Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 314
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 210
Благодаря ти, Чери, при мен не останаха вече много неща за изследване. Правила съм даже и ЦС, но да видим какво ще каже док. Насочили сме се към Адела, защото се чака по-малко, и ще видим...

# 721
  • Мнения: 1 976
Peoney , малко розов прашец и от мен Heart

# 722
  • Мнения: 1 131
Carrie, извинявай! Ех, все по някого забравям.
Благодаря ти, от сърце Yellow Heart Как си?
Другата седмица съм на контрола за щитовидната - дано нещата вече потръгнат. Simple Smile
Чери, не забравяй да ни пишеш как сте с бебоците Relaxed

# 723
  • Мнения: 1 976
Няма за какво да се извиняваш, аз не влизам много много, а тук само хвърлям по едно оче, да не досаждам... няма как да се помни всеки един Heart

Иначе аз съм добре, благодаря ти, бебка ме рита много, но няма как Simple Smile нямам търпение лятото да свършва вече и така.

 Още ли не можеш да я вкараш в норма ?

# 724
  • Мнения: 4 087
Слъчнице, Адела е много добър избор, дори да излезе и МФ!

Бебоците са добре  за сега, растат Simple Smile

Ден със зацапване аз не го броя за цикъл, всички лекари, включително репродуктивните са ми казали, че се брои за първи ден истинското кървене.

# 725
  • Мнения: 1 131
Carrie, това сигурно е най-хубавото усещане. Yellow Heart
От май месец тръгнаха проблемите, не можем да я овладеем - но се зареждам с търпение, че когато е писано - ще се сбъдне мечтата ни Revolving Hearts
Чери, писали сме едновременно - браво много се радвам! Пожелавам ти всичко да бъде все така наред!
+1 за Адела !

# 726
  • Мнения: 1 976
Peoney, мм е с хипофункция.. това си е постоянно наблюдение на хормона и така, няма как...

# 727
  • Мнения: 299
Здравейте, момичета. Най-вероятно сте ме забравили, не съм писала от много, много отдавна, но просто няма никаква промяна при нас. Решихме се и си записахме час за д-р Калчев в Адела на 10.09.  Искам да отида подготвена поне с основните изследвания. Но изпаднах в следната ситуация, цикъла ми подрани с два дни. Дойде ми днес в 17:30 ч. В събота и в неделя съм в друг(малък град) и няма как да отменя пътуването. Там има една лаборатория, казаха ми, че могат да вземат кръв за полови хормони, но ще я обработят в понеделник. Та въпросите ми са следните. Днес като ми дойде толкова късно, мога ли да го броя за първи ден, съответно да ги пусна утре на втори ден?
Или да ги пусна там в събота и да ги обработят в понеделник?
Благодаря ви.

# 728
  • Мнения: 209
Здравейте дами имам един въпрос не точно по темата.
Интересува ме къде е най добрата репродуктивна клиника в България
Приемам съвети и за Гърция и Турция
И дори за други държави, ако някоя дама от вас е ползвала услугите на специалисти и е останала много доволна нека сподели мнение.



Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 17:10 от BlondyDjitsy

# 729
  • Варна
  • Мнения: 725
Здравейте дами имам един въпрос не точно по темата.
Интересува ме къде е най добрата репродуктивна клиника в България
Приемам съвети и за Гърция и Турция
И дори за други държави, ако някоя дама от вас е ползвал услугите на специалисти и е останала много доволна нека сподели мнение.




От всичките ми познати ,които са стигали до този етап , най-добри отзиви съм чувала за клиниката в Тутракан , но се чака много за часове ..

# 730
  • Мнения: 209
Здравейте дами имам един въпрос не точно по темата.
Интересува ме къде е най добрата репродуктивна клиника в България
Приемам съвети и за Гърция и Турция
И дори за други държави, ако някоя дама от вас е ползвал услугите на специалисти и е останала много доволна нека сподели мнение.




От всичките ми познати ,които са стигали до този етап , най-добри отзиви съм чувала за клиниката в Тутракан , но се чака много за часове ..
Благодаря ,
Ще потърся мнения и коментари за тази клиника .
Надявам се скоро да намеря добра клиника и най накрая да получа желания резултат .😊😊😊😊

# 731
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Момичета голямо затишие ....пред буря от 2чертичкови тестчета и бебенца Hug
Влизам оплача ви се вече не знам преди колко дни писах че ми е дошло да ама не....Cry Тогава сякаш ми тръгна но розово течение и на следващия ден стана кафяво повечко вече не само по хартия ами имаше едно две петна на превръзка и така до днес по бледо е кафяво и само на бърсане и не всеки път като ходя по малка нужда.Не може да е Б защото правих тест когато ви писах за всеки случей че щях да ходя на зъболекар и да си знам не че отидох ....Joy но ще е тия дни. Иначе теста имаше някаква сянка ,но не и чертичка оформена, така че според мен е отрицателен ,дефектен.Мислех да ходя на Аг ама моят не е в града и ще трябва чакам до др.седмица.Тресе ме мислех си че се разболявам щото и гърлото за ден ме боля ама мерих днес температура и е 36.4 аз по принцип преди цикъл и повреме съм с над 37 обикновенно 37.3 и 4 .Успокоявам се че не е инфекция щото щях да имам температура ама какво може да е един Господ знае.Това неведението си е гадно нещо .....да тръгва М или да спира че е ужасно вече 4 ден Confounded Оплаках ви се дано да вие да сте с много по-хубави новини стискам палци скоро да споделите Blush

# 732
  • София
  • Мнения: 783
Скорпи, задължително отиди на лекар. Няколко познати са ми споделяли за такова зацапване след като са забременяли точно около датата на М. И да не е станало, е добре да разбереш каква е причината за това зацапване. Не се отчайвай, може да е хубаво Hug

Аз да попитам, приблизително за колко време излизат резултатите от спермограмата?

# 733
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Ще се ходи другата седмица то е кафяво почти никакво с извинение кат сопол аз принципно си имам зацапванки преди М ама са различни и се засилват и имат съсиречета и не избледняват като това .С дните стават все по червени докато тръгне а сега обратното Cry Докато се добера до аг .....голям зор ще е ,дразни ме това нещо почна от 25 ден ,а сега ми е 28 ми.Имах болки първия ден като за цикъл и от тогава нямам никакви нялой боцкане в Я слабо на бързо.Какво ли е тоя път ,вече сили нямам, тамън се успокоих и пак нещо аман....

# 734
  • Мнения: 217
Момичета, може да ви се стори глупав моят въпрос, обаче да ви питам какви са вашите симптоми, когато сте в Ову? Аз и до ден-днешен не мога да разбера кога имам, не чувствам кой знае какви промени...Какво ли не пробвах - тестове, мерене на БТ и ...не мога да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт