WIZZ AIR - 31

  • 65 427
  • 735
  •   1
Отговори
# 465
  • sf
  • Мнения: 10 253
Може с дебитна карта, аз все с  такава плащам.

# 466
  • София
  • Мнения: 762
Днес има 20% намаление на всички полети и всички дестинации, ако се пътува преди 27 октомври.

# 467
  • Мнения: 4 808
Днес има 20% намаление на всички полети и всички дестинации, ако се пътува преди 27 октомври.
Много благодаря! На мен не ми е ясно отстъпката вкарана ли е в цената или посочената цена е без процент и оттам се намаля?

# 468
  • sf
  • Мнения: 10 253
Изписаната цена е с намалението. Сърбят ме ръцете да си купя , ама се боря с разума си 🤣

# 469
  • Мнения: 4 808
Изписаната цена е с намалението. Сърбят ме ръцете да си купя , ама се боря с разума си 🤣
А аз точно към края на октомври смятах да пътуваме, така че това намаление ми е добре дошло.

# 470
  • Мнения: 70
Здравейте! Какви документи са нужни за 16 годишна, която пътува без родителите си? Simple Smile)

# 471
  • Мнения: 307
В сайта ня уиз не виждам намалението;(

# 472
  • Мнения: 6 912
Днес има 20% намаление на всички полети и всички дестинации, ако се пътува преди 27 октомври.

Намалението от 20% важи само с тяхната карта Discount Club... Ние пък нямаме такава Grinning

# 473
  • София
  • Мнения: 762
Не е посочено намалението да важи само за Discount Club. Намалението е за всички, вече е калкулирано в цената и не се вижда. Върху тази цене за членовете на Discount Club се начислява допълнително намаление, което се вижда.

Редактирам, за да допълня: на страницата им във Фейсбук има пост, че са известени за проблеми при купуване на билети от днешнното намаление пореди големия трафик. Може би затова не се вижда намаление. Впрочем, за него няма обявление на сайта, аз разбрах от имейл.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 13:04 от Beretsheri

# 474
  • Мнения: 307
Оф както винаги с тази тяхна карта.
А с тази карта ако я взема аз и още 5 други за да я ползваме винаги ли трябва да сме 6мата или може без мен да пътуват другите ?

# 475
  • Мнения: 4 490
Оф както винаги с тази тяхна карта.
А с тази карта ако я взема аз и още 5 други за да я ползваме винаги ли трябва да сме 6мата или може без мен да пътуват другите ?

титулярът трябва да пътува, другите са по желание (по-точно не да пътува, а да купи билет заедно с другите)

# 476
  • Мнения: 6 912
Не е посочено намалението да важи само за Discount Club. Намалението е за всички, вече е калкулирано в цената и не се вижда. Върху тази цене за членовете на Discount Club се начислява допълнително намаление, което се вижда.


Ами при мен излиза лилаво правоъгълно съобщение, че намалението е само с карта.
Няма как тези минус 20% вече да са калкулирани в цената, защото онзи ден, вчера и днес цената на полета до Ница, който ме интересува през септември, е една и съща. Аз цяла седмица дебна вече да падне малко надолу, но цената си седи същата.

# 477
  • София
  • Мнения: 762
Съжалявам, че има проблеми, изглежда наистина нещата не са както трябва. По-горе допълних коментара си с информация за техен пост във Фейсбук.

Ето какво съм получила на имейла за днешното намаление:



С пояснение: *20% discount applies to fares including taxes and non-optional charges but excluding administration fee. This promotion applies on 22 August from 00.00 to 23.59 CET. Travel period is limited, all travel must be completed by 27 October 2018. The price applies only to bookings made on wizzair.com or on the WIZZ mobile app.

# 478
  • sf
  • Мнения: 10 253
Здравейте! Какви документи са нужни за 16 годишна, която пътува без родителите си? Simple Smile)
Паспорт или лична карта, както и декларация, че родителите й разрешават да пътува сама, нотариално заверена. После правите и няколко копия, защото си взимат при проверките, оригинала остава в нея.

# 479
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
Момичета, за полет от БГ искат ли бордната карта да е принтирана ?  Аз по навик само приложението ползвам, но с уиз не съм пътувала от много време и не знам как стоят нещата, не се заядат проверяващите ?

Общи условия

Активация на акаунт