Спам тема (последноюнска) 25.06. - 01.07.2018

  • 10 014
  • 142
  •   2
Отговори
# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Бляк. Откраднаха дъгата от децата Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 10 703
Добро утро.
Прочетох за романтичния подарък - салам Камчия ( с чесън е вътре ) и се разнежих. Стана ми едно мило и драго. Ей това се казва мъж - Гугълчето е уцелица 6 от тото-то. Какви са ми тез работи бонбони, шоколад, вино ...яяяяя едно саламче Камчия, че може се пръжне на тигана с яйчица Wink Мммм спомени от детството. Днес ми е ден за култура - ще обикалям книжарниците, дано да не вали. Ай лек и спорен ден. Джу, внимавай с мъжете и не ги стресирвай. Ако се появи Кика да каже как е почивката, че ми е любопитно в този потоп какви ги върши на морето.

# 92
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
От утре до неделя гей общностите ще превземат града. Няма подмината улица - навсякъде е украсено със знамената им. Щом и кварталната аптека си е облепила витрината...
Ама пък едно им признавам  - веселят се качествено. И нямат нищо общо с прайда, де върви в София.

Абе забавляват се ... това забавление ли е да не смееш да пръднеш? Simple Smile

# 93
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Аууу, че сиии... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ей сега ще скочат някои защитници, да те обвинят в нетолерантност.

# 94
  • Мнения: 11 505
Още съм у СофЯта, Лане... утре сцепвам мракЪ и ще докладвам... сестра ми е вече там и времето си е супер, а тук вАли....

# 95
  • Мнения: 10 703
Кико, губиш ми са по тъч линията нещо. Идвай тука да ма пазиш от Джу, че иска да сложи в буркан с формалдехид на лавицата до книгите си моите кайсийки. Дет са вика сичко да е на медицинска тематика и стил с немски привкус от 1860-та. Така че, ку обичаш наминавай по-често, моля !

# 96
  • Мнения: 11 505
Аз ся нали праа мускулЕ, шта пазя, я!!! Hands Muscle Кайсийките са най-добри кат поомекнат.... у формалдехид не стават за ядене, па и за гледане също тоже!

# 97
  • Мнения: 10 703
Кико ти ся ко - искаш да кажеш, че требе ми поомекнат кайсиите ли ? Дан чувам таквиз думи по адрес на кайсиите ми ! 

# 98
  • Мнения: 11 505
Ъъъъъъъъъъ... ми аз твърди не ги ям... Laughing Истината е, че съм алергична и ФъоПще не ги ям Grin

# 99
  • Мнения: 10 703
Епа аз за това се обръщам към теб за помощ за опазване на кайсиите ми. Щото Джу нещо намекна че мое да ми тегли една ножица и ... клъц. После ще ме слушате с фалцет !

# 100
  • Мнения: 11 505
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран

# 101
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран
Докато има език и 10 пръста - не е инвалид!!! Joy

# 102
  • Мнения: 10 703
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран
Докато има език и 10 пръста - не е инвалид!!! Joy
На фона на отрязани кайсийки това си е направо черен хумор !

# 103
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
На фона на отрязани кайсийки това си е направо черен хумор !
М, чи къв друг да е?! Аз съм си такъв идиот Joy

# 104
  • Мнения: 10 703
Добро утро.
  Джу, мислех тЪ за сочна прасковка, а ти сЪ самоопределяш като идиот. Лошо сестро, лошо ти е повлияла командировката. Требе и жартиери да сложиш ( ама не от червата ми ), че по-бърже да влезеш у формата на мъжелемачка ! 

Общи условия

Активация на акаунт