Мами в арабските страни-5

  • 34 664
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 184
newsm51 newsm51 smile3506елип дай малко снимки на набора и на семейството , ако можеш ! то после от бебко, няма да имаш време да влизаш, да не те забравяме, хахаха!как е при тебе , спокойно ли е, някакви промени , новости из саудито или си в емирствата, да не са разрешили да карат жените?   car003

Е, миличка, имай милост. Не се бъзикай с толкова горчива тема  hahaha Аз съм си поръчала кола вече и само чакам момента краля да даде зелен сигнал, ама май ще почакам още  Twisted Evil
Аз съм за сега ОК, като изключим това че тези дни /особено днес/ Рая така се е залепила за мен. Не знам какво й става, но не ме оставя на мира. А аз с този голям корем, можеш да си представиш каква сме картинка. Снимки ще кача много скоро, но чакам първо да ми прекарат DSLа, че тази ми връзка е отврат. Обаче тези индианци тук така не си разбират от работата, че ми иде да запретна ръкави и сама да си го прекарам  Party

Иначе що се отнася до "баба", ние сме кръстили нашия татко "папи" за да можем спокойно да се обръщаме към бабите ни в БГ с "баба". А ние имаме доста баби затова Папи не се сърди  Laughing.

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет да не останем назад и линда е хремава и крива до безкрай, дано не се задълбо4и, ама като не си слушам 6 тот 4увство! за повръщане и разстрйство е добре солев разтвор- глюкоза по малко и 4есто, диета определено, ако е разстройство само останало ориз, оризена и морковена супа или водата от сварените продукти. но и антибиотик при повръщане само инжекционно май става! ох , дано се оправят вси4ки , 4е това време е виновно, много е студено и тука!
даниелке, какво и е на градската?
миме, дано да стигнете до бг в добро здраве!зна4и е вирус при син4ето ти !дано се закрепи до пътуването и да не яде не е страшно, давай те4ности, ментов 4ай(джоджен)
ели, дай боже по- скоро !
млн, ние за "кака" правим разлика на ударението, кака хриси  и какà , тати и татти  едното татко другото бия, има такива доста дето зна4ат разли4но , баба  си нашта баба , а тя не ползва баба за баща , а папа. най ми е смешно като изре4ението са с разли4ни думи, това шнуа, хедика това, падам, ама знае думата на суответния , ама по-лесно е и навик!най-модерно е мама бехи, мама оби4а!
дано да забравим за болестите!  Praynig Hug

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
повръщането го спряхме с един сироп. почна да яде. диетичното мляко, ориз, моркови и картофи пюре. само оризова вода пие. сега му печа картофи. дано поне разстройството да спрем до полета. Praynig само се гуши в мен, температурата не пада под 38. ще се оправи Simple Smile
ние в моето семейство казваме стара майка на бабите. майка ми няма против и на име да й вика. другата баба е ядо.

# 18
  • Мнения: 1 153
А дечицата ви и двата езика ли разбират Rolling EyesАз имам огромно желание да науча арабски,много са ми красиви буквите ,имам чувството ,че не се пише а рисува Party

# 19
  • Мнения: 590
Добър вечер и от мен в новата темичка.
Добре дошла на snowflake.
Ужас,само за болни дечица чувам от няколко седмици.В България явно има вирус,но и това променливо време помага.Ох,дано се оправят бързо,че в лятото е най гадно да си болен.
Решила съм баба да вика и на баща си и на баба си.Но как ще го разбирам незнам Thinkingще прибавя и името на бабата най- вероятно.  Laughing Пускам му Корана за приспиване още от както се прибрахме от болницата.За учене ни е много рано.

# 20
  • Мнения: 1 269
Дано се оправат децата,4е много ми е мъ4но така.Моите сладури още кашлят.Какъв беше този вирус ве4е месец и няма оправия.

Не се притеснявам за езиците ни наи-малко.Ще ги оправи като поотрасне още малко.На бабите им вика баба еди коя си,на комшииката баба и вика баба"кака',що така реши незнам млада и се вижда сигурно(към 80 е).На баща ми вика деди, а на баща си баба хабиби.

