Проблем с пети

  • 6 968
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Това е химически пилинг, следователно е агресивен към кожата. Не мисля, че е добра идея да подлагаш бенките на него. Но аз не съм специалист.

# 31
  • Мнения: 2 560
Здравейте😊,
Не съм по темата с чорапките/ имам купени един комплект, но така си седят/, но  да кажа аз какво решение намерих за проблема с грубата кожа на петите. По принцип лятото винаги петите ми стават много сухи. Мазала съм ги с какво ли не, резултат някакъв, но временен. Пили и пемзи имах по едно време всякакви. Същата работа. Открих случайно регенериращия крем- вазелин на Биле против подсичане и изгаряне. Купих го всъщност за малкия, ама него така и не го намазах. Ама пък си мажа краката с кремчето и в по- добро състояние не помня да са били😊. Освен това ухае на рози и попита идеално. 

# 32
  • Мнения: 2 054
Frowning1Frowning1
Това е химически пилинг, следователно е агресивен към кожата. Не мисля, че е добра идея да подлагаш бенките на него. Но аз не съм специалист.
Да предполагам си права, жалко , можеше да е решение на този мой дългогодишен проблем Disappointed Relieved

# 33
  • Мнения: X
Здравейте,
От 10 години, след първото раждане, ми се появи този проблем с петите. Постоянно ги подържам, мажа с разни кремове, но всичко е временно. Отдавна чувам добри отзиви за тези чорапки , но имам малко притеснение- на единия крак имам две бенки ( те са тъмни, не са надигнати)  точно отдолу на стъпалото. Знам от дерматолог, че по принцип трябва да се следят  и заради постоянно търкане по обувките се водят опасни, притеснявам се как би им се отразило такова излющване . Има ли някой опит с това или да не си правя експерименти ?
На левия си крак също имам бенка и то доста голяма точно на възглавничката на стъпалото, като дете дори си ходех боса не съм имала проблем. Тези чорапки  ползвам 2 пъти  през лятото не е имало проблем.

Последна редакция: сб, 07 юли 2018, 16:48 от Анонимен

# 34
  • София
  • Мнения: 12 006
Здравейте😊,
Не съм по темата с чорапките/ имам купени един комплект, но така си седят/, но  да кажа аз какво решение намерих за проблема с грубата кожа на петите. По принцип лятото винаги петите ми стават много сухи. Мазала съм ги с какво ли не, резултат някакъв, но временен. Пили и пемзи имах по едно време всякакви. Същата работа. Открих случайно регенериращия крем- вазелин на Биле против подсичане и изгаряне. Купих го всъщност за малкия, ама него така и не го намазах. Ама пък си мажа краката с кремчето и в по- добро състояние не помня да са били😊. Освен това ухае на рози и попита идеално. 


В ДМ/Лили дали го има или само в аптеките?

# 35
  • Мнения: 8
Здравейте отново!
Резултът беше супер...
Парасофтин ли пробва?

Да

# 36
  • Мнения: 2 560
Аfrodita, аз го купих от един магазин в Бг, който нито е дрогерия, нито е аптека, ами е пълен сбирщайн- продават мебели, козметика, домашни потреби, какво ли не. Нямам представа дали го има в ДМ, но в аптеките, които продават и козметика, ще го има със сигурност 😊

# 37
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Китайските не вършат никаква работа. Така и не се обелих със тях, грам кожа не падна.
За тези говоря.
https://spestete.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%84%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D … %D1%82%D0%B0.html

Единствения крем който ми помага на мен е  този,но вече не го намирам никъде -мисля че е спрян от производство.
https://apteka.framar.bg/30021929/%D1%88%D0%BE%D0%BB-%D0%BE%D0%B … 0-60-%D0%BC%D0%BB
Ползвала съм  и всички останали по-нови на Шол,не-не са като показания и не вършат същата работа.Общо взето при мен  явно работят продукти със киселини и то по-висок процент или количество във състава.Кремовете със  глицерин,урея и др. -не работят добре за мен.
Ще пробвам Парасофтин сега, надявам се  да  не са като китайските.

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 18:04 от Kaisia

# 38
  • Мнения: 426
Frowning1Frowning1
Това е химически пилинг, следователно е агресивен към кожата. Не мисля, че е добра идея да подлагаш бенките на него. Но аз не съм специалист.
Да предполагам си права, жалко , можеше да е решение на този мой дългогодишен проблем Disappointed Relieved

Здравейте,

не съм пробвала чорапите, не мога да кажа мнение за тях. Купувам си (от интернет) течността, за този химически пилинг. Мисля, че това е решение при бенки по ходилата. Нанасям течността върху памук / марля, увивам ходилото с него и престоявам мах.30мин. Кожата след това е мека и някакси разградена (не знам как да го опиша). Веднага след това стържа кожата.
Течността, от която съм много доволна е тази:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 22:12 от Potrebitelka1

Общи условия

Активация на акаунт