WIZZ AIR - 31

  • 65 142
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 753
Днес има 20% намаление на цената на отделни полети - въпросните полети са отбелязани с %.

# 61
  • на село
  • Мнения: 826
Има ли вариант да паднат цените на билетите през август (до България), че не си взех, когато бяха 60 евро, а сега са над 150?

# 62
  • sf
  • Мнения: 10 125
Писах на Уиз да питам дали децата ми могат да пътуват сами и дали им трябва нещо друго освен стандартните декларации за напускане на страната. Дали отговарят бързо? 🤔

# 63
  • София
  • Мнения: 4 146
Писах на Уиз да питам дали децата ми могат да пътуват сами и дали им трябва нещо друго освен стандартните декларации за напускане на страната. Дали отговарят бързо? 🤔

Пише го на сайта им: https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za- … /detsa-i-bebeta#/

# 64
  • sf
  • Мнения: 10 125
Да, видях го, но една позната ме хвърли в размисъл, че щели да искат някакво разрешение, освен декларациите, че могат да пътуват сами и ме хвана параноя. Да не увиснат сами на летището 🤔

# 65
  • Мнения: 885
Здравейте,
След седмица ще пътуваме за първи път с Wizz Air. При онлайн чекирането има два варианта за личен документ - паспорт и национален документ за самоличност. Ще ползвам лична карта - национален документ за самоличност ли да отметна? Осъзнавам кое е логичният избор. Grinning
Ако вече е направено чекирането, как и дали мога да променя вида на документа за самоличност? Само вида, другата информация съвпада.
Благодаря ви!

Последна редакция: ср, 27 юни 2018, 08:34 от mar4ela

# 66
  • Мнения: 6 031
Здравейте,
След седмица ще пътуваме за първи път с Wizz Air. При онлайн чекирането има два варианта за личен документ - паспорт и национален документ за самоличност. Ще ползвам лична карта - национален документ за самоличност ли да отметна? Осъзнавам кое е логичният избор. Grinning
Ако вече е направено чекирането, как и дали мога да променя вида на документа за самоличност? Само вида, другата информация съвпада.
Благодаря ви!
Не се вживявайте в тези подробности.
Ще си летите без значение какво точно сте отметнали като документ.

# 67
  • Мнения: 885
Здравейте,
След седмица ще пътуваме за първи път с Wizz Air. При онлайн чекирането има два варианта за личен документ - паспорт и национален документ за самоличност. Ще ползвам лична карта - национален документ за самоличност ли да отметна? Осъзнавам кое е логичният избор. Grinning
Ако вече е направено чекирането, как и дали мога да променя вида на документа за самоличност? Само вида, другата информация съвпада.
Благодаря ви!
Не се вживявайте в тези подробности.
Ще си летите без значение какво точно сте отметнали като документ.
Благодаря Ви! И аз така се успокоявам, но досега сме пътували предимно с организирани екскурзии и с автобус, без да се ангажирам с такива детайли.

# 68
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Да, това отметнете, нац.документ е личната карта. Паспортът си е паспорт.

# 69
  • Мнения: 885
Да, това отметнете, нац.документ е личната карта. Паспортът си е паспорт.
Благодаря Ви!

# 70
  • Мнения: 22 414
Здравейте, имам следният въпрос.
Имам закупени билети за 2ма човека с WIZZ Discount Club. Титулярът обаче много вероятно няма да може да пътува.
Другият човек може ли да пътува сам и цената същата ли ще остане, или ще трябва да се доплаща на летището или преди това? И как точно ще калкулират новата цена?

# 71
  • Мнения: 4 312
може да пътува, не се плаща допълнително

# 72
  • Мнения: 22 414
може да пътува, не се плаща допълнително

Колко допълнително?  Къде го пише на сайта им.

# 73
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
Да ви следя

# 74
  • Мнения: 4 312
може да пътува, не се плаща допълнително

Колко допълнително?  Къде го пише на сайта им.

казвам НЕ се плаща

Общи условия

Активация на акаунт