Алергия

  • 4 900
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 379
Отговорих с не, но това е "засега" тъй като все още не яде почти никакви твърди храни.

# 46
  • Мнения: 3 379
Цитат на: pretty_witty
И двете ми деца са силно алергични към всички основни храни - ориз, царевица,пшеница, моркови, ябълки, мляко, яйца, месо, ядки, банани, домати, кайсии, праскови. Още към домашен прах, котки, кучета, коне и охапване от насекоми.


Извинявай, но това шега ли е? Наистина ли имат такива алергии... ? Не ти завиждам, ако е така.

# 47
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Liorena
Ами "не" категорично, нито пък има наследствена обремененост нито в моя род, нито в рода на мъжа ми.

И изобщо си мисля, че доста спеекулират лекарите като лепват на всяко второ дете - алергично към еди какво си.

Еми това може да се разбере само чрез изследвания, а все си мисля, че повечето педиатри поставят диагнозата - алергия - без много да са наясно.

не знам защо така ми се струва Thinking  Thinking  Thinking


Има нещо вярно, защото ние като имахме проблеми с кърменето (не искаше да яде особено), веднага джи пи-то ме запрати към гастроентеролог със съмнение за алергия към белтъка, а Гошко беше само на кърма. Добре, че частната ни педиатърка ме посъветва да не ходя...

Според мен също като не знаят какво да ти отговорят педиатрите и ти лепват алергия.

# 48
  • Мнения: 1 264
ДА Imp мляко, ядки, домати , сенна хрема , прах , пясък / живеем на морето , но на плаж не можем да ходим / ,охапвания от насекоми май само към котки и кучета няма.

# 49
  • Мнения: 470
Не, не е шега. Това се доказа от кръвния тест - направих го на своя глава и се оказа, че подозренията ми са били основателни. Иначе нашата педиатърка нямаше никакво обяснение за поредицата вирусни пневмонии. А като започнаха и астматичните пристъпи, тогава се усетих и спрях захранването с твърда храна. Само и единствено на кърма - ве4е 15 месеца и денонощно чистене. Слава богу ефект има - дори и ако прояви интерес към някоя алергенна храна, му я давам. Ако стане реакция - давам противоалергични и това е. Дори и чистенето ве4е започнахда поразреждам.

# 50
  • Мнения: 3 379
Цитат на: pretty_witty
Не, не е шега. Това се доказа от кръвния тест - направих го на своя глава и се оказа, че подозренията ми са били основателни. Иначе нашата педиатърка нямаше никакво обяснение за поредицата вирусни пневмонии. А като започнаха и астматичните пристъпи, тогава се усетих и спрях захранването с твърда храна. Само и единствено на кърма - ве4е 15 месеца и денонощно чистене. Слава богу ефект има - дори и ако прояви интерес към някоя алергенна храна, му я давам. Ако стане реакция - давам противоалергични и това е. Дори и чистенето ве4е започнахда поразреждам.


Ох, звучи ми като в кошмарен сън. Дано се оправите. Извинявай ако съм ти прозвучала невярващо, но ти си изброила едва ли не най-слабо алергизиращите храни...

# 51
  • Мнения: 2 693
Отговорих с "НЕ", защото дори и да е имал /към белтъка на кравето мляко/, в което аз малко се съмнявам, отдавна я няма.

# 52
  • Мнения: 1 210
Има
към белтъка на кравето мляко, а след лечение с антибиотик се активираха и куп други.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт