ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 6

  • 20 247
  • 754
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 190
 Индивидуално си е, много ясно Simple Smile На мен първата сцена, която ми се заби в подсъзнанието на Марио и Зорница беше тази от покрива точно как той я гали по лицето и тогава изявих желание да следя сериала по-редовно(също и да изгледам предишните техни моменти) Нямаше момент, в който да не им се радвам от сърце и си спомням по време на огромната дупка покрай раждането на Ванчето как се молех при започването на всеки епизод да има доза М+З Grinning Повярвах им на 193482% във всяка сцена, която правеха. Пак ще кажа, че в началото освен, че самите Велислав и Диана са се намествали един към друг като игра, Марио и Зорница също бяха в небрано лозе заради секса. Въпреки това аз не видях скованост. Или поне още точа лиги по гръбчето на Марио Grinning
 
 Батко е прекрасен по мокра риза, очертава го идеално.Вече знаем и че Зорничка/Диана има потенциал. Време е да им спретнат една съвместна мокра сцена .. примерно под дъжда Grinning
 
 

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 12:20 от Фифф

# 511
  • Мнения: 9 374
Разговорът с ДулсиДонето  за ОНЯ човек вече се е покрил с около 30 поста , но по този въпрос имаше една БГ песньовка : АЗ ТЪРСЯ ТЕБЕ, ТИ ТЪРСИШ ДРУГ, НО ТОЙ ТЪРСИ ДРУГА, ТЯ ПЪК ТЪРСИ ДРУГ...
Доне , ако мислиш ,че си заслужава  Heart Eyes, появи му се  СЛУЧАЙНО  Peace
Това за битото куче е толкова точно ,че чак боли  ooooh!
А за  любовните сцени пред екипа - явно трябва много да си обичаш работата  Joy  , за да нацелуваш  Ди /да им имах работата / .

Вкарвай ми ти мухи в главата Joy Ще видим....лятото може да е благотворно, кой знае хахахаха

И да не си обичаш работата, с нашето Диде ще я заобичаш Joy

А за битото куче - този Калбуров май имал добри неща Thinking

Оооооо, папарак, папарак!!! Браво Simple Smile

Да, не са му лоши на Калбуров нещата, аз не ги чета активно по принцип, но мога да се зачитам повече, току виж намеря нещо по-така да го метна тук. Като за съвременен писател е много добър.

И аз съм съгласна за целувките и интимните сцени въобще пред камерата. Не знам как може да се отпусне човек толкова, че да вземе да се възбуди хаха, при положение, че оператора и режисьора, и целият екип му диша във врата. Трябва според мен наистина да има чувства към партньорката си, за да му е една идея по-комфортно. Диана беше казвала в едно интервю, че с Вергов добре се е получило и е била спокойна, но все пак да има около теб екип докато се целува с партньора си е притеснително малко.

Не знам, някои от вас, ама на мен Зорница и Марио ми бяха убедителни през цялото време и абсолютно им бях повярвала, че се обичат. Актьорите си имат доверие явно и им се получи супер.

# 512
  • Мнения: 9 628
Фиф, под дъжда е хубаво и романтично, но Марио след това ще е така:

# 513
  • Мнения: 5 846
Искам Марио в новия сезон да му се е счупила колата посред пътя в пороен дъжд и, така навалян,  с прилепнала тишъртка, да дефилира през коридорите на св Кирил ..ще има няколко мъртви оператори, сестри, и фенки. Аз ще съм все още жива, защото съм най -коравата 😁😁😁😁

# 514
  • Мнения: 1 190
 Хъмбълче, а Зорничка къде е в цялата картинка? Grinning

 Майче, няма, тя ще го лекува с чайчета, супичка, целувки и прегръдки Heart

# 515
  • Мнения: 2 714
Хъмбълче, а Зорничка къде е в цялата картинка? Grinning

 Майче, няма, тя ще го лекува с чайчета, супичка, целувки и прегръдки [/b ]Heart
Да бе, тогава и тя ще се тръшне болна до него на леглото...

# 516
  • Мнения: X
Хъмбелина, ти ще си първата припаднала.

Перла - Е ИМЕННО! И двамата ще са “болни” в леглото Wink

# 517
  • Мнения: 2 282
Лечението е с парацетамол не забравяйте. Много моля ако може и Зорница да е в счупената кола и Дона да се заеме със сценария.

# 518
  • Мнения: 1 190
Ама че сте лоши Grinning Тогава ще се потят заедно, за да изхвърлят по-бързо вируса Grinning

# 519
  • Мнения: 737
Ха ха с тези сценарии не близнаци, а тризнаци ще чакаме след 9 месеца.

# 520
  • Мнения: 9 628
Двамата болни, ще бъдат като тези двамата, само че при тях беше хранително натравяне, ама пак става Joy
https://www.youtube.com/watch?v=lBjvBbhQLic

# 521
  • Мнения: X
Лечението е с парацетамол не забравяйте. Много моля ако може и Зорница да е в счупената кола и Дона да се заеме със сценария.

Добре, че стм в почивка. След малко, само да хапна един сладолед за ендорфин и муза

# 522
  • Мнения: 5 846
Хъмбълче, а Зорничка къде е в цялата картинка? Grinning

 Майче, няма, тя ще го лекува с чайчета, супичка, целувки и прегръдки Heart
тя го чака във вип стаята мокра също, но само по кожа. И тогава идва неговият ред да припадне 😂😃😁

# 523
  • Мнения: 2 282
Ами гола ще е да не искате да настине с мокри дрехи. Joy

# 524
  • Мнения: 1 190
Хъмбълче, а Зорничка къде е в цялата картинка? Grinning

 Майче, няма, тя ще го лекува с чайчета, супичка, целувки и прегръдки Heart
тя го чака във вип стаята мокра също, но само по кожа. И тогава идва неговият ред да припадне 😂😃😁

 Довърши си мисълта..... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт