Ще простите ли изневяра?

  • 12 594
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 179
Май няма да мога да забравя,а това неминуемо ще се отрази на отношението ми.А прошката включва положително отношение към този ,на когото сме простили.Ще си загубя доверието и ще ми трябва много,много време.До сега не съм имала повод за подозрение в изневяра,така че няма как отговорът ми да е обективен.

# 16
  • Мнения: 959
Аз съм го питала и ми е казвал Да, но да не си помислям да го правя... И си мисля, че наистина би го преглътнал, но после аз как ще се чувствам...

Да , ама на пазни приказки всички са много добри, но ако някога се случи в действителност едва ли ще простят.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да, ще простя.Никой не е застрахован от това, не знаеш хормоните кога и как ще те чукнат.По-скоро се чудя дали на мен мъжът ми би простил изневяра Confused

# 18
  • Мнения: 5 790
Естествено, че ще простя. На всеки може да се случи, дори и в най-добрите семейства. И не бих се чувствала добре ако се случи на мен и не ми простят.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
А какво по-точно разбирате под да "простите"?
Да останете с този човек, привидно все едно нищо не е било, колкото и да ви боли.
Да забравите и наистина нещата да си вървят по-старому.
Да, кажете, че прощавате, но неминуемо да се връщате към темата и да човъркате?
Или нещо друго?

# 20
  • Мнения: 1 202
Определено НЕ!

# 21
  • Мнения: 483
НЕ, НЕ БИХ МОГЛА, и дано не ми си случва Praynig, защото имам чувството, че бих се смазала! Аз също не бих изневерила. Но никой не е застрахован и не знае на каде ще го завъртят нещата. И все пак дано не ми се случва #2gunfire

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не мога да дам категоричен отговор...зависи от много неща- защо, с кого, колко пъти, в какво състояние и т.н. Не мого да кажа "да" или "не", защото човек никога не знае докато не му дойде до главата... дано не се случва... Praynig

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не знам. Зависи от много неща.

# 24
  • Мнения: 2 180
ДА, бих простила,защото мъжете са слаби,а сред нас има много ку_ви, дето пред нищо не се спират, за да имат някой мъж /дори и женен/.
Ако се разкайва ще го разбера-човешко е. Пък и като имам толкова красив мъж, как да не мисля по този начин. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 760
Зависи.
Дали е случайна или има и чувства. Дали си е признал или го разбирам от другаде...

# 26
  • Мнения: 8 917
Винаги съм била на мнение, че аз не бих могла! И дано не ми се случва да ме изпробват...Но мисля, че много зависи и от мъжа до теб...
Peace

# 27
  • Мнения: 2 657
Зависи от много неща Peace
Бих простила,на всеки може да се слу4и ;-)4овешко е все пак Mr. Green

п.п.Стига да няма 4увства

# 28
  • Мнения: 5 103
Зависи от много неща, може да простя, може да не, може да си го върна.
Незнам как ще реагирам.

# 29
  • Мнения: 409
Да, ще простя!  Peace Нищо не се знае, може и мен да ме "треснат" хормоните ... , а ми се иска Съпруга ми да ми прости, ако стане това!  Crazy
"Разбиването" на семейство не е наказание само за изневерилия, а за всички! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт