Спам тема (последноюнска) 25.06. - 01.07.2018

  • 10 022
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Аааа, без ганьовски работи Grinning

# 76
  • Мнения: 10 721
Джу, това бахура найш ли кво страхотно мезе е, а ? Даже може малко червено пиперче да му се ръсне и става бижу ! 

# 77
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Бахур и бижу в едно изречение?! Милооо, за рожденния ден искам да ми купиш.бижуууу.....и хвани тая изненада после.Joy

Много умрела е станала тази тема. Май сме си поомръзнали Grinning

# 78
  • Мнения: 15 619
Бахур и бижу в едно изречение?! Милооо, за рожденния ден искам да ми купиш.бижуууу.....и хвани тая изненада после.Joy

Много умрела е станала тази тема. Май сме си поомръзнали Grinning
Мда, като след 20-, 30-годишен брак.Laughing

Мълчим си качествено.

# 79
  • Мнения: 10 721
Ми няма ги обичайните заподозрени.

# 80
  • Мнения: 6 966
Eдин път една студентка, на която помогнах много с дипломната работа ми донесе домшна ракия и бахур. Дотогава не бях виждала такова. Grinning МП беше във вегански период и много искрено се възмути. Grinning Ама на ракията не се възмути де. Grinning

Oф, да се оплача и аз - мъжете не са романтични вече! Днес ми звъни от супера и пита какво да вземе. Аз изреждам разни неща - сирене, носни кърпички, от моите крекери и му казвам накрая да ме изненада с нещичко. И очаквам я шоколад, я вино, я нещо по-така... и той ми цъфва със салам камчия. Grinning Еми тва беше. Повече не ща изненади. Grinning Вика "ми аз си мислех, че за нещо месно говориш" - да, романтична изненада. Grinning

# 81
  • Мнения: 15 619
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая

# 82
  • Мнения: 6 966
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Е да, трябва да му се признае, че успя да ме изненада. Grinning Едва ли в целия супер е имало нещо, което да ме изненада повече. Grinning

# 83
  • Мнения: 15 619
Аз ако дам зелен знак за изненади,рискувам да ми подарят нещо рибарско или да ми организират рибарски излет... затуй не рискувам.

# 84
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy

# 85
  • Мнения: 15 619
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy
Естествено!
Ама на едни божествени честоти.Grinning

# 86
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
JoyИзненадал те е все пак. При това успешно.
Аз да се оплача по споделетски начи. Забравих си заниманието на работа и ся скучая
Вибрира ли?1 Joy
Естествено!
Ама на едни божествени честоти.Grinning

Тоест като го ползваш и ти идва да запееш "Ода на радостта"? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 87
  • Мнения: 15 619
GrinНе бе. Ставам една такава спокойна...

# 88
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
GrinНе бе. Ставам една такава спокойна...
Да не плетеш тЪрлЪци?! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 858
От утре до неделя гей общностите ще превземат града. Няма подмината улица - навсякъде е украсено със знамената им. Щом и кварталната аптека си е облепила витрината...
Ама пък едно им признавам  - веселят се качествено. И нямат нищо общо с прайда, де върви в София.

Общи условия

Активация на акаунт