Не ми се прави секс

  • 23 230
  • 234
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 280
Ти защото си ме виждал за това Роналд.
Сапфир, да ще се предаде, това е начина да се изтрайват по-дълго 😉

# 196
  • Мнения: 279
Не мога да повярвам, какви хора има. Лъжи, лицемерие и егоизъм. Преди му давала повече, ама сега като му сложи халката на пръста, да си гледа работата......така де да действа на ръчна.
Няма да мине дълго време, мъже ще си хване любовница, ще се разведе и ще си направи дете с любовницата/новата съпруга.
Интересно що, като бяхте гаджета не му каза така за секса, да поживеете няколко месеца-година и да видим дали щяхте да сте заедно сега....
Дано темата е пързалка, че направо лошо ми става за мъжа.

# 197
  • Мнения: 4 420
Виж сега. Ако ти искаш два пъти в месеца, а той всеки ден или през ден, става тегаво. Ще спре да те закача, ама ще си намери друг начин.
Имало ли е случай на теб да ти се прииска и ти да си инициатора? Ако само чакаш той да започва пръв пък ти да казваш не не не, ми не става.

# 198
  • Мнения: X
Няма ли достатъчно за двамата секс в една връзка, то тази връзка е обречена. Ако нежеланието за секс е временно явление, поради някоя основателна причина-ок, но ако винаги е така-има голям проблем. Не сте ли мислили да посетите семеен консултант или сексолог. Може да има подсъзнателна причина, за която не подозираш.

# 199
  • Мнения: X
Ами знам го как се чувства . Моя е същия като теб. Кофти ми е като ме реже, но си го трая. Казах му за теб. Иска да се запознаете. Ще живеете спокойно и без секс.
Пък аз искам да се запозная с теб  Laughing

Май е време да се изместите в оная тема за изненадите в сексуалността Joy

# 200
  • Мнения: 5 280
Той е женен. Ама иначе коя е темата?
Сериозно пак да питам нали имаше една тема пусната от Манекена или Капоне не се сещам точно, за жената на негов приятел, която повече от месец отказвала секс. Подозирам, че въпросната може да е авторката на тази тема.

# 201
  • Мнения: 22
Не мога да повярвам, какви хора има. Лъжи, лицемерие и егоизъм. Преди му давала повече, ама сега като му сложи халката на пръста, да си гледа работата......така де да действа на ръчна.
Няма да мине дълго време, мъже ще си хване любовница, ще се разведе и ще си направи дете с любовницата/новата съпруга.
Интересно що, като бяхте гаджета не му каза така за секса, да поживеете няколко месеца-година и да видим дали щяхте да сте заедно сега....
Дано темата е пързалка, че направо лошо ми става за мъжа.

Болно ми става от това мнение. Мога много да обмислям и говоря, имали сме и трудни и незабравими моменти, обаче в голи факти е точно така, ужасена съм как изглежда отстрани. Да, преди брака не бих му споделила за секса, как мога и почти без него.

# 202
  • София
  • Мнения: 16 218
Темата е пълна пързалка. Не виждате ли как авторката изобщо не реагира на постове, препоръчващи хормонални изследвания. Цел на пързалката: да плъзне жените да опишат как се усилва женско либидо. Гнусно.

Лежерният стил на писане е също в пълно противоречие с представата за  проблем.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 23:28 от Sharky*

# 203
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Имам чувството, че авторът е мъж 😂

# 204
  • Мнения: 22
Темата е пълна пързалка. Не виждате ли как авторката изобщо не реагира на постове, препоръчващи хормонални изследвания. Цел на пързалката: да плъзне жените да опишат как се усилва женско либидо. Гнусно.

Лежерният стил на писане е също в пълно противоречие с представата за  проблем.

Новата седмица ще си пусна изследвания да видим какво е положението. Надявам се всичко да е нормално, ще споделя като са готови.

# 205
  • Мнения: X
Ти се надявай не всичко да ти е нормално, че да има някаква надежда за "връзката" ви.

# 206
  • Мнения: 22
Няма ли достатъчно за двамата секс в една връзка, то тази връзка е обречена. Ако нежеланието за секс е временно явление, поради някоя основателна причина-ок, но ако винаги е така-има голям проблем. Не сте ли мислили да посетите семеен консултант или сексолог. Може да има подсъзнателна причина, за която не подозираш.

Обективна причина уж няма, не знам. Нещо подсъзнателно ако е това е друго. И детенце искаме, а времето си минава и нищо. Бях започнала да му "пускам" само като съм в овулация, затова 1-2 в месеца, да не му хабим спермата. Ама моя ми се оплаква, че губел форма, започнем - след 5мин иска почивка, къпе се, обича чистичко, а аз след почивка повече не искам и край. Той се и дразни малко от секса по график по моя календар, казва все едно е пак в казармата. Това са двете неща, които бях пропуснала да споделя.

# 207
  • Мнения: 32 489
Темата е пълна пързалка. Не виждате ли как авторката изобщо не реагира на постове, препоръчващи хормонални изследвания. Цел на пързалката: да плъзне жените да опишат как се усилва женско либидо. Гнусно.

Лежерният стил на писане е също в пълно противоречие с представата за  проблем.

Новата седмица ще си пусна изследвания да видим какво е положението. Надявам се всичко да е нормално, ще споделя като са готови.

И какви изследвания ще правиш?

# 208
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Темата е пълна пързалка. Не виждате ли как авторката изобщо не реагира на постове, препоръчващи хормонални изследвания. Цел на пързалката: да плъзне жените да опишат как се усилва женско либидо. Гнусно.

Лежерният стил на писане е също в пълно противоречие с представата за  проблем.

Новата седмица ще си пусна изследвания да видим какво е положението. Надявам се всичко да е нормално, ще споделя като са готови.

И какви изследвания ще правиш?
От всичко по много 😂
Вече много прозира фалша, и децата знаят, че такива изследвания се назначават от лекар специалист.

# 209
  • Мнения: 32 489
Ти пък сега защо така издаваш скритите ми намерения с този невинен въпрос  Crossing Arms  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт