Спам тема (последноюнска) 25.06. - 01.07.2018

  • 10 003
  • 142
  •   1
Отговори
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Хайде, спамъри, да се разпишем и през последната юнска седмица.

# 1
  • Мнения: 15 619
Записсссссссвам се. Grinning
И отбелязвам, че е обидно направо да се наричате спамъри. На седмица по десет измъчени страници се изписват.Blush

# 2
  • Мнения: 10 699
Тъкмо се бях замислил, кой полива на Джу-то росянката, щото много тишина има около нея.  Ще излезе, че тя е горда притежателка на Drosera burmannii

# 3
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Записсссссссвам се. Grinning
И отбелязвам, че е обидно направо да се наричате спамъри. На седмица по десет измъчени страници се изписват.Blush

на къде отива този свят Simple Smile

# 4
  • Мнения: 15 619
Нанийде, разбира се. Joy

# 5
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
стриитарт Simple Smile

# 6
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Дребни пари и мек маркуч всеки може да извади. Мерси на таквиз градинари Joy

# 7
  • Мнения: 10 699
С твърд маркуч не можеш да вземеш завоите в градината - нарушава се целостта на лехите !

# 8
  • Мнения: 15 619
Лане, да те посъветвам нещо важно. Набери си от някоя градинка пресъхнал невен и си го посей. За босилека не мога да помогна. Много си надалеч... Ама същия съвет сработва, да знаеш.
Айде, лека ви.

# 9
  • Мнения: 10 699
Луничке босилека върви. Невена ще го прежаля. Ся съм фърлил око да ида си набера от розмарина на съседа, че ми требе за едни пържолки.

# 10
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Уф, и днес голям мор. Разходих кучето, сега заминаваме и двамата в банята.
Сега е само за:

# 11
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Не се ли появиха нови звезди докато ме нямаше?/Много закътани сме...или никой не смее да се вреди? Joy

# 12
  • Мнения: 15 619
Не се ли появиха нови звезди докато ме нямаше?/Много закътани сме...или никой не смее да се вреди? Joy
По-скоро сме на дупенцето на форумската география. Joy
На закътано.

# 13
  • Мнения: 9 571
Толкова сме забутани, че даже и аз не видях , че вече пишете тук Joy Не знам какво съм чела, ама сега ми излезе при новите теми, хич и не знаех, че има Thinking Уж сезон за отпуските, а аз бачкам като луда, малко пишете и пак не мога да ви смогна.  Crossing Arms Така и така съм наминала, какво пием тази вечер? Laughing

# 14
  • Мнения: 15 619
Аз съм на мляко с мед. Joy
Наздраве!

# 15
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Студено пепси си сипах. Едва сега почна да се скрива слънцето, живее се Wink. Хубавото е, че колкото и жега да е през деня, винаги има ветрец и вечер температурите си падат.

# 16
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Аз още не мога да се наспя след КОНЦЕРТЪТ.

Лека нощ!

# 17
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
ДУ

Simple Smile

В магазина за телефони:
- Работили ли сте с Андроид?
- Виж к'во, баце, бил съм дваЕсЕ гОдини У Кремиковци и сА сЕкви изродЕ съм рАботил там!

# 18
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832

# 19
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Тия дни бях в София и срещнах, много, изключително много и  силно впечатляващи минувачки по улиците  . Прическа тип "каска", ноктопластика с камъчета, висок ток и нацупени джуки...Масово в кифленски вид, и мъжете са  по анцузи, колкото по-ниско челото, толкова по- дизайнерски анцунга...ужаст. Кво му става на тоя нароТ...аз ли увехтях... newsm78

# 20
  • Мнения: 15 619
Аз по рождение съм си овехтяла, тъй че не знам...Grinning

# 21
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Аз по рождение съм си овехтяла, тъй че не знам...Grinning
Ще проверим, и ще ти кажем... hahaha

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 12:56 от midkoo

# 22
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Този колорит у Люлин ли е видян?

# 23
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Ми мотах се около ВМА (там как се води не знам)и младостите, околомръстното...
Що? В различните квартали, различен ли.е.контингента?  4470

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 13:00 от midkoo

# 24
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Ми мотах се около ВМА (там как се води не знам)и младостите, околомръстното...
Що? В различните квартали, различен ли.е.контингента?

В Люлин е цвета на нацията Simple Smile

# 25
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Около болниците не съм виждала кифльоци. Само докторчета  Mr. Green Явно всеки вижда избирателно Whistling Joy

# 26
  • Мнения: 10 699
Джу, ти ся за доктор ли дебнеш ? Зема да запиша една медицина Stuck Out Tongue

# 27
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Трябва и докторски скалп да имам, закачен на пояса си Joy

Ти сигурен ли си, че искаш да се забъркаш в предизвикателството Джулая?! Не знаеш кво те чака. Гледай как се плашат мъжете Joy

# 28
  • Мнения: 10 699
Таз годишния филм как се казва " За едно докторско тупе повече " ?
В момента така ми пушат ушите, че изобщо не ми е до авантюри. Направо ми иде за взема един кол и някой хора да им обесня от де изгрява слънцето. Баси тъпите парчета дето ги има - овни да бяха щяха да ме разберат !

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Таз годишния филм как се казва " За едно докторско тупе повече " ?
Ти пък. Това е таз месечният сериал Joy Joy Joy

# 30
  • Мнения: 10 699
   Така, ако някой все още пита защо няма доктори в България и защо не се задържат тука, да погледне скалповете на колана на Джу и да си направи изводите. Спокойно мога да заявя, че моя перчем не се вее на този колан или около него ... поне за сега де ...

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
  Така, ако някой все още пита защо няма доктори в България и защо не се задържат тука, да погледне скалповете на колана на Джу и да си направи изводите. Спокойно мога да заявя, че моя перчем не се вее на този колан или около него ... поне за сега де ...
Joy Ма верно ще ми излезе име на мъжемелачка...а в това време скелетите в гардероба тъжно потракваха "така е, така е" Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 10 699
   Мъжемелачката, Повелителката на еднооките смоци, Способната градинарка с мекия маркуч с ниско налягане, Властелинката на месоядната роза, дами и господа, моля вашите аплаузи за Малкото Перо с Голямата томахавка !
  Тука требе се сервира следобедно кафе, ама не е уместно да прекрачвам забранената зона и да скъсявам дистанцията инак кайсиите ми ша са веят на вятъра кат тръни в равно поле ...

# 33
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
На всеки 100 любовника...на 1 му оставям едната кайсийка. Хватката е да нацелиш да си номер 100...или 200 Joy

# 34
  • Мнения: 10 699
   Нещо сметката не ми излиза. начи ако съм номе 100 , то ако реша да повторя и номер 200 да съм, пак оставам без кайсии. Аааа не, ще си запазя кайсиите. Да жертвам ценен плод за нещо, за което съм чувал че е хищно и на всичко отгоре е опацно за здравето ми - неее !
   Требе питам Кика за странично мнение, ама тя ся сигурно сменя гуми и не и е до кайси и бакалски сметки.

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Споко, бе. Ще ти дам от моите кайсии Joy

# 36
  • Мнения: 10 699
Ти ся ко кат имаш кайсии, сакаш да затваряме компоти ли ?

# 37
  • Мнения: 15 619
Ама гледам, компоти се варят вече. Мътни компот- страсти са ви натиснали. Щом имате мерак, `начи сте добре.

# 38
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
по темата Simple Smile

# 39
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ти ся ко кат имаш кайсии, сакаш да затваряме компоти ли ?
Ти луд ли си?! Ще хабиш кайсиите за компоти?! Знаеш ли каква хубава кайсиева ракия ще стане Joy Ммм...

Щом имате мерак, `начи сте добре.
Аз съм с 34.7, ама нали меракът умирал последен Joy

# 40
  • Мнения: 10 699
Аха, сакаш да искараш дестилат, квинтесенцията от кайсийките.  Ех че мераклийка таз Джу. Ама то за това трябва внимателен подбор на плодовете, да се маха загнилото, чисти се от костилките, добавя се точна пропорция захар Wink Ама като облечеш бялата манта и се курдисаш по токчета пред бидоня не се съмнявам, че ще имаш добър матрял. Само не слагай жартиери дан прекипи !

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
по темата Simple Smile

Скрит текст:

Не посмях да го пусна това. Иначе голям смях падна, когато за пръв път го гледахме.

Жегата продължава. Обещаната разходка я поотложихме, докато малко поне намалее тоя пек.

# 42
  • Мнения: 15 619
Аз ще го гледам довечера. По работни причини.Grinning

# 43
  • Мнения: 10 699
Честно казано, понякога се чудя дали някой хора имат абсолютна липса на нерви или са пълни пердета ! 
Май ще си отворя компот от прасковки Simple Smile

# 44
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Не посмях да го пусна това. Иначе голям смях падна, когато за пръв път го гледахме.

По едно време си тананиках дома любимото соло от парчето "помияра го бара" ... та за малко да се разведа и да ме изгонят Simple Smile

# 45
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
По тукашното радио въртят често едно парче.  С мъжа ми редовно му заменяме припева с: "Оооо, дайте ми пушката...".
Сега се чудя дали тая песен да я качвам на флашката с музика за пътуване Wink

# 46
  • Мнения: 10 699
По тукашното радио въртят често едно парче.  С мъжа ми редовно му заменяме припева с: "Оооо, дайте ми пушката...".
Сега се чудя дали тая песен да я качвам на флашката с музика за пътуване Wink
Ако ще вземаш и пушката с вас на пътешествието  - защо не ?

# 47
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
По тукашното радио въртят често едно парче.  С мъжа ми редовно му заменяме припева с: "Оооо, дайте ми пушката...".
Сега се чудя дали тая песен да я качвам на флашката с музика за пътуване Wink

дай линк Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 962
Аз си налях питие и веднага се сетих за вас. Grinning Ей само с пиене ви асоциирам начи. Grinning
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи, вече очаквам да засека punchinello. Grinning

# 49
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Ха, ще дам, ма ако знам кой я пее. Мъж е. Често я въртят, но никога не съобщават името на изпълнителя.

# 50
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Със всеки андроид( а може би и с Макинтош - Айфоня на хамерканцити)може да се изтегли приложението "shazam" само секунда две да чуе от песента и ти показва как се казва и кой я изпълнява.

# 51
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи
Ако подтичкваш с мини секси екипче Joy

# 52
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи, вече очаквам да засека punchinello. Grinning

Ще е трудно ... ние се отправяме на изток ... в западния чак след 10ина дена Simple Smile

Тия дни в Западния е пълно с колоездачи
Ако подтичкваш с мини секси екипче Joy

Без екипче ще ѝ върже със сигурност Simple Smile

# 53
  • Мнения: 6 962
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи
Ако подтичкваш с мини секси екипче Joy
Чак мини... тия дни в София времето е библейско. Grinning
Нали студените месеци в годината имат Р в името - добре, че Рюни свършва скоро. Grinning

# 54
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи
Ако подтичкваш с мини секси екипче Joy
Чак мини... тия дни в София времето е библейско. Grinning
Значи тичаш наметната с родопско одеало Joy

# 55
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Скрит текст:
Тия дни в Западния е пълно с колоездачи
Ако подтичкваш с мини секси екипче Joy
Чак мини... тия дни в София времето е библейско. Grinning
Значи тичаш наметната с родопско одеало Joy

... и шнорхел Simple Smile

# 56
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Еее, ние се гласим за жеги, ама май трябва да слагам зимните якета в багажа. Дано се оправи времето, докато се приберем в България.

# 57
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
тей кат стане ...

# 58
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Положението е такова Joy

# 59
  • Мнения: 10 699
Положението е идеално - сутрин замръзнала - значи трябва да се стопли булката- бодваш и реотаня. През деня каквото било - било. Прибира се мокра - айде пак на реотаня да изсъхне. Чудесно време !

# 60
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Уф, голямо търчане пада тия дни. Направо без крака останах. Ш`а взема да си разваля идеалната кълбовидна фигура `начи.

# 61
  • Мнения: 10 699
Ако продължавате с постерите в този дух, вече ще ви локализирам по облака виненки !

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Бая ветровито при нас днес, та облакът го няма Wink.

# 63
  • Мнения: 10 699
Тогава по миризмата на алкохол ще се оправя Wink

# 64
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тогава по миризмата на алкохол ще се оправя Wink
Ма ний са къпем....чат-пат Joy

# 65
  • Мнения: 10 699
Споко, в тоз дъжд къпането мое ви се размине ! Джу, ти си лесно откриваема - там дето немат кайсии или има умрели смоци - начи Джу е минала тъдява. Между другото , Кика щеше да оди на море, ама покрай тези дъждове ... явно се суши на некой клон.

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Баа... да харча топлата вода. Вън, на дъжда и готово! Wink
Вчера от 30-тина градуса за 15 минути станаха 17 градусите. Добре, че сме му свикнали на времето с тия резки промени.

Лане, кат не щеш пиенье, мога да почерпя с торта. Таман се поФалих в една друга тема Smile.

# 67
  • Мнения: 10 699
Ми колко му е - вън вали, закачаш пешкира под навеса и излизаш на дъжда с едно сапунче ... ама требе и една тривка, за да махнеш шарките на чорапите отпечатани по краката.
    И на торта кълва, ама не казвай на Джу, че мое ме издебне дорде похапвам и после ...

# 68
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, ти си лесно откриваема - там дето немат кайсии или има умрели смоци - начи Джу е минала тъдява.
Е, голяма работа....едни кайсии. Ми кат не си ги ползват - за кво са им? Да ме подлъгват, че насреща има.мъж Joy

    И на торта кълва, ама не казвай на Джу, че мое ме издебне дорде похапвам и после ...
Споко, бе. Няма да ти вадя око Joy

# 69
  • Мнения: 10 699
Споко Ежко, казал Зайо Байо, той лъва първо реже кайсиите после ги брои ( по повод оплакването на лъвицата, че някой я "уважил" дорде се била навела да пие вода и успяла само да пипне, че има 3 кайсийки и ответната реакция на лъва на тази случка).
Та и Джу така ... с мила дума и ножички в ръка. Ако не и хареса - клъъц.

# 70
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Поради липса на ножица за кайси...ползвам лозарска такава Bowtie

Не, бе, ; ако не харесвам - бия си камшика. Ама, ако некой вземе да ми се прави на много отворен....не отговарям за действията..... ох, клъц

П.П...време е да приема, че съм одъртяла и да турна едни цайси. Sad

# 71
  • Мнения: 10 699
   Джу, с очила може да придобиеш перверзно излъчване, което още повече да засили интереса на мъжете към теб. Тогава и лозарска ножица няма да ти стигне, ще ти трябва моторен трион. Значи трябва да се правим на мноу отворени за да се стигне до безотговорни действия от твоя страна - ноу проблемо !

# 72
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
   Джу, с очила може да придобиеш перверзно излъчване, което още повече да засили интереса на мъжете към теб.
То пък ежедневна перверзия....писва рано или късно Joy Ще трябва да скачам в други образи Sunglasses

# 73
  • Мнения: 6 962
Вярно си е. Не може 24/7 само перверзия. И мусака трябва от време на време. Grinning

# 74
  • Мнения: 10 699
И Бахур !

# 75
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аааа, без ганьовски работи Grinning

# 76
  • Мнения: 10 699
Джу, това бахура найш ли кво страхотно мезе е, а ? Даже може малко червено пиперче да му се ръсне и става бижу ! 

# 77
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Бахур и бижу в едно изречение?! Милооо, за рожденния ден искам да ми купиш.бижуууу.....и хвани тая изненада после.Joy

Много умрела е станала тази тема. Май сме си поомръзнали Grinning

# 78
  • Мнения: 15 619
Бахур и бижу в едно изречение?! Милооо, за рожденния ден искам да ми купиш.бижуууу.....и хвани тая изненада после.Joy

Много умрела е станала тази тема. Май сме си поомръзнали Grinning
Мда, като след 20-, 30-годишен брак.Laughing

Мълчим си качествено.

# 79
  • Мнения: 10 699
Ми няма ги обичайните заподозрени.

# 80
  • Мнения: 6 962
Eдин път една студентка, на която помогнах много с дипломната работа ми донесе домшна ракия и бахур. Дотогава не бях виждала такова. Grinning МП беше във вегански период и много искрено се възмути. Grinning Ама на ракията не се възмути де. Grinning

Oф, да се оплача и аз - мъжете не са романтични вече! Днес ми звъни от супера и пита какво да вземе. Аз изреждам разни неща - сирене, носни кърпички, от моите крекери и му казвам накрая да ме изненада с нещичко. И очаквам я шоколад, я вино, я нещо по-така... и той ми цъфва със салам камчия. Grinning Еми тва беше. Повече не ща изненади. Grinning Вика "ми аз си мислех, че за нещо месно говориш" - да, романтична изненада. Grinning

# 81
  • Мнения: 15 619
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая

# 82
  • Мнения: 6 962
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Е да, трябва да му се признае, че успя да ме изненада. Grinning Едва ли в целия супер е имало нещо, което да ме изненада повече. Grinning

# 83
  • Мнения: 15 619
Аз ако дам зелен знак за изненади,рискувам да ми подарят нещо рибарско или да ми организират рибарски излет... затуй не рискувам.

# 84
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy

# 85
  • Мнения: 15 619
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy
Естествено!
Ама на едни божествени честоти.Grinning

# 86
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy
Естествено!
Ама на едни божествени честоти.Grinning

Тоест като го ползваш и ти идва да запееш "Ода на радостта"? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 87
  • Мнения: 15 619
GrinНе бе. Ставам една такава спокойна...

# 88
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
GrinНе бе. Ставам една такава спокойна...
Да не плетеш тЪрлЪци?! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
От утре до неделя гей общностите ще превземат града. Няма подмината улица - навсякъде е украсено със знамената им. Щом и кварталната аптека си е облепила витрината...
Ама пък едно им признавам  - веселят се качествено. И нямат нищо общо с прайда, де върви в София.

# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Бляк. Откраднаха дъгата от децата Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 10 699
Добро утро.
Прочетох за романтичния подарък - салам Камчия ( с чесън е вътре ) и се разнежих. Стана ми едно мило и драго. Ей това се казва мъж - Гугълчето е уцелица 6 от тото-то. Какви са ми тез работи бонбони, шоколад, вино ...яяяяя едно саламче Камчия, че може се пръжне на тигана с яйчица Wink Мммм спомени от детството. Днес ми е ден за култура - ще обикалям книжарниците, дано да не вали. Ай лек и спорен ден. Джу, внимавай с мъжете и не ги стресирвай. Ако се появи Кика да каже как е почивката, че ми е любопитно в този потоп какви ги върши на морето.

# 92
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
От утре до неделя гей общностите ще превземат града. Няма подмината улица - навсякъде е украсено със знамената им. Щом и кварталната аптека си е облепила витрината...
Ама пък едно им признавам  - веселят се качествено. И нямат нищо общо с прайда, де върви в София.

Абе забавляват се ... това забавление ли е да не смееш да пръднеш? Simple Smile

# 93
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Аууу, че сиии... Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ей сега ще скочат някои защитници, да те обвинят в нетолерантност.

# 94
  • Мнения: 11 505
Още съм у СофЯта, Лане... утре сцепвам мракЪ и ще докладвам... сестра ми е вече там и времето си е супер, а тук вАли....

# 95
  • Мнения: 10 699
Кико, губиш ми са по тъч линията нещо. Идвай тука да ма пазиш от Джу, че иска да сложи в буркан с формалдехид на лавицата до книгите си моите кайсийки. Дет са вика сичко да е на медицинска тематика и стил с немски привкус от 1860-та. Така че, ку обичаш наминавай по-често, моля !

# 96
  • Мнения: 11 505
Аз ся нали праа мускулЕ, шта пазя, я!!! Hands Muscle Кайсийките са най-добри кат поомекнат.... у формалдехид не стават за ядене, па и за гледане също тоже!

# 97
  • Мнения: 10 699
Кико ти ся ко - искаш да кажеш, че требе ми поомекнат кайсиите ли ? Дан чувам таквиз думи по адрес на кайсиите ми ! 

# 98
  • Мнения: 11 505
Ъъъъъъъъъъ... ми аз твърди не ги ям... Laughing Истината е, че съм алергична и ФъоПще не ги ям Grin

# 99
  • Мнения: 10 699
Епа аз за това се обръщам към теб за помощ за опазване на кайсиите ми. Щото Джу нещо намекна че мое да ми тегли една ножица и ... клъц. После ще ме слушате с фалцет !

# 100
  • Мнения: 11 505
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран

# 101
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран
Докато има език и 10 пръста - не е инвалид!!! Joy

# 102
  • Мнения: 10 699
А, не! Без насилие!!!! Ко шъ та праим после... инвалидизиран
Докато има език и 10 пръста - не е инвалид!!! Joy
На фона на отрязани кайсийки това си е направо черен хумор !

# 103
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
На фона на отрязани кайсийки това си е направо черен хумор !
М, чи къв друг да е?! Аз съм си такъв идиот Joy

# 104
  • Мнения: 10 699
Добро утро.
  Джу, мислех тЪ за сочна прасковка, а ти сЪ самоопределяш като идиот. Лошо сестро, лошо ти е повлияла командировката. Требе и жартиери да сложиш ( ама не от червата ми ), че по-бърже да влезеш у формата на мъжелемачка ! 

# 105
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Добро утро.
  Джу, мислех тЪ за сочна прасковка, а ти сЪ самоопределяш като идиот. Лошо сестро, лошо ти е повлияла командировката. Требе и жартиери да сложиш ( ама не от червата ми ), че по-бърже да влезеш у формата на мъжелемачка ! 
Самоиронията е висша форма на чуФство за хумор. Аз съм си ненормална от преди командировката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 106
  • Мнения: 10 699
Джу, една жена не е ненормална, а ексцентрична ! Освен това чувството за хумор е хубаво нещо, подплатено с тънка ирония, но от друга страна е мощно оръжие, ако е насочено към мъжките атрибути Mr. Green

# 107
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да ви се похваля....качила съм цели 2 кг връз торбата с портланд цимент Joy

# 108
  • Мнения: 10 699
 Е, имаш още малко дорде загладиш косъма Wink

# 109
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Наскоро разбрах, че рекламите за алкохол по телевизора завършвали с:
- Консумирай умерено!
А не както аз го чувам:
- Консумирай уверено!

# 110
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Е, имаш още малко дорде загладиш косъма Wink
Че колко още?! Аз съм кинта и 60. Ще стана кръгла! Joy

# 111
  • Мнения: 10 699
Кръгла ша станеш когато стигнеш тон и половина тегло ! Ся недей да спориш ами си отвори кутия сладолед - петък е и имаш право. Може и бира да си отвориш ако няма сладолед ...

# 112
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ся недей да спориш ами си отвори кутия сладолед - петък е и имаш право. Може и бира да си отвориш ако няма сладолед ...
Ни едното, ни другото. Head Band

# 113
  • Мнения: 10 699
Джу, твойта не е лесна !

# 114
  • Мнения: 6 962
Сега баш е времето за сладолед. Grinning Аз съм се завила с одеалото вкъщи и мръзна. Само някой да каже нещо за глобалното затопляне! Grinning

# 115
  • Мнения: 10 699
Ще прозвучи като виц, но е жега, вън вали и нямаме вода.

# 116
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Майтап, майтап. Ама вчера и днес си пуснах духалката Joy

# 117
  • Мнения: 10 699
Майтап, майтап. Ама вчера и днес си пуснах духалката Joy

Ами то казват, че било хубаво да та подухва от време на време ... Mr. Green

# 118
  • Мнения: 15 619
Майтап, майтап. Ама вчера и днес си пуснах духалката Joy
Аз бях на две да пусна камината, ама някак се възспрях....😂
Оня ден, баш на излизане от работа ме запита дъждът... Сандалите ми кат' ски, стъпвам аз като балерина, унимателската, да не се хързулна и да пльосна на пътя. Представям си к'ва комична гледка съм била отстрани...😁
Накрая се събух и със стабилна походка се прибрах боса. И кална.

# 119
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Накрая се събух и със стабилна походка се прибрах боса. И кална.
Боса по асфалта вървя си,
свиркам си и нищо не търся -
просто детски навик още в мен живее. Kissing Heart

Ами то казват, че било хубаво да та подухва от време на време ... Mr. Green
Викаш да се разкарат малко паюжините Joy

# 120
  • Мнения: 61
Не се ли появиха нови звезди докато ме нямаше?/Много закътани сме...или никой не смее да се вреди? Joy


Търсите нови звезди? Истина сте много закътани. Ако не бях полюбопитствал по отношение на моя любимец - интелектуалния капацитет, нямаше да ви открия.
Ще взема да изгрея за вас, само да прочета какви са ви обсъжданите теми. Дано не са как се намира богат мъж, че вече байгън от тоя извечен проблем. Всички други теми, които четох, до него се свеждат.

# 121
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ние редим палитра от теми. Зависи какъв факс ни прати Кораба - Майка Joy Общо взето разпускаме неангажиращо

# 122
  • Мнения: 6 962
Ами темите ни варират между градинарство с големия маркуч, дупето на Кики, откак един тренер я стЯга на лежанката, естествената кръгла женска форма, която е най-красивата (и това е неоспорим факт!), кайсиите на Лан, които може би са там, а може би вече не, тримери, салама камчия и други еротично-романтични изненади, някои мацки имат секси кокери, други се задоволяваме с чинчили... пием от обед, обикновено ставаме около 12, ядем бая, щото тука има разни профи готвачки дето се не спрЕха да изкушават народа на диета (ама всичко е точно, щото нали трябва да си поддържаме формата... кръглата) и тва е общо взето, ше се впишеш като нищо. Grinning



# 123
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тогава аз съм лудата с котки....или нормалната с лудите котки. Не съм сигурна. Май се редуваме Joy

# 124
  • Мнения: 6 962
Тогава аз съм лудата с котки....или нормалната с лудите котки. Не съм сигурна. Май се редуваме Joy
Тиии... покрай тебе се зарадвах, че МП не е доктор. Grinning Иначе щях да го мисля всеки ден като отива на работа. Grinning

# 125
  • На Марс
  • Мнения: 8 714

йа битте Simple Smile

# 126
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Тиии... покрай тебе се зарадвах, че МП не е доктор. Grinning Иначе щях да го мисля всеки ден като отива на работа. Grinning
Твоят не е ли преподавател?  Grinning

Аз не ходя само по докторчета....хахаха Stuck Out Tongue Winking Eye Ама не всичко минава под ножа. Малеее, каква репутация имам Joy

# 127
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
И аз тук се припознах.

Колега, не плавате ли към морето вече?

# 128
  • Мнения: 10 699
  Добро утро
  Да успокоя Гугълчето, че снощи брах кайсии от дървото - стана чудесен компот в голямата тенджУра ! Има и за днес, сега си почива в хладилника Wink 
  Кика явно е превзела морето и сега някъде опъва хавлия да пИче кълки и дупара и се оглежда кой гларус да прибара Mr. Green
  Хайде ставайте време е за кафе !
 

# 129
  • Мнения: 15 619
ДУ
Изпратихме наследника на империята да бачка на морето... Запука поредната порция дъжд.
Кафе не отказвам. Подсилва ми кръвчицата за трудови подвизи.Grinning

# 130
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Гутен таг!
Засега само кафето (кафета за мен) сме изпили. За другото е рано още. Първо трябвало да изгорим снощните калории, че тогава.
Сега ще се разкрася, че да не стресирам народонаселението, защото ще ме водят - и аз свят да видя, па и светът такъв звяр кат мен да зърне Wink  Simple Smile.

# 131
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Добро утро!
Никакви ви няма. Посрещнахте ли Джулай?
За нас ваканцията вече почна.

# 132
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Добро утро!
Посрещнахте ли Джулай?
Никой не ме посрещна Sad Joy

# 133
  • Мнения: 15 619
Добро утро!
Посрещнахте ли Джулай?
Никой не ме посрещна Sad Joy
Аз, бе! От 4 съм ококорена и те посрещам.Grin

 Trollface

# 134
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И аз от 6 съм кукуряк. Даже и кучето разходих рано-рано. Ама мълчите, не пишете. Затова и аз съм пас Wink.
След малко ще ни водят в една винарна, много я похвалиха.

# 135
  • Мнения: 15 619
И аз от 6 съм кукуряк. Даже и кучето разходих рано-рано. Ама мълчите, не пишете. Затова и аз съм пас Wink.
След малко ще ни водят в една винарна, много я похвалиха.

Мълча, щото прилагам авто-трудотерапия.LaughingВсичките ми мъже нанякъде и аз, сама. Пък сама жена в къщи к`во да прави, освен да пусне `сичкото техника -прахосмукачка, пералня, миялня, бойлер, котлони, фурна - накратко `сичкото Пена.  И аз покрай тях, танцувам.  Загрявка на цяло тяло. Laughing

# 136
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Аааа, като много, много ми се приработи, сядам и чакам да ми мине Wink.

Майтапя се, ама и аз съм същата като съм сама. Но сега сме на гости, та само едни чинии ми позволиха да измия. Децата казаха, че тази година наистина ще е ваканция, никакви ремонти, никаква работа.

# 137
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298

Черпя добре охладена диня със сиренце...
(а къде е сиренцето?..?)

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Малеее, какви сте ранобудни. Мен и пернишкото земетресение преди години не можа да ме вдигне от леглото Joy Разсъниха ме проверките по телефона дали съм жива Joy

# 139
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Да беее... ранобудни. Това е изключение. Обикновено към 6 си лягам. Сега ми е сменен режимът. Като свърши отпуската, пак ще превключа на "сова" Simple Smile.

# 140
  • Мнения: 10 699
Добро утро !
Сутринта е време за кафе и секс. И внимателно с акробатиката Wink

# 141
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Добро да е!
Можем да нищим акробатиката в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1047332.new#new

# 142
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Аз откривам сезона на крайградските басейни Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт