Сватба 2018 - Х част

  • 36 431
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 123
...
Нещото, което сега се чудя е - аниматор за децата.
В началото на юли ще бъдем на едно кръщане, в същия град, където ще е сватбата ни и приятелите ни са наели аниматор на доста прилична цена. Мисля си, че би било полезно да има такъв човек, който да се занимава с дечицата (очертава се да имаме поне 10 тина), за да могат и родителите им малко да се позабавляват. Вие как мислите и някой планирал ли е такъв тип забавление за малките гости?
Ние нямахме аниматори, но децата се забавляваха ужасно - мушкаха се под масите, правиха си шапки от празните ледарки, подхвърляха, играха си с всичко, което докопат, танцуваха и се гониха по дансинга, събираха шишарки... Всички много им се радваха. Simple Smile
Но те бяха на около 2-3-4 годинки максимум. Имаше едно двумесечно, което се прибра към 22 да спи (не че не спа и преди това, но по едно време явно си искаше легълцето, не количката) и едно 3-4-месечно, което го прибраха към 23 часа (после бащата се върна да си допие).
Вашите колко годишни са? Доколкото съм забелязала над 10 предимно си гледат телефоните по такива мероприятия и чакат да свърши. Но между тези възрасти... Не знам. Simple Smile

Впрочем, по темата за шаферките, мен ме помолиха да им кажа цвят, аз казах тъмно зелено и нямаше нито една с такъв - имаше мента, имаше тъмно синьо и едно морско синьо. Grinning За жалост, не се получи точно както го очаквах и дори никой не забеляза кои са шаферките, защото не седяха много покрай мен. Та не е болка за умиране. Щом се чувстват красиви така, нека се обличат както сметнат за добре. Simple Smile

P.S.: Страхотна заглавна картинка е избрана за юбилейното издание на темата Heart

Ами ние ще имаме от 2-3 годишни до към 10 ....и после няколко тийна между 15- 18 (но тях естествено не ги броя из между децата). По-скоро за тези, които са между бебета и тийн се чудя.
Сега ще видим може би в зависимост от броя на потвърдилите с деца и предвид това дали нашите приятели ще са доволни от аниматорката -ще преценим.

Относно дрехите - нямам претенции нито към кумата и кума, нито към родителите и т.н. (е помогнах на мама с избора на тоалет, но тъй като тя поиска да го изберем заедно). Важното е да си се харесват и да се чувстат добре.

ПС:Но на мамчето тоалета е много хубав, хихихих

# 61
  • София
  • Мнения: 22 923
Аз също смятам, че не трябва да има други в бяло на сватбата, не си сама Роузи. Grinning

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте и от мен!

Виждам, че девойките за септември вече са почти готови - да ви успокоя - аз съм август, а нямам рокля и не съм раздала поканите Simple Smile
Днес си поръчахме халките. Юли ще шием рокля и ще купим костюм. Въобще си има доста време. Не смятам да се побърквам от припиране. Поканите ще ги пратя през юли. Хората устно са поканени, а до края на август ще си изпозагубят поканите, хаха.
Тази седмица бях на проба в Ла Споса. Хубави неща имат, но... няма да е оттам моята рокля. Поне видях какво деколте ми отива Simple Smile

# 63
  • Мнения: 538
Мама си купи доста модерен червн костюм, който съчета с червени обувки, чанта, коланче и гривна и обеци. Тя като цяло има стил и не бих се намесила. Татко ми също е много стилен мъж (обикаля редовно моловете). Свекървата не си е сменяла стила от 50 години, а свекъра няма стил хаха. Приятеля ми държи да присъства като си избират дрехи. На мен ми е все тая след всичките главоболия със шаферките. Кумовете миличките казаха "това си в вашия ден, каквото кажете ще носи". Ние разбира се не сме казали нищо. Сами да си изберат дрехи, които им гаресват и са им комфортни

# 64
  • София, България
  • Мнения: 3 580

Не е лошо с DJ все пак да преговорите един сценарий преди това кое и как да няма не особено приятни изненади.

В смисъл писала съм и друг път как един водещ накара тъща и тъст да се разменят с свекър и свекърва на кръст и да се целуват под викове Горчиво, та да се укрепило сплотяването на родовете  Laughing

Вълшебство, преговорили сме всичко, какво да се прави и какво не Simple Smile имах в предвид, че не знам точния ритуал, да речем по разчупване на питката или по захранването ступка по стъпка. Simple Smile Така че предполагам ще ни дават насоки.

А разказаното от теб е страшно просташко и според мен такъв човек дори и да му кажеш да не го прави, ще го направи. Joy

Amisuy, ние сме с ДЖ Бедрос, но предпочитам на лично да ти дам инфо. Не се бъркам в публично даване на цените им без позволение.

Тоалетите си ги купуват сами родителите ни. До сега не съм видяла лош избор. Майка ми си избра тъмно лилава класическа права рокля, а свекървата е с червена пак съвсем права Simple Smile Справили са се и сами Simple Smile

# 65
  • Мнения: 882
Много сте писали изпуснала съм снимките от роузи и фаталина.  Пърпълче  пожелавам ти един хубав и слънчев ден утре Kissing Heart

# 66
  • София
  • Мнения: 22 923
Пърпъл дано поне по време на фотосесията времето да се смили над вас, ако не, то поне ще ви върви по вода. :* Желая ти прекрасен сватбен ден!
Вълшебство, незабравим меден месец ви желая на вас, нека всичко е безпроблемно този път. :*

# 67
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Пърпъл дано поне по време на фотосесията времето да се смили над вас, ако не, то поне ще ви върви по вода. :* Желая ти прекрасен сватбен ден!
Вълшебство, незабравим меден месец ви желая на вас, нека всичко е безпроблемно този път. :*

Благодаря ти много! Heart
Дано, стискаме си палци Simple Smile

# 68
  • Мнения: 808
Пърпъл, пожелавам ти един прекрасен и незабравим ден, изпълнен с много усмивки и безоблачно щастие!

# 69
  • София
  • Мнения: 11 977
Пърпъл, аз ти пожелавам животът ви след сватбения ден да е безоблачен.

# 70
  • Мнения: 993
Пърпъл, дано утре мине страхотно! После чакаме разказ и снимки! Simple Smile

Вълшебство, приятен меден месец на вас, дано е приказно!

# 71
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Благодаря Ви, момичета! Simple Smile Каквото е времето-такова. Все ще се оженим... няма да се отмятаме Joy

# 72
  • Мнения: 538
Баща ми все ми вика "спокойноооо, няма да пстанеш неомъжена".

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Пърпъл, весела сватба!
Вълшебство, весел меден месец, ще ни липсваш Simple Smile

# 74
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Хммм по някаква мистична причина не мога да намеря на Вълшебство поста за медения месец. Изпуснала съм го и връщах два пъти страниците и пак го пропускам нещо... нищо...
Много хубав меден месец Ви желая! Simple Smile Ше чакаме снимки и разказ Airplane

Общи условия

Активация на акаунт