Не ми се прави секс

  • 23 107
  • 234
  •   1
Отговори
# 120
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Скрит текст:
Снощи имахме скандал.
Първо беше разговор какво ще правим със секса. Моя си е спокоен и разговорлив, ама аз лесно припалвам, жени сме все пак. Каза ми за този веднъж в месеца, щял и от него да се откаже, не бил просяк. Излезна да запали цигара и купи нещо от супера. Два часа го няма, а гледам колата я паркира под блока. Излезнах да видя и го хванах, заговорили се с комшииката от долния етаж, долу на паркинга. И нашия се надупил в тъмното да й търси изгорял бушон в колата. Откачих тотално. Два часа гои чакам горе, а той с тая дебелана дето на човек не прилича. И знам, нищо не е правил с нея, ама дали ревнувам, дали ме нервира не знам. Започнах да се замислям за специалист, дали сексолог или друг лекар, да се почне отнякъде. Благодарна съм за коментарите и критиките, не мога да ги приема всички, все пак си гледам от моята камбанария. Мерси на всички

вече съм твърдо убеден - темите и коментарите в този форум понякога са по-добри от секса!

отивам да си сипа Simple Smile

# 121
  • Мнения: 8 082
Снощи имахме скандал.
Първо беше разговор какво ще правим със секса. ... Каза ми за този веднъж в месеца, щял и от него да се откаже, не бил просяк. ... Два часа го няма, а гледам колата я паркира под блока. ... с комшииката от долния етаж... И нашия се надупил в тъмното да й търси изгорял бушон в колата. Откачих тотално. ...
Smiling Imp що не слезе половин час по-рано да провериш кой се е надупил, може тя първо да е търсила ... бушон! Scream

Моя си е спокоен и разговорлив, ама аз лесно припалвам, жени сме все пак.
Лесно припалваш за скандал, а за секса си "спокойна и разговорлива" ама не "припалваш", е т'ва е истинския проблем!

...Аз може да съм малко консервативна, не зная, ама разчитам само той да е инициативния. Аз го спирам повечето пъти, така е. Обаче си очаквам да се пробва пак и пак. ...
Колко пъти може да пробва неуспешно един човек, той да не е идиот! (по 10пъти си иска и все му се отказва) То говедо да е, като си тресне рогата толкова пъти в стената, вземе че се пробва на друго място да пробие оградата!

# 122
  • Мнения: 30 802
Факт:)

Според мен е пързалка и тролене тая тема. Прекалено много клишета.

# 123
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Въх, въх, с комшийката вече! Ех, припалило му се е на човека.
С това пресоли манджата вече, пълна измислица е твоята история, Ловела.
Тина, браво на теб! Справила си се.

# 124
  • Мнения: 30 802
Начи, в 21 век има ли още свенливи жени, дето ги е срам да си свалят гащите? И много ми е парадоксално асексуална жена, която иска да е майка. Ми ти нямаш живец да се е§еш, къде си тръгнала да раждаш с тая сбъркана биология?

# 125
  • Мнения: 5 248
Това за дебелата комшийка ми дойде в повече. Вече и аз мисля, че темата е фейк. Дори мога да се обзаложа кога ще бъде заключена по молба на авторката.

# 126
  • Мнения: 8 082
Това за дебелата комшийка ми дойде в повече. Вече и аз мисля, че темата е фейк. Дори мога да се обзаложа кога ще бъде заключена по молба на авторката.
Що бееееее, тъкмо стана забавно! И аз си сипАх едно (кафе)... и чаках днес следобяд да е умната (комшийка), ако не пък русата... Че авторката да се отсрами да се предложи за малко "грях" Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 1 050
На мен пък хич не са ми забавни такива теми пързалки. Почва се едно надпреварване за остроумничене, авторът примира от кеф каква вървежна пързалка е пуснал и всеки следващ пост е все по-скандален и по-скандален. Ама в кавички. И плосък. По-плосък, без кавички.

И аз съм се забавлявала с подобни теми, но напоследък станаха много банални и предвидими, че чак тъпо....

# 128
  • Мнения: 30 802
Обаче това са някакви дъртаци с пързалките, личи си винтидж уклона на сексуалността, майтапите, клишетата. Секс с съседка, в 21 век, при наличие на социални медии и Тиндър? Да-бе-да...поне като е пързалка, да си ъпдейтнат клишетата, че ми лъха на мазе от 86'та година - буркани и междусъседски хормон.

# 129
  • Мнения: 19 932
Или някой с много лошо въображение. Кой дъртак ще седне в това хубаво време да пуска пързалки в бг-мама. Те сега са по градинките, а не, чакай, иде обяд, значи са на сянка вече. Да, прави впечатление последните няколко дни някакво тотално пързаляне от страна на хора с бедна фантазия – чичака с ръчното пране, жената без секса, онова момиче с чичко-тревичко. Има, не е като да няма тролове. Simple Smile

# 130
  • София
  • Мнения: 16 199
Изборите са далече и нямат натоварване?

# 131
  • Мнения: 5 248
Може и хлапе да е. Доста лекомислено звучи.

# 132
  • Мнения: 29
значи за мъжа ти не знам, обаче ако на мен системно ми отказват секс, ще си намеря любовник. Това съвсем сериозно.

Мъжа ми е сериозен, не вярвам да го направи така.
И дано да няма около него жени като "Злодеида" - ама много директно нападат, ужас. Трябва да си пазим мъжете.
.    Ако ми позволиш може ли да му стана пазачка?

# 133
  • София
  • Мнения: 11 475
Защо мислите, че темата е пързалка?

# 134
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Защото жените на 35 години обикновено също искат секс повече от 1-2 пъти в месеца.

Общи условия

Активация на акаунт