледа с едни такива големи очи с тая нейната усмивка и като ви треснат в някоя сцена,дето трябва да я гледаш пъшкаща и охкаща под тебе как оставаш безразличен като все пак си мъж?И това изобщо възможно ли е?

# 483
  • Мнения: 2 714
Питам аз нещо съвсем сериозно.Знам ги тези приказки как те били професионалисти,за тях това е работа,те са свикнали.Обаче като имаш едно такова същество насреща като Диана,дето те гледа с едни такива големи очи с тая нейната усмивка и като ви треснат в някоя сцена,дето трябва да я гледаш пъшкаща и охкаща под тебе как оставаш безразличен като все пак си мъж?И това изобщо възможно ли е?
Ами, Зайко, когато на метър от теб има камери, а около теб оператори, режисьор и поне още 20 човека екип, не знам дали можеш да объркаш работата с нещо по-романтично... Thinking Евентуално може да не ти е неприятно да снимаш подобна сцена, ама за нещо повече - не съм сигурна.

# 484
  • Мнения: 9 619
Ключа според мен е да нямаш слаби ангели. Но всички знаем колко много в Холивуд са се задявали по време на снимки. Както каза Перличка, поне няма да ти е неприятно да ги снимаш сцените с партньора си, ако ти е симпатичен, без да има нещо повече от това.

Зайко, питай Вергов Joy

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 10:01 от maichetoo0o

# 485
  • Мнения: 2 123
Москита, благодаря, че се сети за мен! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus Тук съм и редовно и надлежно ви чета, но нещо не ми идва отвътре да пиша. На мен ми харесва да коментирам конкретни случки и хора от филма. Така хипотетично ми е тегаво. Имате завидна енергия и ентусиазъм!!!

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 15:09 от *Melanie*

# 486
  • Мнения: 737
Аз си мисля, че ако са станали по близки актьорите даже им е смешно. На финалния епизод се кефих Диана как си го целува свободно. Все едно добър ден му казва.

# 487
  • Мнения: X
Айдееееее, и другото Мелани се появи  HugHugHug

Мел, на сцената на покрива съм убедена, че Диана се спуква от смях - точно в края си личи, че смехът е на Диана, не на Зорница JoyJoy

# 488
  • Мнения: 737
Доне то на покрива при тази неравностойна борба с косата и сигурно е паднала от смях.

# 489
  • Мнения: 2 714

Мел, на сцената на покрива съм убедена, че Диана се спуква от смях - точно в края си личи, че смехът е на Диана, не на Зорница JoyJoy
Да, да, Дулсе, точно такова е и моето усещане

# 490
  • Мнения: 9 619
Аз също мисля, че смехът беше заради неравната и изгубена битка на Велислав с косата й, екипа явно е решил, че смеха й не пречи на сцената и не са ги накрали да го правят пак, a  и се получи много естествено Simple Smile

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 10:36 от maichetoo0o

# 491
  • София
  • Мнения: 9 558
Злати, страхотни снимки. Сега кажи коя е тази постановка.
В Рибарят и неговата душа, също играе мокър в една от сцените, но там е с нещо като расо.

Дона, обожавам Лорка. Открих го в гимназията, когато се бях запалила по испанския език и ходех на курсове в Испанския културен институт. Определено ти го препоръчвам, въпреки че е драматичен и мрачен, но на теб имам чувството, че ще ти хареса.

Онази сцена на покрива за това е толкова хубава, защото бяха естевствени. Добре че не са решили да я преправят.

Перличке, хайде сподели за концерта Simple Smile

# 492
  • Мнения: 2 282
За сцената на поктива няма две мнения по въпроса, само на Велислав не знам смешно ли му е било, но тогава имаше едно такова изражение на лицето, че не можех да повярвам, че това е същия актьор. Аз изобщо нямах предвид тези сцени, за романтични целувки не съм си и помисляла. Имах предвид при секс сцените, каквото и да си говорим има докосваня на някой по интимни части от тялото да речем, и нямам предвид да ги тресне романтиката докато ги снимат, а дали можеш на 100 процента да си наложиш на тялото да не реагира на  чисто физическо ниво на докосването. Дали ме разбрахте не знам. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 493
  • Мнения: X
ххаххахаххахах, Зайо, уби ме!
Разбрах те....на някои може да им...реагира тялото на физическото докосване, други според мен са толкова нервирани, че не се и сещат. Зависи от ситуацията.
Добре че на жените не ни личи Joy Само това ще кажа Joy

# 494
  • Мнения: 12 406
Зайко, я раздухай повече за изражението на Велислав на покрива, че ми стана интересно, щото и аз имах едни подобни усещания за тази сцена Simple Smile

Според мен - не, не могат да наложат пълен контрол над тялото си и някои неща неизбежно се случват. Природа Simple SmileСкоро четох едно интервю на Луиза Григорова и тя имаше един хубав коментар по този повод - казваше, че когато влизаш с партньор за дълъг период от време и трябва да играете мъж и жена или гаджета, неизбежно се сближавате и създавате връзка помежду си и трябва много да обичаш истински си партньор и да си имате пълно доверие, за да не възникне проблем.

Аз за себе си съм приела, че това е нещо като легализирана изневяра Grinning Целуваш го/я, приятно ти е, наслаждаваш се на това, което изпитваш, но не си позволяваш да стигаш по-надалеч.

Общи условия

Активация на акаунт