ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 6

  • 20 230
  • 754
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 6 159
Разговорът с ДулсиДонето  за ОНЯ човек вече се е покрил с около 30 поста , но по този въпрос имаше една БГ песньовка : АЗ ТЪРСЯ ТЕБЕ, ТИ ТЪРСИШ ДРУГ, НО ТОЙ ТЪРСИ ДРУГА, ТЯ ПЪК ТЪРСИ ДРУГ...
Доне , ако мислиш ,че си заслужава  Heart Eyes, появи му се  СЛУЧАЙНО  Peace
Това за битото куче е толкова точно ,че чак боли  ooooh!
А за  любовните сцени пред екипа - явно трябва много да си обичаш работата  Joy  , за да нацелуваш  Ди /да им имах работата / .
За сцени с откровено натискане съм чела ,че  понякога на мъжете слагат едни протектори /нещо като чашка-бандаж/ , за да няма допир .Това е явно , когато те поискат . Но ако нещо ти влезе в ума , не те спасяват такива неща .

# 496
  • Мнения: 2 282
Дона, Москита вие сте моите момичета разбрахме се. Kissing Heart Легална изневяра, много ми хареса и аз така бих го определила. Невинен си, защото не го правиш по твоя воля и инициатива, ама си виновен, защото ти харесва в даден момент да речем Joy За Велислав на покрива не мога да го обясня, просто като го гледах и не спрях да си повтарям Ама това Марио ли е? Нямам идея защо така изобщо не го усещах като Марио.

# 497
  • Мнения: 9 628
Зайко, ние те разбрахме Grinning
Не знам, както каза Моски, целувате си се, приятно е,ама кажат ли "имаме го", това  приятно усещане да приключи ако в случая актьорите са обвързани, защото става кофти, ако са пък свободни електрони няма лошо приятното усещане да остане и след като камерите са изключени, само да е взаимно Grinning

# 498
  • Мнения: 2 714
Оооо, Роси, концертът! Ми беше велико, супер шоу и много зареждащо. Ти щом си била на този в Сл. бряг знаеш, че Стинг се раздава от първия до последния миг на сцената. Абсолютен професионалист, на 66г. гласът му не е мръднал, абе изобщо размазах се от кеф. Шаги беше на сцената през цялото време, пяха няколко песни от новия им албум, той изпя няколко свои /с пригласяне от Стинг/ и участваше с пеене в почти всички останали песни. Дори в някои от хитовете на Стинг бяха вмъкнати реге елементи, но много умело, дори мен не успя това да ме подразни Joy С две думи голямо шоу, както казах, имаше светлинни ефекти, контакт с публиката, два биса... И като прибавим, че единият китарист беше Доминик Милър иииии, оф спирам. Аз снощи в колата почти дума не обелих по пътя, все за концерта си мислех Grinning
Ето няколко снимки
Скрит текст:

И за да не съм съвсем оф топик да кажа по темата, че бях чела/слушала интервю с холивудски актьор /не помня кой/, в което на подобен въпрос отговаря точно това, което писах и по-рано - че просто при цялото наличие на толкова хора, втренчени в тях, техника и пр. последното, което може да им се случи е да се възбудят - въх! извинете, май трябваше евфемизъм да използвам Joy

# 499
  • Мнения: X
Аз съм чела, че има някакви протектори и за жените - нещо като лепенки. това във връзка с холивудските скандали около Кейси Афлек - имал навика по време на снимките в последния момент да маха лепенките на партньорките си - тъпак!

Зайо, аз си мисля, че актьорите и законните им половинки са го приели това....като част от работата. Не им е приятно, предполагам, но са наясно, че няма как. Нещо такова беше казала съпругата на Захари Бахаров в някаквио интервю.

Уууу, Перла, мерси за снимките и отзива! На мен ми беше странно, че Стинг и Шаги са тръгнали да правят неща заедно, още повече, че ще пеят пред толкова малко пубоика - нали, друго са многохилядните зали в чужбина.
Ба, евфемизми....имаме 18 Joy

# 500
  • Мнения: 2 714
Ох, ама съм завеяна и аз...покрай разговорите тук и емоциите от концерта, щях да забравя каква снимка съм ви донесла... Казвам предварително, че си е спам предвид заглавието на нашата тема, тя си е направо за другата седянка, но като знам, че и там да я сложа пак с вас ще я коментирам...ми тук ще я пусна, а ако Хъмбъл се скара ще я метна оттатък Joy
Скрит текст:

# 501
  • Мнения: 9 628
Перличке, ще ти сложим червена точка за последния абзац, да не вземеш да развратиш някoй Joy
Toва Димо ли е?

Дона, а Сандра Бълок и Раян Рейнолдс даже пък си ги махнали, защото все наставала сцената и решили по майка природа да си бъдат и я заснели Grinning

# 502
  • Мнения: 2 714
Ахахах, Майче, не бе, просто гледам, че все заобикаляте думата, затова JoyJoy
Да Димо е, мина на метър от нас и после седнаха на не повече от 5м от нас, но нямаше как цяла вечер да го дебна за по-добра снимка. А и като почна концертът, а те дойдоха буквално минути преди да започнат да пеят, се сетих за него да го погледна точно 3-4 пъти за 2 часа Joy

# 503
  • Мнения: X
Разговорът с ДулсиДонето  за ОНЯ човек вече се е покрил с около 30 поста , но по този въпрос имаше една БГ песньовка : АЗ ТЪРСЯ ТЕБЕ, ТИ ТЪРСИШ ДРУГ, НО ТОЙ ТЪРСИ ДРУГА, ТЯ ПЪК ТЪРСИ ДРУГ...
Доне , ако мислиш ,че си заслужава  Heart Eyes, появи му се  СЛУЧАЙНО  Peace
Това за битото куче е толкова точно ,че чак боли  ooooh!
А за  любовните сцени пред екипа - явно трябва много да си обичаш работата  Joy  , за да нацелуваш  Ди /да им имах работата / .

