WIZZ AIR - 31

  • 65 301
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Ще разгледам,дори може да се свържа с тях.
Предвидила съм 4-5 часа престой в Копенхаген,за по-сигурно. (има полети до Осло на всеки час-два).
Благодаря още веднъж за насоките!

# 286
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам проблем с изтеглянето на бордна карта на iPhone. В една резервация за заминаване има възможен бутон за изтегляне.  В друга резервация за връщане - този бутон липсва  - и на компютъра /има само изтегляне на HTML и PDF/  и на телефона.

# 287
  • Мнения: 1 258
Когато чекирането е направено през телефона, после може ли да се разпечата от компютър бордната карта? И обратно-ако е през компютър-да се свали на телефона?

# 288
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Здравейте! Имам проблем с изтеглянето на бордна карта на iPhone. В една резервация за заминаване има възможен бутон за изтегляне.  В друга резервация за връщане - този бутон липсва  - и на компютъра /има само изтегляне на HTML и PDF/  и на телефона.

Това е защото на летището, от което се връщаш не поддържат mobile boarding pass. Списващи тук са споделяли, че просто свалят картата в пдф на телефона, но ако имаш на лесно принтер, по-добре си я вземи на хартиен носител.

Когато чекирането е направено през телефона, после може ли да се разпечата от компютър бордната карта? И обратно-ако е през компютър-да се свали на телефона?
Можеш, като си влезнеш в профила от устройството, където искаш бордната карта - примерно - чекираш се през телефона, влизаш през компютъра в профила си и там имаш линк за картата - отваряш, разпечатваш.

# 289
  • Мнения: 759
Привет! Странен проблем имам.
На 1 Ноем трябва да пътувам от Варна за София. Сег виждам , че са ми сменили въобще цялата резервация на Лондн Лутън до София?!??! Възможно ли е? Убедена съм , че всичко беше коректно. СЕга ще влза да видя старите фактури и мейли... Отказвам я. Връщат ли парите? Дължа ли нещо? Препдолагам трябва да купя наново билет?

# 290
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! Странен проблем имам.
На 1 Ноем трябва да пътувам от Варна за София. Сег виждам , че са ми сменили въобще цялата резервация на Лондн Лутън до София?!??! Възможно ли е? Убедена съм , че всичко беше коректно. СЕга ще влза да видя старите фактури и мейли... Отказвам я. Връщат ли парите? Дължа ли нещо? Препдолагам трябва да купя наново билет?

Предполагам ,че е свързано с отпадането на дестинации, едната е Варна-София. Ако сега искате да резервирате след октомври - няма полети на сайта им. Но не може да ви пускат резервация за друга дестинация без да се съгласите, станало е грешка. Ако не ви намерят удобен полет, трябва да ви върнат парите, нищо не дължите;

Последна редакция: пт, 20 юли 2018, 14:46 от BVAR

# 291
  • Мнения: 4 413
Спират някои полети от ноември, вероятно и вашия полет до Варна.
Ако те правят промени, може да ви върнат парите без да плащате нищо.

# 292
  • Мнения: 759
Привет! Странен проблем имам.
На 1 Ноем трябва да пътувам от Варна за София. Сег виждам , че са ми сменили въобще цялата резервация на Лондн Лутън до София?!??! Възможно ли е? Убедена съм , че всичко беше коректно. СЕга ще влза да видя старите фактури и мейли... Отказвам я. Връщат ли парите? Дължа ли нещо? Препдолагам трябва да купя наново билет?

Предполагам ,че е свързано с отпадането на дестинации, едната е Варна-София. Ако сега искате да резервирате след октомври - няма полети на сайта им. Но не може да ви пускат резервация за друга дестинация без да се съгласите, станало е грешка.
Oф. точно гледам, че е така. Няма да има полети Варна-София за тази дата вече през Ноем. Съответно няма друга дата , която да ме устройва...
Резервацията е отменена. НО не мога да се ориентирам къде мога да търся дали и как са ми възстановили парите? Дали по някакъв начин се пазят еидн вид в профила ми или се превеждат по сметката, от която е купен билета? СЪжалявам, че разпитавам като пълен лаик, но понеже е служебна сметка на шефката , а не моя, трябва да знам какво да й кажа.
Едит - на мен ми трябва да се върнат по сметката й , а не да ми седят на профил.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 7 505
@ xtna007
аз не мога да съм полезна с информация как ги връщат, защото не ми се е случвало да имам такъв казус. Пишете им е-мейл да ви обяснят процедурата , ако на сайта им не е описано.

Четете тук:

Връщане на суми и компенсации

# 294
  • Мнения: 7 162
Много не е по темата, но откъде си купувате възглавничка за самолет? Магазин в София?
И кой модел са по-удобни?

# 295
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Много не е по темата, но откъде си купувате възглавничка за самолет? Магазин в София?
И кой модел са по-удобни?
Ikea, надуваеми и пестят после място в багажа.

# 296
  • Мнения: 4 413
Привет! Странен проблем имам.
На 1 Ноем трябва да пътувам от Варна за София. Сег виждам , че са ми сменили въобще цялата резервация на Лондн Лутън до София?!??! Възможно ли е? Убедена съм , че всичко беше коректно. СЕга ще влза да видя старите фактури и мейли... Отказвам я. Връщат ли парите? Дължа ли нещо? Препдолагам трябва да купя наново билет?

Предполагам ,че е свързано с отпадането на дестинации, едната е Варна-София. Ако сега искате да резервирате след октомври - няма полети на сайта им. Но не може да ви пускат резервация за друга дестинация без да се съгласите, станало е грешка.
Oф. точно гледам, че е така. Няма да има полети Варна-София за тази дата вече през Ноем. Съответно няма друга дата , която да ме устройва...
Резервацията е отменена. НО не мога да се ориентирам къде мога да търся дали и как са ми възстановили парите? Дали по някакъв начин се пазят еидн вид в профила ми или се превеждат по сметката, от която е купен билета? СЪжалявам, че разпитавам като пълен лаик, но понеже е служебна сметка на шефката , а не моя, трябва да знам какво да й кажа.
Едит - на мен ми трябва да се върнат по сметката й , а не да ми седят на профил.


Как е отменена, нали уж беше променена до София?
Като се обадите да им кажете какво да правят имате избор дали по профила или по карта да върнат парите, кажете им каквото трябва.

# 297
  • Мнения: 4
Здравейте! Имам проблем с изтеглянето на бордна карта на iPhone. В една резервация за заминаване има възможен бутон за изтегляне.  В друга резервация за връщане - този бутон липсва  - и на компютъра /има само изтегляне на HTML и PDF/  и на телефона.

Това е защото на летището, от което се връщаш не поддържат mobile boarding pass. Списващи тук са споделяли, че просто свалят картата в пдф на телефона, но ако имаш на лесно принтер, по-добре си я вземи на хартиен носител.




Благодаря! Simple Smile

# 298
  • Мнения: 1
Здравейте,прочетох всички теми,но не намерих отговор
на въпроса ми.Имам ли право на бебешка количка,синът ми е
над 2 години?

# 299
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Сега погледнах и аз. Имах резервация София-Атина-София от 01.09 до 04.09, а сега е променена на на 02.09 -05.09. Нямам никакви известия за тази промяна. Как може такова нещо? Просто променят вече направена резервация без да кажат дума, без извинете, без нищо. И вече ти се оправяй, звъни по телефони и търси варианти?!?!?!?

Общи условия

Активация на акаунт