От Великобритания до България – Превоз и закупуване на поръчките ни – 17

  • 50 715
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 879
Ако съм посочила, че искам поръчката ми да пристигне в централния склад на Габиели, но не мога да си взема от там нещата, ще се съгласят ли да ми ги пратят по куриер до друг град?

# 16
  • Мнения: 670
Кой доставчик ползвате за поръчки от Теско гросери

# 17
  • Мнения: 29
Здравейте,някой би ли ми разяснил малко повече за Габиели,Габко?Какъв офис за доставка да напиша за да не се начисляват допълнителните такси?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Какви "допълнителни такси"? newsm78

# 19
  • Мнения: 29
Прочетох го някъде тук,и аз не знам.Всъщност ме интересува колко излиза доставката до Бг?

# 20
  • София
  • Мнения: 9 879
2лв/кг от Ук и 3лв на кг от Германия (Габиели).
Те май само таксуват на всеки грам след започнат кг.

Габко закръгляват килограма, както и другите, гъбите от Германия са 3.60кг мисля.

# 21
  • Мнения: 3 635
Може да направите корекция на заглавния пост  -   H&M приема български карти
http://pumpkinpatch.co.uk/ не съществува вече

# 22
  • Мнения: 670
Какви "допълнителни такси"? newsm78

Габко слага 13 лв на кашон ако поръчваш от гросери

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 15 511
Никой не е споменавал, че иска да купува хранителни продукти. Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 307
Здравейте, някой купувал ли е столче за кола? По нормалните тариви ли се таксува доставката се чудя? За Габиели става въпрос.

# 25
  • София
  • Мнения: 23 156
Здравейте, някой купувал ли е столче за кола? По нормалните тариви ли се таксува доставката се чудя? За Габиели става въпрос.
да, на кг.
казаха ми че щом нещо е в кашон се таксува на кг.
по други цени са за обемни пратки със странни форми, явно им заемат повечко място.

# 26
  • Мнения: 5 037
Някой правил ли е поръчка към superdrug, защо ми излезна доставка 3,00 GBP, уж пишеше free, може ли да споделите ако сте правили поръчка от там какви са условията за безплатната доставка.

# 27
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте,направих асистирана поръчка с ГГБГ от аутлета на Кларкс и ме интересува някой ако знае къде мога да напиша начина,по който искам да ми я доставят и адреса,защото при регистрацията си написах домашния адрес,но искам да бъде доставена на друг.
Може да се добави допълнителен адрес в акаунта. Аз имам регистриран 2 адреса и при избор на адрес на доставка, посочвам този, който ми е удобен. Само не помня, кога го добавих, дали от самото начало или при появата на първата поръчка в акаунта

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 675
Здравейте, някой купувал ли е столче за кола? По нормалните тариви ли се таксува доставката се чудя? За Габиели става въпрос.
И нашето столче го таксуваха на килограм. Мисля, че не беше в кашон.

# 29
  • Мнения: 7 532
Някой правил ли е поръчка към superdrug, защо ми излезна доставка 3,00 GBP, уж пишеше free, може ли да споделите ако сте правили поръчка от там какви са условията за безплатната доставка.

Над 15 лири е безплатна доставката.

Общи условия

Активация на акаунт