Веси не съм купила билети,4е таткото маи ще закъснее.Утре ве4е ще се разбере в последният момент.Толкова му е криво на горкия,4е така се надъха да пътува на 5-ти а то  какво стана.Но нищо 4удно да ни изненада.Като знам колко му е лек багажа....но и аз имам изненада за него- лаптоп пълен с вируси и по4ти за боклука. LaughingЩак ще ме бъзика за компютърният курс които изкарах и на които не се явих на изпитите.Сериозно се замислям да поу4а и да се ява 4е срамота.

Елип да те питам каква националност са ти помощни4ките?доволна ли си от тях?Къде ги намерихте?Сега като се върна трябва пак да търся някои,но каква националност незнам,4е имам гор4ив опит с индонезиики.

Днес щях да по4вам гладуване,но се напуках с миди Cry лакомия до шия

# 21
  • Мнения: 2 804
На дружката ми детето е бая болнаво не е тя, вече 2 пъти  ги задържат в болницата имаше и гипсче след раждането на крачката сега е с ортопедични обувчици,дано скоро се оправи малчугана и че е тегло .Добре че са ни готвачи мъжете та като ни няма поне не мислиме че децата ни няма да са яли топла храна.Тя има още 2 момчи и момиче.
Днес даваха предаване по телев. за Дубай ,Кувейт,Саудитска Арабия и казаха ,за Дубай че в момента масово се строели блокове , вили и т.н.и се купували масово и от чужденци и от местните граждани.
Миленче мидите с какво ги яде,че ако са били само задушени за да се отворят не мисля че не са диетични,виж ако са в комбинация със спагети да тогава си си развалила диетата.
Моята щерка на татко си му казва -баба , папа , папино , папа Юшеф зависи дали го буди ,дали иска шоколад или е нещо друго .Докато на майка казва нона/ит./ като на майками и така и допада тя не е от сръдливите.

# 22
  • Мнения: 927
Я да дръпна темичката аз...
Добро утро на всички! Наслаждавайте се на днешния прекрасен ден и дано всички настинали малчугани оздравеят...
 newsm51 smile3525 newsm51

# 23
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет на вси4ки! дано сте по-здрави днес!
как са децата ви? лек ден и да си прекарате хубаво! линда определно си е настинала и е хремава, не иска капки, само нурофен!и спи отвита, ей това голяма борба ве4ер, то аз не мога да спя от мислене да не се е открила.а така ми се иска да изляза малко, времето е идеално за мене , но с този вятър не е за болни хлапета. Peace Praynig Hug

# 24
  • Мнения: 1 184
Здравейте и от нас. Ние се пооправихме от нашата настинка. Е верно, че само кашляхме и течащо носле, но днес като че е по-добре. Марси, и Рая е абсолютно същата - спи открита, но дори и да я завия, точно след две минути пак е открита. Поради тази причина аз държа климатика на малко по-висока температура и сигурно затова й е топло, но не мога да си позволя да го намаля. Ще е постоянно болна. Не знам какво да я правя. А както казваш и ти и аз постоянно я мисля през нощта дали е завита.

Елип да те питам каква националност са ти помощни4ките?доволна ли си от тях?Къде ги намерихте?Сега като се върна трябва пак да търся някои,но каква националност незнам,4е имам гор4ив опит с индонезиики.
Миленка, да ти кажа от моя опит с дом. помощнички най-доволна съм от филипинките. Истина е, че са малко по-скъпи, но са професионални. Много им е близък начина на готвене до нашия, чисти са като хора и повечето от тях говорят и английски и арабски. Така че се разбираме много добре и ми помагат в обучението на Рая на арабски защото аз не го знам още. Мен ме е страх от индонезийките, че съм чувала страшни работи за тях, а етиопките са доста мързеливи и с голямо самочувствие. Само не мога да ти кажа нищо за индийките. Не съм пробвала още. Тези които са при нас работят добре, но са само в индийски семейства, може би заради кухнята им  Twisted Evil.

# 25
  • Мнения: 2 804
И при нас е горе -далу  така .
Самира е по добре уш но не обича да е завита от бебе и с тия крака рита ли рита докато остане отвита лошото е че спи с нас и после сме всички отвити обаче и да я завия няма ефект след като усети завивката почва да рита отново.
Фатима е все още на антибиотик през 8 часа ма не мисля че е много ефикасен миналия път беше по гаден но и подейства за по кратко време.
Бе ще се оправят нали нямат температура та поне туй е едно добро в мой плюс.
Снощи си легнах 2 станах в 4:45 стоях до към 7 пред компютъра и след туй се върнах да си доспя .
Самето стана и аз се налага също да стана та оноло 10 часа закусихме и сега се гледа анимация.
И ние няма да излизаме макар че вече не ми се стои в къщи ,но няма кой да ми гледа децата по между другото до сега само на мъж ми съм ги поверявала .
Леля ми идва да ме види и да се запознае със Самира стоя при нас около 10 дни но и на нея не съм и я оставяла все с мен и понякога даже ми идва нанагорно ,но Youssef има кофти работно време и неможе да ми помага повече от това  което прави.
Май се отплеснах ...
Лек ден и от мен.
Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 269
Добър ви ден.
Днеска не ми е нещо на кеф.Баща ми само ме смъмря за малката  да не и се карам пред него.ве4е нищо не яде.само 4ипс солети и бонбони.За него яднето на солети или вафла е достатъ4но за обяд.забраних всякакви такива простотии да се купуват.аз ще командвам парада,не те.малката се е разлигавила и си први каквото иска.ако при мен не мине номера все при някои друг ще мине.лисица.
и мубарак няма да идва утре и ми е още по-криво.по добре от една страна,но като се настрои 4овек после много кофти

Елип в нашия блок има 2-3 гледа4ки филипинки.прави ми впе4атление 4е се грижат добре за децата.аз маиките не съм ги виждала  с тях.като 4иста4ки незнма как са.имах 4иста4ка индиика(християнка)много съвестна женица.сигурно ще и се обадя като се приберем да идва по4асово докато си намеря някои.решила съм сериозно да запиша арабски,а баща им не би се справил сам с тях.
 пууу 4е ми е криво.много мразя като се скарам с някои.ама и аз съм един кривак
..

# 27
  • Мнения: 590
Добър ден на всички.

Ифа за арабския можеш да си свалиш две програми и ако ти харесва да се запишеш тогава на курс.Ако имаш регистрация в   http://www.DMCA-removal-from-Google     ги иима и двете.Tell Me More- Arabic       и   The Rosetta Stone-Arabic Успех.На CD са програмите.
mln и моя ден е кофти не си сама.Сутринта в 5 се събудих от трясък,малкия падна от спалнята/спя с него/.Научил се е да лази и не съм го чула кога се е събудил и се сефтоса.Добре, че е паднал  по корем и само малко устичката е подута.Вали дъжд и е мрачно и гадно пак.Чакам и капризни гости за вечеря.Просто ми е ден та дрънка Mr. Green
И аз вчера имах хъката мъката с майка ми,и още ми е криво.Намрънках се и ми олекна. Whistling
Лек ден ще ходя да newsm79  food002 wash

# 28
  • Мнения: 3 461
Здравейте от Саудито,да не подозира човек,че в тази страна има масиви,по-високи от връх Мусала.След малко тръгваме за Рияд,може да е стрикно и хората да не са много добри там,но има едни от най-красивите магазини в света,та утре смятам да го посветя на шопинга.Децата са добре,нямат температура,оказа се стомашен вирус,но все още не са в форма.
Миме,лек път и да се обадиш как си пристигнала.Представям си какво ти е в душата в момента,но това са хубави мигове и дано още по хубави предстоят. Heart Eyes Hug Hug

# 29
  • Мнения: 1 153
Добър ден на всички.

Ифа за арабския можеш да си свалиш две програми и ако ти харесва да се запишеш тогава на курс.Ако имаш регистрация в   http://www.DMCA-removal-from-Google     ги иима и двете.Tell Me More- Arabic       и   The Rosetta Stone-Arabic Успех.На CD са програмите.
mln и моя ден е кофти не си сама.Сутринта в 5 се събудих от трясък,малкия падна от спалнята/спя с него/.Научил се е да лази и не съм го чула кога се е събудил и се сефтоса.Добре, че е паднал  по корем и само малко устичката е подута.Вали дъжд и е мрачно и гадно пак.Чакам и капризни гости за вечеря.Просто ми е ден та дрънка Mr. Green
Благодаря за информацията  bouquet
И аз вчера имах хъката мъката с майка ми,и още ми е криво.Намрънках се и ми олекна. Whistling
Лек ден ще ходя да newsm79  food002 wash

Общи условия

Активация на акаунт