НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене част, 122

  • 63 453
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 617
Метформин, лекарство за ИР.
Благодаря!

# 706
  • София
  • Мнения: 2 995
Red violet, не мисля, че имам алергия. Просто без слънцезащита се чувствам по-добре. Вече няколко години.

# 707
  • Мнения: 5 279
Оф топик - и аз спрях да ползвам и си харесвам повече кожата без слънцезащитни кремове.

# 708
  • Мнения: 9
В кауфланд кокосовите орехи често са развалени, защото не ги държат в хладилник.
Затова ги чупя още на паркинга и ме зяпат странно.  Ако са гадни веднага им ги връщам.
Чупя ги като ги увия в торбичка  и ги блъсна в асфалта.
Така де, няма да им купуваме боклуците!!

# 709
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 916
Кокосов орех съм купувала един път от Кауфланд и вътре миришеше на бъчва. Повече не повторих с експеримента кокос.

# 710
  • Мнения: 14 797
Благодаря за отговорите. bouquetРадвам се,че става и със заквасена сметана.Днес ходих до лидл,какво ли не гледах и ПАК забравих да погледна за течна животинска. Banghead

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Авокадото в хладилник ли съхранявате?

# 712
  • Мнения: 35 199
Аз държа авокадото извън хладилник. Купувам твърдо и чакам да узрее ( омекне)

# 713
  • Мнения: 39 740
Ох, трябва да дам още един шанс на авокадото.....

# 714
  • Мнения: 1 278
Авокадото и заквасената сметана ги приложих в плънка заедно със сиренце, жълтъци от сварени яйчица, чесън и подправки, с която напълних разполовените белтъци.

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 162
записвам се да следя,нова съм в тази тема,а започнах и аз да храня по диетата...до колкото мога Simple Smile

# 716
  • Мнения: 131
Здравейте момичета, да се представя и аз. Следя ви от повече от месец, но от три седмици съм стриктно на режима. С едно изключение - половин парче торта по повод рожден ден.. преди два дни.. реших, че го заслужавам и слава богу не ми се отрази.
За тези, които може би все още се колебаят в резултатността на режима: - 6.5 килограма, но всъщност много повече в мерките: -  8 см талия и десет ханш.. за съжаление и бюста ми се стопи, но ще го преживея Simple Smile Няма я двойната брадичка, нито подпухналите бузи и се чувствам чудесно Simple Smile Благодаря ви, че ви има :*

# 717
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте Simple Smile

# 718
  • n/a
  • Мнения: 3 341
По темата за витамин Д от предишните страници:
https://www.bb-team.org/articles/4614_ednogodishen-eksperiment-s-vitamin-d

Слънцето не е достатъчно. Хубаво е да взима като добавка.

# 719
  • Мнения: 9
Здравейте понеже съм нова тук и няма как да изчета всички темички много ще се радвам ако споделите резултатите си и времето за тяхното постигане Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт