Звездни компромати - част 368

  • 76 206
  • 740
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 277
На тая ѝ хлопа дъската....Как може да си изцопаш такива уста...Харесва ли се такава....Въобще не я знам коя е дори.

# 706
  • София
  • Мнения: 8 141
Мен веждите вити гайтани ме впечатлиха повече.

# 707
  • Мнения: 1 050
Добре бе, тая Лиляна, нали вчера роди? Що не седне малко на тоя задник и не си гледа бебето ми хукнала на апаратни процедури?! Много ми е анти!
https://www.instagram.com/p/Bkmfh_yBCT6/?utm_source=ig_share_she … hid=1d8drp232pu9z

Под всяка снимка има рекламен таг. Добре, че поне на тази с бебето се е осъзнала... Rolling Eyes

# 708
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439

Започва да прилича на Есмер, а беше много различна. Но явно такъв му е типажът - големи, кръгли и ококорени очи, и съответно и уста, нос почти липсващ ... Вежди в изобилие Flushed

# 709
  • Мнения: X
Есмер беше с Джизъса, а туй чудо е с Божинката.

Божке, колко неща научих покрай тази тема - все важни и полезни!

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 612

Започва да прилича на Есмер, а беше много различна. Но явно такъв му е типажът - големи, кръгли и ококорени очи, и съответно и уста, нос почти липсващ ... Вежди в изобилие Flushed
Да се чувства изобилието!

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 3 567
Есмер беше с Джизъса, а туй чудо е с Божинката.

Божке, колко неща научих покрай тази тема - все важни и полезни!
И аз. Чувствам се грамотна!

# 712
  • Мнения: 5 008
Как се харесват е тези веждаци и джуки не ми е ясно! Като карикатура са.

# 713
  • София
  • Мнения: 23 109
Ако недай си боже, ми се наложи по някакъв повод на комуникирам лице в лице с подобен караконджул като госпойца Дол или подобна на нея, ще се попикая от смях. Joy

# 714
  • Мнения: X
Бе забелязвам все повече подобни караконджули по улицата, включая и в градския транспорт! Аз (отново покрай темата) вече съм запозната с разните ми интервенции и вещо отбелязвам наум де що е пипано. Тенденцията е че някой почне ли да се окепазява, няма спирка и никога не се ограничава до едно нещо.

# 715
  • Мнения: 2 199
То и тук има запътили се с пълна сила на там 😉

# 716
  • Мнения: 920
Някои вече ги чакат "там" да ги посрещнат запътилите се.

# 717
  • Мнения: X
Сюзън Сарандън не мислех, че е вече на 71. Арестувана е на уличен протест срещу Тръмп. Нещо в отговор на надписа върху якето на Мелания.
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/06/29/1414554/768x.jpg?_=1530280165

# 718
  • Мнения: X
71???
Чудесна е Simple Smile

# 719
  • Мнения: 6 304
Дж.Робъртс в Хавай. На Роузи баба и....знаете си.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт