ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 7

  • 18 635
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Малко офтопик, ще го метна и тука тоя линк, че оттатък всички спят. Joy Нашето Мише била певица бе, не е зле пеенето. Сладка е. Ето, ако се вземат с Тони, на семейните събирания Батко ще свири на китарата, а тя ще пее с него специално за Бамби Joy А, Дона как ти се струва?

https://www.youtube.com/watch?v=71TnbxvwXoQ&feature=youtu.be

Чух я тия дни и много ми хареса! Падам си по такава музика Simple Smile Даже наскоро пяха в любимия ми летен бар във Варна. Умрях от яд, че не бях там - ако знаех предварително, щях да си пусна отпуск.

И предложението много ми харесва Wink А дано да стане Simple Smile Много тъпо, че Димитър не свири на китарата в сериала....

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 20:33 от Анонимен

# 16
  • Мнения: 12 406
Яни, не сме я чували, но някога преди време под нейна снимка нейна приятелка беше писала, че това, което не знаем.за Диде, е че пее страхотно.

# 17
  • Мнения: 2 714
Яни, Москита ме е изпреварила, но да, информацията е косвена така да се каже. Явно тя затова в онова интервю от 2016г. се пошегува, че след като е кандидатствала и е била приета първа по успех в Худ. академия, а после и в НАТФИЗ /нали му казват театрална академия/ в музикалната академия няма да кандидатства, защото била приключила с академиите Joy

# 18
  • Мнения: 9 374
Яни, Москита ме е изпреварила, но да, информацията е косвена така да се каже. Явно тя затова в онова интервю от 2016г. се пошегува, че след като е кандидатствала и е била приета първа по успех в Худ. академия, а после и в НАТФИЗ /нали му казват театрална академия/ в музикалната академия няма да кандидатства, защото била приключила с академиите Joy

Хахах това съм чувала и аз.

# 19
  • Мнения: 2 282
Те ако им използваха всичките таланти в сериала,щяха да станат егати и надарените доктори.Зорница рисуваща и пееща уроложка,Ковачеви китаристи,Мишева и тя пее...

# 20
  • Мнения: 580
Имаме нова снимка от Диана. Тук цветът й е много хубав, стои с пепеляв оттенък, обаче пусто, не мога да я възприема така. Черното си е черно, а аз съм инат. Grinning И като гледам и тя е подхванала виното. Joy

Честно, като не е с черната коса, почти не я свързвам с Огнянова, толкова различно излъчване има

# 21
  • Мнения: 9 374
Те ако им използваха всичките таланти в сериала,щяха да станат егати и надарените доктори.Зорница рисуваща и пееща уроложка,Ковачеви китаристи,Мишева и тя пее...

Щеше да стане болница на талантите хахаха. Вергов в реалния живот също кара мотор и играе хокей, неговите таланти и двата ги ползваха.

Фчеличке, това е напълно нормално. Аз обаче и с черната коса на снимки от всекидневието пак не я свързвам с Огнянова, има съвсем различно излъчване, без значение от цвета.

# 22
  • Мнения: 2 714
И аз съм така, независимо от цвета на косата извън сериала не я свързвам с героинята. Тя, изглежда, също държи да е видна разликата между нея и Огнянова.

# 23
  • Мнения: 9 374
И аз съм така, независимо от цвета на косата извън сериала не я свързвам с героинята. Тя, изглежда, също държи да е видна разликата между нея и Огнянова.
Самата Диана в интервю подчерта, че се старае след края на снимачния ден Огнянова да изчезне от нея.

Дона, знаех си, че ще ти хареса мойта идея хахаха. Нали е за Тони и не включва Шипката, как няма. Wink Joy Toй Батко ще го научи бе, Тони ще поиска да я впечатли, да й свири на китара, когато са сами, а тя да му пее на ушенце. Grinning
Иначе и на мен ми хареса, песента не е лоша, лека и приятна е.

# 24
  • Мнения: 5 846
Искам да гледам Велислав в първокласен холивудски екшън като главният лош 😎👍✌

# 25
  • Мнения: 2 714
А защо да е лошият, Хъмбъл? Защото ти харесваш лоши или защото на него такава роля най ще му отива? Ако е второто тук веднага ще ти възразят, че има данни и за много положителен герой да изиграе JoyJoy

# 26
  • Мнения: 5 846
А защо да е лошият, Хъмбъл? Защото ти харесваш лоши или защото на него такава роля най ще му отива? Ако е второто тук веднага ще ти възразят, че има данни и за много положителен герой да изиграе JoyJoy
би се справил и с двата образа еднакво добре. Да, аз обичам лошите във филмите. 😎

# 27
  • Мнения: 9 374
Снимка номер две. Grinning Диана и костенурката (нинджа). Joy

# 28
  • Мнения: X
Дона, знаех си, че ще ти хареса мойта идея хахаха. Нали е за Тони и не включва Шипката, как няма. Wink Joy Toй Батко ще го научи бе, Тони ще поиска да я впечатли, да й свири на китара, когато са сами, а тя да му пее на ушенце. Grinning
Иначе и на мен ми хареса, песента не е лоша, лека и приятна е.

# 29
  • Мнения: X
Пак ли катери скалите бре?

Общи условия

Активация на акаунт