Вкарвай ми ти мухи в главата Joy Ще видим....лятото може да е благотворно, кой знае хахахаха

И да не си обичаш работата, с нашето Диде ще я заобичаш Joy

А за битото куче - този Калбуров май имал добри неща Thinking

Оооооо, папарак, папарак!!! Браво Simple Smile

# 504
  • Мнения: 12 408
За Велислав на покрива не мога да го обясня, просто като го гледах и не спрях да си повтарям Ама това Марио ли е? Нямам идея защо така изобщо не го усещах като Марио.
На мен в тази сцена ми изглеждаше различен, някак различно хубав и сякаш суровото му изражение го нямаше (при другите им сцени с целувки си присъстваше винаги), беше много мек, одухотворен някак си, мисля, че в тази сцена ми изглеждаше истински щастлив и спокоен и затова ми се струваше по-различен. И да, някак и аз в тази сцена виждах много от Велислав и Диана , което обаче всъщност много ми харесваше. Но аз и друг път съм казвала, че за мен тази сцена е много различна от всички останали заради начина на снимане.

Иначе - камери, екип, ала бала, да не ми обясняват те, че стискат очите и си казват "не ми е приятно, не ми е приятно" Joy То си личи кога им е неприятно, неловко или кога го правят насила. Галя и Петър никога няма как да ме убедят, че вършат нещо друго освен работа. Онзи ден гледах епизода, в който Ина и Боби бяха заедно в апартамента на Боби - ми ако искате да гледате секс между умрели риби - това е вашия момент Grinning Личи си, че им е неловко, че е част от работа и т.н. При Диана и Велислав има близост и тя се усеща. А пък на Дария и Димо напълно им вярвам, че са семейна двойка Grinning

# 505
  • Мнения: 2 714
А, папарак, явно ми трябват още упражнения докато задобрея Joy
Дулсе, нали знаеш, как беше ако поредица от случайности те водят към един и същи човек, това означава ли, че този човек не е случаен? Wink

# 506
  • Мнения: 7 220
Перла, красиво изживяване си имала с концерта! Сигурна съм, че е било страхотно на живо Simple Smile
Завиждам, че си видяла и Димо, абе хубава вечер е било Simple Smile

От двойките най-убедителни са ми Калин и Наталия. Всеки път като ги гледам, към оставала с впечатление едва ли не, че и в реалния живот са двойка. Много естествено им се получаваха отношенията.

# 507
  • Мнения: X
А, папарак, явно ми трябват още упражнения докато задобрея Joy
Дулсе, нали знаеш, как беше ако поредица от случайности те водят към един и същи човек, това означава ли, че този човек не е случаен? Wink
хахахахахаххаа, лисици такива!!! Аз не съм имала чак такава поредица от случайности....просто го "видях" в един сериал и...абе втрещих се! Grinning Grinning  Освен това
Скрит текст:
Както казах, той е малко особен и едно мое изречение преди 2 години го стресна и той сякаш се отдръпна от мен. А и не мисля, че имам чувства към този човек. Да не говорим, че вече живеем в различни градове

Чакайте, че идвам с клюка!!!
Значи, Т. Кулева очевидно е също на някаква Варвара - има такъв хаштаг на снимка в инстаграм. Въпросът е....на същата Варвара ли са, защото това нейното ми изглежда нещо планинско, заедно ли са, кой още е там...и такива нещица Simple Smile Айде детективките да се включат. Само ще кажа,ч е освен Варвара, Бургаско има още една Варвара - в Родопите някъде

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 11:52 от Анонимен

# 508
  • Мнения: 2 714
Аз също като Стела смятам, че като двойка този сезон най-убедителни ми бяха Калин и Наталия.
Москита, ще ме извиниш, но при Марио и Зорница мен през цялото време не ме напусна усещането за нещо служебно между тях, за работа, за дистанция между актьорите - не в лошия смисъл, в никакъв случай, но че просто си вършат работата без емоции. Ама нали това го обсъждахме по-рано - въпрос на възприятие, явно.
А за Наум и Ирина - там е съвсем нормално да не е много изпипано, той все пак не е професионалист. Мисля, че прекалено голяма лъжица му дадоха, възлагайки му този сезон роля с толкова емоции на любовния фронт Joy

# 509
  • Мнения: 12 408
Перличке, извинена си Grinning Нямам драма с усещанията и възприятията на другите Simple Smile
За мен те в началото бяха по-сковани, постепенно почнаха да се отпускат, накрая вече ми бяха съвсем ок. Тоя процес ми хареса реално, защото изглеждаха като истинска двойка, която отначало малко се смущава и постепенно се отпускат и се сближават.
Но това е като да обсъждаме кой актьор харесваме и кой - не. От едни ни трепва нещо под лъжичката, от други не ни трепва, същото е и с целувките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт