ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 6

  • 20 222
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 374
Фифф, Марио й намекна с тия думи, че да, на него му се иска да е бик, ама не, не може да й налети, защото трябва да стои далече от нея.
Мда, и точно на следващия епизод пак я отряза.

# 736
  • Мнения: 2 282
Марио: Да и не всичко, което носи червена рокля можеш да му налетиш.
Това го разбрах в смисъл,че той е осъзнал,че не е евтина жена на която може да налети и тя веднага ще му скочи в леглото,както си мислеше,когато я викна в склада.

# 737
  • Мнения: 9 374
Марио: Да и не всичко, което носи червена рокля можеш да му налетиш.
Това го разбрах в смисъл,че той е осъзнал,че не е евтина жена на която може да налети и тя веднага ще му скочи в леглото,както си мислеше,когато я викна в склада.
Има логика, съгласна съм. И аз доколкото го разбрах си помислих същото, но въпреки това не бях съвсем убедена как да го тълкувам.

# 738
  • Мнения: 1 190
Май да, поне според гугъл Grinning Е ама после в съблекалнята си се държеше баш като бик с рога Grinning

# 739
  • Мнения: 2 282
Те нали този разговор го водеха,като се върна от отпуската.Не си спомням после да я е отрязвал,напротив тичаше с изплезен език по нея и си спомняше за секса под душа.

# 740
  • Мнения: X
Май да, поне според гугъл Grinning Е ама после в съблекалнята си се държеше баш като бик с рога Grinning
А, някой ми отговори Wink

БИК Е!!!!

# 741
  • Мнения: 9 374
Те нали този разговор го водеха,като се върна от отпуската.Не си спомням после да я е отрязвал,напротив тичаше с изплезен език по нея и си спомняше за секса под душа.
Май така беше, обърках се вече. Grinning Не знам защо реших, че тоя разговор в операционната е бил непосредствено след фотосесията. А всъщност сега се сетих, че преди това на стълбите се засякоха и тя му разказа играта набързо с две-три думи, а той я гледаше и слушаше само. Joy

# 742
  • Мнения: 1 190
Доне, така и така започна с гифчетата, ще споделя с вас един кадър, който си направих за спомен и се чудех кога да го пусна Grinning Отвори се поле за изява Heart

# 743
  • Мнения: 9 374
Малеее, от рано почнахме с постове 18+ тука. Едва 18 часа е хахах. Joy Много яка сцена беше тая, класика направо. Оная сцена на Виолета и Петър от миналия 4ти сезон, заради която моралистките ореваха света тогава, пасти да яде. Joy

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 18:15 от yanitsa.s

# 744
  • Мнения: 2 282
Вече съм под масата.Държа да отбележа,че тук на Велислав му е много неприятно,на Марио също,затова се дърлят 10 епизода после по въпроса кой кого питал и кой е разрешил.

# 745
  • Мнения: 12 406
Марио не я е рязал повече, това беше след отпуската и цялото му поведение беше в стил аз съм твой покорен слуга.

Но аз все пак мисля, че говореше за себе си, това с леката жена отдавна го бяхме отметнали. Сега драмата му беше,че не трябва да й налита.

Зайко, той е жертва на прелъстяване Grinning

# 746
  • Мнения: 9 374
Вече съм под масата.Държа да отбележа,че тук на Велислав му е много неприятно,на Марио също,затова се дърлят 10 епизода после по въпроса кой кого питал и кой е разрешил.
Бе, мисля, че точно щото на Марио му беше много приятно, после 10 епизода се джафкаха, а той всъщност беше лапнал въдицата вече. Joy

# 747
  • Мнения: 1 190
Вече съм под масата.Държа да отбележа,че тук на Велислав му е много неприятно,на Марио също,затова се дърлят 10 епизода после по въпроса кой кого питал и кой е разрешил.

 Най-любимото джафкане обаче ми остава разговора в ресторанта.  Heart

З: Май и аз трябва да поискам разрешение от брат ти.
М: Доколкото съм забелязал Вие действате без да питате много много.
З: Също като Вас, не се съобразявате с правилата
(Чудя се дали говореше за правилата на Банков Grinning )

# 748
  • Мнения: 9 374
Вече съм под масата.Държа да отбележа,че тук на Велислав му е много неприятно,на Марио също,затова се дърлят 10 епизода после по въпроса кой кого питал и кой е разрешил.

 Най-любимото джафкане обаче ми остава разговора в ресторанта.  Heart

З: Май и аз трябва да поискам разрешение от брат ти.
М: Доколкото съм забелязал Вие действате без да питате много много.
З: Също като Вас, не се съобразявате с правилата
(Чудя се дали говореше за правилата на Банков Grinning )
На тоя разговор, като му каза, че е късметлия, че е дошъл когато Банков вече го няма, така и не можах да схвана какво точно искаше да каже на Марио.

# 749
  • Мнения: 5 846
Абе...бикът без рога не е ли вол?  Thinking
волът е скопен бик. 😀

Общи условия

Активация на акаунт