Не ми се прави секс

  • 23 237
  • 234
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 568
Мъж се пази с добро отношение, вкусна храна и качествен секс ! Така, че не ти е Злодеида виновна.

Мъж се пази най-добре като го заковеш с верига за парното и си купиш пушка. С моя така направих, и пак се изхитри магарето - сигнализира на съседка отсреща. Confused Откакто зазидах и прозореца, вече нямам проблеми.


Тичам за тухли и вар !!!

# 61
  • На Марс
  • Мнения: 8 723
Само да не стане така:

-Толкова години търсих "G" точката на жена ми..
-И к'во?
-А тя била у сестра ѝ

# 62
  • Мнения: 5 280
И с какво съм ти виновна аз?  Да кажеш истината на някого директно лошо ли е? Ами и да го пазиш и да не го пазиш тоя мъж, безпричинния отказ за секс си е кофти нещо и лесно биха ти го измъкнали. Може би не сега, но някой ден ще стане.

# 63
  • Мнения: 4 420
Щом сте женени от половин година, не ми се мисли как ще е след 2-3 години и едно дете. Горкия мъж.

# 64
  • София
  • Мнения: 24 839
незнам защо всички решиха, че е пързалка. Аз съм на 28 и на мен не ми се прави изобщо! Откакто се роди детето нямам сили да си измия зъбите(както се казва), какво остава 30мин усилени тренировки. И не ме интересува кой какви нужди има, не смятам, че трябва насила да се случват нещата. За протокола преди беше по 3 пъти на ден.

Бени, ако наистина нямаш сили "зъбите да си измиеш", върви на доктор, защото това не е шега.
Ако просто не ти се прави секс с човека до теб, защото вече не го дишаш, е друг разказ.

На авторката пързалките спрях да коментирам- можеше да ги понаправи като за хора, поне педя по- високо интелектуално от дебилите. Peace

# 65
  • Мнения: 10 816
Бени, с дете е друго бе. Авторката е стара мома. Simple Smile

Извинявай, ама се оженихме преди половин година. И деца ще имаме, говорили сме го.

Ооо, чакай, ти да не би да искаш да кажеш, че "станах жена", означава че си се омъжила девствена?

# 66
  • Мнения: 22
Бени, с дете е друго бе. Авторката е стара мома. Simple Smile

Извинявай, ама се оженихме преди половин година. И деца ще имаме, говорили сме го.

Ооо, чакай, ти да не би да искаш да кажеш, че "станах жена", означава че си се омъжила девствена?

Да бъдем реалисти, бях девствена до 18г, това беше доста отдавна. Извинявам се ако не съм се изразила ясно

# 67
  • Мнения: 8 245
......
Ооо, чакай, ти да не би да искаш да кажеш, че "станах жена", означава че си се омъжила девствена?
Еееее, обърка се! Нали видя назад, че предишния и "ерудитан" приятел го хванала с лека жена... човека не е успял да се научи да си потиска желанията... не си е бил канализирал енергията (сексуалната) в посока футбол!

# 68
  • София
  • Мнения: 17 930
Благодаря за коментара, дано да не се случва с чуждо, обичам го. Уверена съм и той е така. Ако намалим малко неговото желание за страсти ще бъде прекрасно.
Хаха, дори да го намалиш малко, пак няма да му насмогваш с тия 1-2 пъти в месеца. Рядко съм на странатана мъжа, но доста егоистично изказване. А и самото ти поведение спрямо него е такова- неглижиращо и очакващо той да се съобрази, а ти с него- не. Горкият ти мъж.

# 69
  • Мнения: X
Скрит текст:
незнам защо всички решиха, че е пързалка. Аз съм на 28 и на мен не ми се прави изобщо! Откакто се роди детето нямам сили да си измия зъбите(както се казва), какво остава 30мин усилени тренировки. И не ме интересува кой какви нужди има, не смятам, че трябва насила да се случват нещата. За протокола преди беше по 3 пъти на ден.

И ние бяхме така в началото, после му затворих малко кранчето, после още малко затегнах. Повечето ми познати мъже дай им - ракията, салата, мачовете. Случвало се е да пътуваме, иска и в колата. А не, прощавай, хората са измислили легло за тая работа. Иначе е кротък,
ама за грях като е, работи му въображението.
Скрит текст:
И в асансьор искаше, няма начин с мен. И да, вече писах, женени сме от половин година.
Ами значи, ако все така продължаваш да го режеш в спалнята, скоро няма да бъде само твой....щом и въображение има, а не е от типа "туй в онуй".   Laughing


# 70
  • Мнения: 650
Ей вие я изядохте с парцалите жената. Чак и мъжа и иска Злодеида.
Авторке, не се шашкай толкова. Тук много потентните си изказват вещото мнение, знаеш ли ги всъщност вкъщи кви ги вършат!
Та по темата, ти за мъж ли се омъжи или за приятел. Нямаш ли привличане към него? Аз също нямам желание за секс след тежък работен ден последван от домакинска работа в комплект с дете което не иска да заспи до 24:00 и като знам че на следващата сутрин трябва да стана в 6 ч. Такъв секс ми се прави, че....думи нямам, само като ми замирише на възглавница и съм Аут!
При теб може да е нещо моментно. Изследвай хормони, от там също може да идва проблем. Или пък някоя вечер се понатискайте и поцелувайте докато гледате някое филмче, може пък да ти дойде мерака. Simple Smile

# 71
  • Мнения: 10 816
"Омъжих се по любов" ... Каква любов ще да е тази?

# 72
  • София
  • Мнения: 17 930
платонична

# 73
  • Мнения: 10 816
незнам защо всички решиха, че е пързалка. Аз съм на 28 и на мен не ми се прави изобщо! Откакто се роди детето нямам сили да си измия зъбите(както се казва), какво остава 30мин усилени тренировки. И не ме интересува кой какви нужди има, не смятам, че трябва насила да се случват нещата. За протокола преди беше по 3 пъти на ден.

И ние бяхме така в началото, после му затворих малко кранчето, после още малко затегнах. Повечето ми познати мъже дай им - ракията, салата, мачовете. Случвало се е да пътуваме, иска и в колата. А не, прощавай, хората са измислили легло за тая работа. Иначе е кротък, ама за грях като е, работи му въображението. И в асансьор искаше, няма начин с мен. И да, вече писах, женени сме от половин година.

Я, разкажи какво е било в началото? А, кога беше това начало? Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 280
Не искам мъжа и Бела Simple Smile той ще ме поиска, ако не мен то всяка с по-високо либидо . Давам себе си за пример и говоря от мое име за да разбере по-лесно авторката, че има жени и жени. Не както си мисли тя, че всички са като нея и пуска теми за да и съчувстват. Като не става с нея, ще намери друга това е.

Общи условия

Активация на акаунт