ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 7

  • 18 664
  • 771
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 580
А защо да е лошият, Хъмбъл? Защото ти харесваш лоши или защото на него такава роля най ще му отива? Ако е второто тук веднага ще ти възразят, че има данни и за много положителен герой да изиграе JoyJoy
би се справил и с двата образа еднакво добре. Да, аз обичам лошите във филмите. 😎
Със всичко може да се справи! ако има роля и на любовник, пак няма да го върнем 😍

# 31
  • Мнения: 9 374

Хахаха на лов за костенурки. Joy
Гледам я и не спирам да й се възхищавам колко естествено красива е - без грим (почти никакъв) и на рошаво кокче. Евала! Прекрасна е, който казва, че е прекалено обикновена да си гледа нагримираните силиконови кифли и да им се кефи. Wink

Фчеличке, така никой не би го върнал. Smiling ImpJoy

# 32
  • Мнения: 2 364
Това да не е костенурката на Mитето Stuck Out Tongue
Хъмбъл, благодаря за новата тема!

# 33
  • София
  • Мнения: 9 558
Егати и петъка, честно.

Мишева/ Галева е много готина и пеенето и гали ухото. Като ви казвам, че е супер момичето, вие, хмъц, била като лелка. Sweat

Велислав искам да играе следовател или агент от разузнаването. Много ще му приляга. Стига вече е играл лоши, терористи или психопати-откачалки.Grin

А с Диана сме от една партия, сега и аз ще си сипя розе, да изгоня спомена за безумния петък. Иначе  е прекрасна, много е красива и усмихната, а цвета на косата и е страхотен. Да не са посмели да го сменят.
Викате Диана пее, ми да спретнат един дует с Батко в следващия сезон. Мисля, че тогава ще се размажа от кеф.

Хъмбъл, жестока си, благодаря 🎻🎻🎻

# 34
  • Мнения: X
Това да не е костенурката на Mитето Stuck Out Tongue
Хъмбъл, благодаря за новата тема!

Ой, вярно, че той има костенурче Joy Което не храни много редовно Joy

Егати и петъка, честно.

Мишева/ Галева е много готина и пеенето и гали ухото. Като ви казвам, че е супер момичето, вие, хмъц, била като лелка. Sweat

Идеална е девойката!
Наздраве Cocktail

# 35
  • Мнения: 9 374
Егати и петъка, честно.

Мишева/ Галева е много готина и пеенето и гали ухото. Като ви казвам, че е супер момичето, вие, хмъц, била като лелка. Sweat

Мда, готина е Лили Гелева. А Мишева е приятна, на мен ми харесва. Ако Шипката сгафи и зареже Тони в дъжда, позволявам на Мишева да го утеши. И да е по-голяма от него няма да е нещо ново в тая болница. Joy

Днес сте на розе, а аз съм хванала купата с череши и вече ми стана тежко. Joy

# 36
  • Мнения: X
Това вече е приказка.
Млад, но опитен специализант в момент на слабост се доверява на своя ментор, позволявайки ѝ да се докосне дълбоко до чувствителната му душа...

# 37
  • Мнения: 9 374
Това вече е приказка.
Млад, но опитен специализант в момент на слабост се доверява на своя ментор, позволявайки ѝ да се докосне дълбоко до чувствителната му душа...


Днеска много ти подмазвам, усещаш ли? Joy Мразя да го правя принципно, ама за теб може.Joy

Ииии като се почне една любооов...ау ще се разтопим тука. Heart EyesJoy Не, сериозно, това би било хубаво начало на една любов, ще ми хареса.

# 38
  • Мнения: X
Абе зачудих се как си приела идеята Албена да изневери на Тони, но си викам - я си трай!

Леле, ако тоя ѝ прости бруталната изневяра, го убих! Ще го ритам от Свети Кирил до жилището му!

# 39
  • Мнения: 2 714
На тази снимка с костенурката Ди ми изглежда като момиченце направо, с този дяволит поглед Grinning Нищо общо с фаталната жена от днес сутринта.

Мишето и на мен ми харесва, а и щом може да пее все ще се впише в компанията на нашите хора. Simple Smile Трябва й един добър фризьор и е шест ScissorsGrinning

Мда, готина е Лили Гелева. А Мишева е приятна, на мен ми харесва. Ако Шипката сгафи и зареже Тони в дъжда, позволявам на Мишева да го утеши. И да е по-голяма от него няма да е нещо ново в тая болница. Joy

Днес сте на розе, а аз съм хванала купата с череши и вече ми стана тежко. Joy
Яни, ми тя и Зорница е по-голяма от Тони, ама той се влюби в нея, значи не е никакъв проблем Joy

# 40
  • Мнения: 9 374
Абе зачудих се как си приела идеята Албена да изневери на Тони, но си викам - я си трай!

Леле, ако тоя ѝ прости бруталната изневяра, го убих! Ще го ритам от Свети Кирил до жилището му!

Трай си, трай си, ама не можа хахахаха.
Е, аз винаги си имам едно на ум, ама за изневяра май не съм говорила по принцип, просто ще си го зареже момичето.

Еми не е проблем, в модерно общество живеем. Joy Според мен прическата й прави лоша услуга, изглежда доста възрастна с нея, а и начинът на обличане също. Ако я променят малко няма да сбъркат. Щом е била специализант на Мазов, значи не е колкото него примерно.

# 41
  • Мнения: 2 282
Зорница си му е бая какичка на Тони, така че него явно възрастта не го притеснява. Имаше мерак кака да го отрака, а тя взе че отрака батко. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 9 628
Пууу, най-после успях да се включа Grinning
Морска съм, слава богу намерихме хотел,защото някои хора не бяха резервирали, а иначе с претенции да е на плажа Unamused. Вечеряхме и явно с Диана сме на една вълна за алкохола днес - и ние пихме розе Grinning

Диана е повелителка на животните, очарова ме любовта и към различните животинки Blush

Един квартет да свормират с Мишева, давам Банбини на нея Bowtie

# 43
  • Мнения: 9 374
Зорница си му е бая какичка на Тони, така че него явно възрастта не го притеснява. Имаше мерак кака да го отрака, а тя взе че отрака батко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Хахаха такава жена като нея така щеше да го отрака, че щеше да се олюлява по коридорите после, замаян от грешната Зорница. Joy

# 44
  • Мнения: 9 628
Зорница си му е бая какичка на Тони, така че него явно възрастта не го притеснява. Имаше мерак кака да го отрака, а тя взе че отрака батко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Хахаха такава жена като нея така щеше да го отрака, че щеше да се олюлява по коридорите после, замаян от грешната Зорница. Joy
Черният дроб още тогава щеше да сдаде багажа, цяло заметресение щеше да е за него подобно преживяване с нея Wink Joy

Общи условия

Активация на акаунт